Тепла підлога

Тепла підлога


  Замовити послугу

  Тепла підлога Київ Ірпінь Буча Ворзель Гостомель!

  Тепла підлога під ключ в Києві та регіоні , замінює вже  застарілий водяний варіант утеплення. Така підлога складається зі спеціального кабелю, який проводить електрику і активно нагрівається при цьому, так як він має високий питомий опір, володіє величезною кількістю переваг на відміну від застарілого водяного обігріву.

  Підлоги, які виробляються кращими світовими виробниками, такі як Caleo і Unimat мають невелику висоту за рахунок невеликої кількості кращих складових елементів. Вони відрізняються найвищим рівнем надійності в Києві Ірпінь Буча Ворзель Гостомель Бородянка.

  Теплу плівкову підлогу Caleo можна застосовувати під всі види підлогового покриття, наприклад, такі як паркет, ламінат, плитка та інші. Теплі підлоги від наших виробників мають незначну товщину всього 0.3 мм, яку він не втрачає при укладанні, на відміну від інших систем теплої підлоги. Монтаж теплої підлоги Unimat краще планувати одночасно з оновленням підлогового покриття. Така тепла підлога призначена для укладання в цементно-піщану стяжку або безпосередньо в шар плиткового клею.

  Тепла підлога Unimat відмінно служить під керамогранитом, але його також можна використовувати і з іншими видами плитки і покриттями.

  Так як не вимагає багато часу, зусиль і монтується насухую, з максимально можливою швидкістю і простотою. Такий плівковий підлогу добре поєднується навіть з самими вимогливими видами підлогових покриттів, таких як ламінат, паркет або ковролін.

  Теплі підлоги Unimat і Caleo це такі системи підігріву підлоги, які не мають аналогів у всьому світі. Їх можна застосовувати як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Гарантійний термін експлуатації не менше 20 років.

  Купивши теплі підлоги від наших виробників, Ви не тільки позбудетеся від проблеми обігріву житла, а й подбаєте про своє здоров’я. Наші підлоги благотворно впливають на людський організм. Теплі підлоги Unimat і Caleo часто встановлюють в пологових будинках і інкубаторах для передчасно народжених дітей, адже з їх допомогою в приміщенні підтримується оптимального мікроклімату.

  При цьому установці підлог не потрібно трудомісткого, брудного і дорогого технологічного процесу, такого як стяжка. Інфрачервоні системи обігріву монтуються тільки після виконання сантехнічних робіт і укладання труб. Тому плівковий тепла підлога можна встановлювати навіть під час косметичного ремонту приміщення. А асортимент нашої продукції входить великий вибір, що складається з комплектів різних потужностей і призначення, які можуть задовольнити кожного покупця.

  ON-Line питання та відповіді

  Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

  Питання #470

  Наталья

  Требуется демонтировать не рабочий участок теплого пола. Укладка нового 60×4м


   06.09.2019

   Роман Анатолійович

   Доброго дня, скіньте пару фото

  Прикрепить фото