Графік роботи: 8:00 - 20:00

Реставрація сходів

Комплекси - Реставрація сходів під ключ в Києві


Сходинки від 260 грн. шт

Підсходинки від 220 грн. шт

 • шліфування ступенів
 • шліфування під ступенів
 • грунтовка в один шар
 • тонувння в два шри
 • лакування в три шари
Замовити послугу

Ціни на роботи - Реставрація сходів в Києві

Шліфування сходинок

шт

від 85 грн

Шліфування підсходинок

шт

від 75 грн

Тонування сходинок

шт

від 95 грн

Тонування підсходинок

шт

від 90 грн

Лакування сходинок

шт

від 45 грн

Лакування підсходинок

шт

від 35 грн

Реставрація сходів Київ. 14 років досвіду. Ціна під ключ, – В частних будинках і квартирах!

Реставрація сходів найчастіше в двоповерхових будинках, внутрішні сходи виготовляють з дерева різних порід. Цей матеріал невибагливий, міцний, легко піддається обробці і красиво виглядає. Дерев’яні сходи на дачі або в приватному будинку може служити багато років, але через навантажень, які відчувають ступені, вона періодично все-таки потребує профілактики та ремонті. Ми пропонуємо таку послугу, як реставрація сходів в Києві і Київській області. Ремонтуємо сходи з будь-якої породи дерева, будь-якої конструкції.

Особливості послуги реставрації деревяних сходів!

Кожен випадок – індивідуальний, адже сходи дуже різні. Але все ж їх можна об’єднати в дві великі групи – це маршові і гвинтові сходи:

 • маршові мають прямими прольотами (як мінімум, одним або з проміжним майданчиком);
 • гвинтові закручуються спіраллю.

Маршові гарні більш високою надійністю і тим, що простір під ними можна використовувати. Гвинтовий варіант виглядає дуже стильно і економить простір, але через те, що всі сходинки спираються однією стороною на центральну стійку, вона коштує дорожче і частіше вимагає реставрації і ремонту. Незалежно від типу, сходи можуть мати декоративні елементи – різьблення, прикраси. Все це також вимагає уваги з боку реставратора.

Найчастіше для виготовлення сходів використовується деревина сосни, як найбільш недорогий породи. Нерідко зустрічаються також сходи з дуба, ясена та бука – ці породи мають високу твердість і довговічністю. Реставрація сходів у Києві та області проводиться з урахуванням породи дерева і за допомогою спеціальних інструментів. Наприклад, для тонкої роботи ми застосовуємо роторейзер DeWalt. Цей інструмент використовується для тонкої роботи – вертикальних, кріво- і прямолінійних розрізів, вибірки пазів і т.д.

Етапи роботи реставрації сходів в Києві!

На першому етапі реставраційних робіт ми тільки очищаємо сходи від старого покриття і зашліфовивают всі нерівності і шорсткості, що виникли в процесі експлуатації. У важкодоступних місцях для цього застосовується ексцентрикова шліфувальна машина Makita, рівні поверхні (ступені, торці) шліфуємо за допомогою шліфувальної машини для паркету Lägler Flip. Після закінчення шліфування все пази і щілини очищаються від пилу і тирси за допомогою промислового пилососа Hilti.

Коли поверхня підготовлена, на неї наноситься грунтовка, яка буде захищати дерево від шкідливих впливів, в тому числі від комах і грибків. Поверх одношарової грунтовки наноситься три шари лаку – завдяки чому після висихання він прослужить багато років, не стираючи. Замість лаку можемо використовувати спеціальне масло, щоб підкреслити красиву текстуру дерева і домогтися матового блиску.

Реставрація сходів у Києві та Київській області з використанням наших матеріалів – грунтовки, шпаклівки, лаку і т.д. – проводиться з гарантією на роботу в один рік. При цьому відпускна вартість матеріалів нижче, ніж в магазинах – і до того ж вам не потрібно шукати і підбирати все самостійно.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #320

Степан

Нужно сделать реставрацию лестницы, ступени из дуба, 10 слоев лака + краска. На сколько реально сделать реставрацию?


  02.02.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня. Так все можливе, скіньте більше фото на вайбер. Реставрація ступеней під ключ вийде +- 550 грн за сходинку

Прикрепить фото

Оцініть роботу з нами

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(18 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...