Реставрація сходів

Комплекси - Реставрація сходів під ключ в Києві


Сходинки від 260 грн. шт

Підсходинки від 220 грн. шт

 • шліфування ступенів
 • шліфування під ступенів
 • грунтовка в один шар
 • тонувння в два шри
 • лакування в три шари
Замовити послугу

Ціни на роботи - Реставрація сходів в Києві

Шліфування сходинок

шт

від 85 грн

Шліфування підсходинок

шт

від 75 грн

Шліфування площадки

1 м.кв

від 350 грн

Шліфування перил

1 м.пг

від 130 грн

Шліфування косоур

1 м.пг

від 75 грн

Тонування сходинок

шт

від 95 грн

Тонування підсходинок

шт

від 90 грн

Лакування сходинок

шт

від 45 грн

Лакування підсходинок

шт

від 35 грн

Лакування площадки

1 м.кв

від 75 грн

Реставрація сходів Київ

Реставрація сходів в Киеві, ціна робіт під ключ. Найчастіше зустрічаються в двоповерхових будинках, внутрішні сходи виготовляють з дерева різних порід. Цей матеріал невибагливий, міцний, легко піддається обробці і красиво виглядає. Дерев’яні сходи на дачі або в приватному будинку може служити багато років, але через навантажень, які відчувають ступені, вона періодично все-таки потребує профілактики та ремонті. Ми пропонуємо таку послугу, як реставрація сходів в Києві і Київській області. Ремонтуємо сходи з будь-якої породи дерева, будь-якої конструкції.

Особливості послуги реставрації деревяних сходів!

Кожен випадок – індивідуальний, адже сходи дуже різні. Але все ж їх можна об’єднати в дві великі групи – це маршові і гвинтові сходи:

 • маршові мають прямими прольотами (як мінімум, одним або з проміжним майданчиком);
 • гвинтові закручуються спіраллю.

Маршові гарні більш високою надійністю і тим, що простір під ними можна використовувати. Гвинтовий варіант виглядає дуже стильно і економить простір, але через те, що всі сходинки спираються однією стороною на центральну стійку, вона коштує дорожче і частіше вимагає реставрації і ремонту. Незалежно від типу, сходи можуть мати декоративні елементи – різьблення, прикраси. Все це також вимагає уваги з боку реставратора.

Найчастіше для виготовлення сходів використовується деревина сосни, як найбільш недорогий породи. Нерідко зустрічаються також сходи з дуба, ясена та бука – ці породи мають високу твердість і довговічністю. Реставрація сходів у Києві та області проводиться з урахуванням породи дерева і за допомогою спеціальних інструментів. Наприклад, для тонкої роботи ми застосовуємо роторейзер DeWalt. Цей інструмент використовується для тонкої роботи – вертикальних, кріво- і прямолінійних розрізів, вибірки пазів і т.д.

Етапи роботи реставрації сходів в Києві!

На першому етапі реставраційних робіт ми тільки очищаємо сходи від старого покриття і зашліфовивают всі нерівності і шорсткості, що виникли в процесі експлуатації. У важкодоступних місцях для цього застосовується ексцентрикова шліфувальна машина Makita, рівні поверхні (ступені, торці) шліфуємо за допомогою шліфувальної машини для паркету Lägler Flip. Після закінчення шліфування все пази і щілини очищаються від пилу і тирси за допомогою промислового пилососа Hilti.

Коли поверхня підготовлена, на неї наноситься грунтовка, яка буде захищати дерево від шкідливих впливів, в тому числі від комах і грибків. Поверх одношарової грунтовки наноситься три шари лаку – завдяки чому після висихання він прослужить багато років, не стираючи. Замість лаку можемо використовувати спеціальне масло, щоб підкреслити красиву текстуру дерева і домогтися матового блиску.

Реставрація сходів у Києві та Київській області з використанням наших матеріалів – грунтовки, шпаклівки, лаку і т.д. – проводиться з гарантією на роботу в один рік. При цьому відпускна вартість матеріалів нижче, ніж в магазинах – і до того ж вам не потрібно шукати і підбирати все самостійно.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #500

Юлия

Добрый день. Занимаетесь ли мелкими доделками лестницы в киевской области?


  23.09.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня. Так звичайно, набирайте пообщаємось

Питання #320

Степан

Нужно сделать реставрацию лестницы, ступени из дуба, 10 слоев лака + краска. На сколько реально сделать реставрацию?


  02.02.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня. Так все можливе, скіньте більше фото на вайбер. Реставрація ступеней під ключ вийде +- 550 грн за сходинку

Прикрепить фото