Реставрація сходів Львів

Комплекси - Реставрація сходів під ключ


Сходинки від 560 грн. шт

Підсходинки від 520 грн. шт

 • шліфування ступенів
 • шліфування під ступенів
 • грунтовка в один шар
 • тонувння в два шари
 • лакування в три шари
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Шліфування сходинок

шт

від 160 грн

Шліфування підсходинок

шт

від 220 грн

Шліфування площадки

1 м.кв

від 850 грн

Шліфування перил

1 м.пг

від 180 грн

Шліфування косоур

1 м.пг

від 120 грн

Тонування сходинок

шт

від 260 грн

Тонування підсходинок

шт

від 180 грн

Лакування сходинок

шт

від 40 грн

Лакування підсходинок

шт

від 30 грн

Лакування площадки

1 м.кв

від 250 грн

Реставрація сходів в Львові, ціна робіт під ключ. Найчастіше зустрічається в двоповерхових будинках, внутрішні сходи виготовляють з дерева різних порід. Цей матеріал невибагливий, міцний, легко піддається обробці і красиво виглядає. Дерев’яні сходи на дачі або в приватному будинку може служити багато років, але через навантажень, які відчувають ступені, вона періодично все-таки потребує профілактики та ремонті. Ми пропонуємо таку послугу, як реставрація сходів в Львові та Львівській області. Ремонтуємо сходи з будь-якої породи дерева, будь-якої конструкції

Особливості послуги з реставрації дерев’яних сходів в Львові!

Кожен випадок – індивідуальний, адже сходи дуже різні. Але все ж їх можна об’єднати в дві великі групи – це маршові і гвинтові сходи:

 • маршові мають прямими прольотами (як мінімум, одним або з проміжним майданчиком);
 • гвинтові закручуються спіраллю.

Маршові гарні більш високою надійністю і тим, що простір під ними можна використовувати. Гвинтовий варіант виглядає дуже стильно і економить простір, але через те, що всі сходинки спираються однією стороною на центральну стійку, вона коштує дорожче і частіше вимагає реставрації і ремонту. Незалежно від типу, сходи можуть мати декоративні елементи – різьблення, прикраси. Все це також вимагає уваги з боку реставратора.

Найчастіше для виготовлення сходів використовується деревина сосни, як найбільш недорогий породи. Нерідко зустрічаються також сходи з дуба, ясена та бука – ці породи мають високу твердість і довговічністю. Реставрація сходів в Львові проводиться з урахуванням породи дерева і за допомогою спеціальних інструментів. Наприклад, для тонкої роботи ми застосовуємо роторейзера DeWalt. Цей інструмент використовується для тонкої роботи вертикальних, криво і прямолінійних розрізів, вибірки пазів і т.д.

Етапи роботи реставрації сходів в Львові!

На першому етапі реставраційних робіт ми тільки очищаємо сходи від старого покриття і зашліфовивают всі нерівності і шорсткості, що виникли в процесі експлуатації. У важкодоступних місцях для цього застосовується ексцентрикова шліфувальна машина Makita, рівні поверхні (ступені, торці) шліфуємо за допомогою шліфувальної машини для паркету Lägler Flip. Після закінчення шліфування все пази і щілини очищаються від пилу і тирси за допомогою промислового пилососа Hilti.

Коли поверхня підготовлена, на неї наноситься грунтовка, яка буде захищати дерево від шкідливих впливів, в тому числі від комах і грибків. Поверх одношарової грунтовки наноситься три шари лаку – завдяки чому після висихання він прослужить багато років, не стираючи. Замість лаку можемо використовувати спеціальне масло, щоб підкреслити красиву текстуру дерева і домогтися матового блиску.

Реставрація сходів у Львові та Львівській області з використанням наших матеріалів – грунтовки, шпаклівки, лаку і т.д – проводиться з гарантією на роботу в один рік. При цьому відпускна вартість матеріалів нижче, ніж в магазинах – і до того ж вам не потрібно шукати і підбирати все самостійно.

Коли необхідно проводити реставрацію сходів?

Ремонт і реставрація сходів в приватному будинку або багаторівневої квартирі – це складний, але необхідний процес. Самостійно виконати його практично неможливо, адже іноді під питанням безпеку і здоров’я. Нижче розглянуті випадки, коли звернення до фахівців відкладати не можна:

 • З’явилися потертості і пошкодження механічного характеру. З’єднання з часом розхитуються і утворюються щілини і зазори, що призводить до появи характерного скрипу. Наші співробітники швидко та ефективно виконають всі необхідні дії для вирішення виниклих проблем. Ремонт ступенів дерев’яних сходів може бути швидким і простим або досить складним. Все залежить від ступеня пошкодження. Іноді може знадобитися частковий розбір для заміни поламаних елементів або їх ремонту.
 • Огородження також піддаються дії часу, і ремонт дерев’яних сходів повинен включати їх огляд. Погане огорожу може стати причиною падінь і отримання серйозних травм. Втрата клеєм характеристик або слабкі кріплення призводять до розхитування елементів всієї конструкції. Майстри проведуть ретельний професійний огляд і замінять зношені деталі.
 • Навіть при відсутності механічних проблем реставрація сходів в будинку може виявитися необхідної з естетичної точки зору. Ми проведемо повну реставрацію, що включає в себе шліфування ступенів, шпаклівку з’явилися щілин, а також покриття декількома шарами лаку. Це далеко не повний список можливостей наших майстрів.

Всі роботи виконуються на вищому рівні, що дозволяє гарантувати високу якість ремонту і безпеку сходи після виконання необхідних дій по усуненню дефектів.

Чи можливо недорого виконати ремонт в Львові?

Зазвичай ремонт сходів в приватному будинку вимагає від фахівців застосування інструментів і матеріалів для заміни зношених елементів:

 1. Заміна ступенів з частковим розбиранням всієї конструкції.
 2. Видалення зношених елементів з наступною заміною.
 3. Роботи по зміцненню конструкції.
 4. Покриття лаком або фарбою.
 5. Шліфування і нанесення декоративного покриття.

В даному випадку ціна реставрації сходів буде досить недорогий. Але іноді витрати збільшуються. Це пов’язано з необхідністю повної заміни зламаних елементів. Наприклад, виявилося, що потрібні більш надійні і міцні огорожі.

В даному випадку будуть встановлюватися більш дорогі елементи, а значить, і вартість дещо зросте. Наші майстри легко виконають найскладніші роботи незалежно від того, в якому стані знаходяться сходи.

Якщо ви шукаєте компанію для укладення вигідного договору з реставрації сходів в Львові, ми готові запропонувати послуги наших професійних співробітників. Ми виконуємо роботи будь-якої складності на високому рівні і за прийнятними цінами. Виконання роботи в строк і якість гарантуються. Телефонуйте вже зараз для отримання додаткової інформації та на запит на виїзд бригади в Львові та області.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Реставрація сходів Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #710

Карина

Добрый день! Скрип ступеней, каркас метал, обшивка ясень. Год эксплуатации. Возможно ли шумоизолтровать ее? Выезжаете на осмотр оценку состояния?


30.01.2021

Роман Анатолійович

Доброго дня. Так, звичайно якраз такими роботами і займаємось. Скіньте фото лестніци на вайбер, я подивлюсь і вас наберу

Питання #500

Юлия

Добрый день. Занимаетесь ли мелкими доделками лестницы в киевской области?


23.09.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня. Так звичайно, набирайте пообщаємось

Питання #320

Степан

Нужно сделать реставрацию лестницы, ступени из дуба, 10 слоев лака + краска. На сколько реально сделать реставрацию?


02.02.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня. Так все можливе, скіньте більше фото на вайбер. Реставрація ступеней під ключ вийде +- 550 грн за сходинку

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони