Стяжка підлоги

Стяжка підлоги


  Замовити послугу

  Стяжка підлоги Київ Ірпінь Буча Ворзель Гостомель!

  Стяжка підлоги під ключ – являє собою шар, який відноситься до структури статі, найчастіше він представлений в якості основи для підлогового покриття, наприклад такого як паркет.

  Дійсно якісну заливку стяжки підлоги можуть виконати тільки спеціально навчені фахівці. Стяжку необхідно проводити перед укладанням таких покриттів для підлоги як: паркет, лінолеум, ламінат, ковролін, керамічна плитка та інші матеріали.

  Хотілося б також нагадати, що стяжка це така поверхня, на яку настилається підлогу і тому вона повинна бути ідеально рівною. Сьогодні, найпоширенішими є рідка стяжка і напівсуха.

  Які види стяжки виконує ваша компанія?

  За способом зчеплення з перекриттям, ми виконуємо такі стяжки як: пов’язана стяжка підлоги, стяжка підлоги на роздільному шарі, плаваюча стяжка підлоги. За способом укладання: суцільна стяжка підлоги, самовирівнююча стяжка підлоги, напівсуха стяжка підлоги і збірна стяжка підлоги.

  Які правила потрібно дотримуватися після заливки стяжки?

  Не забувайте, що ходити по підлозі можна тільки не менш ніж через 15 годин після заливки. Тільки в такому випадку ви отримаєте ідеально рівну підлогу без будь-яких вад і недоліків.

  Пам’ятайте, що дійсно якісна і довговічна стяжка підлоги повинна бути не менше 30мм в товщину.

  Наступний етап – це визначення перепадів. Після виконання перших пунктів, можна готувати поверхню і ставити маяки. Потім потрібно приготувати розчин і залити стяжку. Потрібно пам’ятати, що за застигання підлоги потрібно стежити дуже ретельно. Підлогу кілька разів обов’язково потрібно змочувати водою, а через тиждень накрити плівкою для того, щоб стяжка не потріскалася.

  Після застигання стяжки, потрібно провести її візуальний огляд, вона повинна мати однорідний і рівний колір. Після візуального огляду потрібно перевірити рівність підлоги двометровою рейкою-правилом. Її необхідно прикласти до поверхні стяжки в декількох місцях, по периметру приміщення і орієнтуючи його по різних напрямках, зазор між стяжкою і правилом не повинен перевищувати 4 мм.

  Які вимоги є до стяжки підлоги?

  Всім відомо, що стяжка це обов’язково ідеально рівна і горизонтальна поверхня під укладання паркету, ламінату і ще безліч видів покриттів. Стяжка призначена для житлових приміщень, тому на підлозі повинні бути відсутніми сколи та тріщини, по всій товщині підлога повинна бути рівномірної щільності, міцність і навантаження на стиск повинні бути не менше 15МПа.

  Наші фахівці для заливки стяжки використовують цементно-піщаний розчин. Залежно від якості і товщини майбутньої стяжки в розчин можна додавати різноманітні наповнювачі, такі як щебінь, керамзит, пінопласт крихта або якісь інші.

  Ніколи не забувайте, що такі важливі роботи при ремонті, потрібно довіряти тільки таким висококваліфікованим фахівцям як в нашій бригаді.

  Працюємо в Київській області – Київ, Іпрінь, Буча, Ворзель, Гостомель та інші міста.

  ON-Line питання та відповіді

  Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

  Питання #810

  Anna

  Добрый вечер . Нужно сделать стяжку пола с подогревом. Ванная, коридор, кухня. Общая площадь 17,5. Ворзель. Новострой. Анна


  Прикрепить фото

  Ми обслуговуємо

  Житлові масиви

  Передмістя

  Райони