Виклик електрика

Виклик електрика


Встановлення розеток - 45 грн шт

Встановлення вимикачім - 55 грн шт

  • Розетки
  • Вимикачі
  • Світильники
  • Прокладання проводів
  • Штробління стін
Замовити послугу

Установка розподільного щитка

шт

від 550 грн

Прокладання проводів

м.пг

від 25 грн

Штроблення стін

м.пг

від 650 грн

Встановлення розеток

шт

від 45 грн

Встановлення вимикачів

шт

від 55 грн

Навішування і підключення люстр

шт

від 155 грн

Монтаж розподільної коробки

шт

від 85 грн

Установка або заміна УЗО

шт

від 850 грн

Виклик електрика Ірпінь Буча Ворзель Гостомель!

Виклик електрика на дім, монтаж електрики в Ірпені Бучі Ворзелі Гостомелі. Без комп’ютерів, без побутової техніки, без електричного освітлення сучасний будинок уявити неможливо. Але далеко не всі знають, яким чином підключати потужні електроприлади так, щоб це було безпечно. А адже електропроводка в наших квартирах, побудованих за радянських часів, зазвичай виготовлена ​​з алюмінієвого дроту і не розрахована на значні навантаження. А значить, її необхідно замінювати на мідну. Крім того, правильний розподіл навантаження і установка спеціального обладнання убезпечить ваш будинок або квартиру від стрибків напруги і дозволить без проблем експлуатувати навіть досить потужні електроприлади – такі, як проточний водонагрівач.

Ми пропонуємо замовити послуги кваліфікованого електрика на дім, який швидко і якісно виконає будь-які роботи по монтажу і ремонту електричної проводки і приладів. Роботи проводяться як на об’єктах, що будуються, так і в житлових будинках і в офісах.

Що ми пропонуємо по електро монтажу під ключ в Києві та  в регіоні?

Для початку електрик проведе діагностику електричної мережі і виявить всі несправності, в тому числі і приховані. Наприклад, такі, як пробій електромережі на корпус побутової техніки (посудомийної машини, бойлера, пральної машини) – найчастіше залишається непоміченим до пори до часу. У перелік послуг електрика входить:

• монтаж електричної проводки і заміна старої електропроводки на мідну;
• складання і підключення електричного щита будь-якої складності;
• монтаж силового кабелю, в тому числі додаткового (для електроплити, проточного водонагрівача) від загального щита в квартиру;
• встановлення та підключення стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення будь-якої потужності і типу;
• установка механізму захисту і автоматичних вимикачів, заміна старих пробок на автомати;
• установка, заміна, перенесення, демонтаж, розгалуження розеток, вимикачів, дзвінків, світильників;
• установка і налагодження систем «розумного будинку» – управління освітленням, опаленням і кондиціонуванням, контролем доступу;
• безпечне підключення до електричної мережі будь-яких приладів, в тому числі електроплити, кондиціонери, водонагрівача.

Крім цього, в послуги входить прокладка (штроблення) каналів для електропроводки, підключення і налагодження систем вентилювання, побутових і промислових насосів, електричних опалювальних котлів, систем зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, датчиків руху і протипожежної сигналізації, автоматичних воріт і т.д.

Монтаж розвоки, підключення побутової техніки!

Реалізація будь-якого великого проекту наприклад, електричної розводки в новому будинку – здійснюється тільки після складання детального плану та узгодження з замовником. Ви вибираєте і стверджуєте місця, де будуть розташовані розетки, світильники та вимикачі, встановлені потужні електроприлади. На цьому етапі електрик підкаже, яким чином краще реалізувати проект, щоб система електропостачання була максимально безпечною і зручною у використанні і обслуговуванні. У роботі ми використовуємо тільки найнадійніші матеріали і комплектуючі відомих фірм і завжди готові проконсультувати у виборі будь-якої апаратури і побутової техніки для дому.

Працюємо по монтажу побутової техніки Ірпені Бучі Ворзелі і Гостомеі з дотриманням всіх вимог електричної та пожежної безпеки, на всі роботи надається гарантія. Великим і постійним замовникам раді надати особливі умови співпраці.

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото