Лак паркетний Remmers в Києві

Чому варто покривати дерев’яну підлогу лаком Remmers?

Лак для дерева Remmers. У додаткових роботах потребує як свіжий відшліфований паркет, так і покладені кілька років тому дерев’яні підлоги. Це підвищує стійкість до негативних впливів і значно покращує зовнішній вигляд підлогового покриття.

Зверніть увагу! Лакування поверхні підлоги є заключним етапом після шліфування і циклювання. Це забезпечує додатковий захист від шкідників і інших впливів, здатних вплинути на цілісність дерева.

Лак для паркету на водній основі. Основні переваги продукту: мінімальна токсичність, повна відсутність запаху і високі показники зносостійкості. Крім цього, він висихає значно швидше, ніж аналоги на інших засадах.

Представлені в каталозі лаки для паркету купити можна для різних видів робіт: покриття нового статі, додатковий захист для вже покладеного, реставрація пошкоджень, він відмінно підходить для ступенів і інших дерев’яних елементів. Асортимент лаків досить великий:

 1. Акриловий і грунтовки.
 2. Алкидно-уретановий.
 3. Поліуретановий і кислотний.

Для отримання більш докладної інформації про кожного з представлених видів лаку для дерева можна зателефонувати за вказаними на сайті номерами. Кваліфікований фахівець відповість на питання, надасть актуальні ціни та прийме заявку на доставку. Коротка інформація про товари доступна нижче по тексту.
Зверніть увагу! Користувачі залишають безліч позитивних відгуків, що мотивовано не тільки високою якістю доступною вартістю, але також широким вибором відливів: високоглянсовий, глянсовий, напівглянсовий, а також матовий і напівматовий.

Купити лак Ремерс: Київ

В інтернет-магазині «Ciklevka» лак Remmers представлений в широкому асортименті. Але щоб правильно виконати замовлення, слід добре розбиратися в різних видах представлених продуктів. Наприклад, лак паркетний поліуретановий підійде далеко не для всіх видів ремонту і не завжди буде вдалим варіантом для покриття. Тому дуже важливо прочитати представлені нижче рядки:

 1. Ґрунтувальний. Даний варіант підійде для будівельних робіт на етапі вирівнювання статі. Обробка дерева виконується перед нанесенням основного виду лаку. Грунтування дозволить вирівняти поверхню і забезпечить більш високу ступінь схоплювання фінішного лаку з оброблюваним матеріалом. Попередня обробка дозволить отримати більш рівний колір або перехід від одного відтінку до іншого. Крім того, лак грунтовки дозволяє забезпечити додатковий захист дерева від зовнішніх негативних факторів, включаючи термітів та інших комах.
  Зверніть увагу! Важливо правильно підібрати грунтувальне і фінішне покриття. Одним з важливих чинників є час повного висихання. Додаткову інформацію можна отримати у фахівця за контактними номерами.
 2. Поліуретановий. Один з найпопулярніших видів, що забезпечено можливістю купити недорого, міцністю і довговічністю. Відмінний варіант для приміщень з великою щоденної навантаженням. Поліуретан має високу міцність, здатну впливати високому тиску, і захист від пошкоджень, що наносяться каблуками або іншими предметами подібного роду. Важлива особливість – це відсутність у складі води. Зазвичай продукт складається з одного або декількох елементів. На однокомпонентний паркетний лак Rammers ціна буде вище. Лак досить швидко сохне і не вимагає грунтовки, але при роботі з ним треба дотримуватися запобіжних заходів, оскільки в складі є шкідливі для здоров’я людини речовини.
 3. Алкидно-уретановий. З назви можна зрозуміти, що одним з основних компонентів є алкідна смола, яка у взаємодії з уретановими компонентами забезпечує величезну кількість переваг: надійне зчеплення з поверхнею, гарний зовнішній вигляд, насичений колір, стійкість до різких перепадів температури і вологи, а також багато іншого.
 4. Акриловий. Вважається найбільш безпечним завдяки відсутності шкідливих для здоров’я людини речовин в складі. Пожежобезпечний, оскільки складається мінімум на 30% з води. Але забезпечення якісної кристалізації можливо тільки при вологості повітря мінімум 50%, чого складно досягти в морозну зимову погоду. У каталозі нашого сайту можна знайти однокомпонентні і двокомпонентні види. При виборі другого варіанту слід також замовити затверджувач, що дозволяє прискорити висихання і зробити його більш міцним.
 5. Кислотний. Це кращий варіант для приміщень схильних постійним перепадів температури або вологості. Важливо відзначити, що кислотний лак для паркету Remmers відгуки має виключно позитивні. Він запобігає появі цвілі і грибка, можна вибрати матовий або глянцевий варіант, добре переносить вібраційні навантаження. При цьому важливо пам’ятати про деякі аспекти: період висихання тривати мінімум 24 години, тому доведеться почекати. Якщо потрібен лак для паркету без запаху, то цей варіант не підійде, до повного висихання стійкий неприємний аромат забезпечений. Обов’язково слід дотримуватися правил нанесення, інакше можливе зморщення. Зносостійкість досить низька – близько трьох років, крім того, після відкриття упаковки зберігати лак можна не більше 8 годин. Це важливо враховувати при розрахунку необхідної кількості. На замовлення додаткової одиниці часу може не виявитися.

Таким чином, на сайті «Ciklevka» представлені товари, що дозволяють виконати комплексні роботи з покриття дерев’яних поверхонь. Додаткові поради про правила вибору можна знайти нижче по тексту.

Поради при нанесенні паркетного лаку Remmers

На лак для паркету Rammers ціна в нашому інтернет-магазині відповідає ринковій ситуації. Тому клієнт може вигідно виконати замовлення. Але для досягнення максимальної якості слід довіритися професіоналам. Завдяки багаторічному досвіду надання послуг фахівці нашої компанії виконувати всі роботи максимально швидко і якісно. Якщо вирішено виконувати всі власними силами, варто запам’ятати кілька порад:

Найзручніший варіант нанесення – це використання металевого шпателя. Таким чином можна зменшити витрату використовуваного матеріалу в кілька разів.

 1. В якості розчинника найкраще використовувати Уайт-спирт.
 2. Для отримання хорошого результату потрібно виконувати покриття в кілька шарів.
 3. Після кожного шару важливо виконувати шліфування, що забезпечує максимальну рівність поверхні і кращу адгезію.

Вибираючи лак, варто ретельно ознайомитися з інструкцією або скористатися допомогою професійного консультанта. Вибір може залежати від безлічі супутніх чинників. Наприклад, для дитячої кімнати потрібен максимально безпечний варіант, при цьому міцність може бути низькою, адже навантаження буде мінімальною. Для нежитлових приміщень з високим навантаженням потрібно купувати лак з максимальними характеристиками міцності, при цьому безпеку відступає на другий план, адже в цьому приміщенні не живуть. Не менш важливий аспект – це порода дерева, вологість і температура в приміщенні і багато іншого.

З історії лакових покриттів Remmers

Історія Remmers нараховує майже 900 років. Вперше його використав монах Феофіл, що жив в Німеччині. У ті суворі часи подібна рецептура могла зійти за магію, тому рецепт зберігався в найсуворішій таємниці. Розкрили його багато століть тому. Виявилося, що основою був спирт. Для тих часів це був справжній науковий прорив, адже лаки почали використовувати тільки в 15 столітті, але вони були масляними.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони