Лак паркетний Remmers в Києві!

Чому варто покривати дерев’яну підлогу лаком Remmers?

Лак паркетний Remmers в Києві. Свіженький паркет або відшліфований, покладений кілька років тому, все рівно потребує покриття лаком або маслом. Що б надовго захистити його від негативного впливу і зберегти презентабельний вигляд потрібні надійні матеріали!

Лакування – це важливий заключний процес, після шліфування і циклювання дерев’яного, покриття лакування паркету потрібно для тривалого захисту поверхні підлоги!

Лак на водній основі Remmers вважається кращим він має прекрасну ізностойкостью, відсутністю запаху, низькою токсичністю, і здатністю до швидкого висихання. Під час первинної обробки, статі або після реставрації використовуються різні види лаку:

  • грунтувальний лак
  • поліуретановий лак
  • алкідно-уретановий лак
  • акриловий лак
  • кислотний лак

Зараз пропоную детально розглянути кожен вид лаку, що бі правильно вибрати відповідний лак для кожного виду паркету!

Також лаки розрізняють за видом блиску: глянсові, матові, високо глянцеві, напівматові, напівглянсові!

Грунтувальний лак – даний вид лаку, використовують виключно на стадії вирівнювання статі, лаком обробляють паркет перед нанесенням фінішного шару лаку. Грунтувальний лак робить підлогове покриття більш рівним, допомагаючи при цьому різними матеріалами краще зліплюють між собою! Також лак грунтовки робить фінішне покриття лаку рівним в кольоровій гамі, приховуючи при цьому перепади навіть в відтінках! Даний вид лаку є відмінним захистом дерев’яної підлоги, захищаючи його від різних негативних факторів навколишнього середовища. Також лак грунтовки створює додатковий захист для дерева від підвищеної вологості що, негативно впливає на паркет. Коли вибираєте лак грунтовки звертайте увагу на скільки він сумісний з фінальним покриттям! Час сушіння такого лаку різні, одні склади сохнуть за 15 хвилин, а інші за 3 години, уточнити це можна у продавця або прочитати на інструкції.

Поліурітановий лак – такий склад клею є найміцнішим і надьожним, і, мабуть, найпопулярнішим в наш час. Він ідеально підходить для обробки паркету в місцях з великою прохідністю. Жіноче взуття з підборами сильно дряпає підлогу, а поліуретан захищає його від появи цього дефекту! Поліуретановий лак не містить води. У продажу представлені лаки, склад яких один або два елементи, однокомпонентний лак набагато дорожче! Великим плюсом двокомпонентного лаку є його високий показник до стертості, тому його використовують переважно в місцях з великою прохідністю. При роботі з цим клеєм потрібно дотримуватися мери безпеки, оскільки має шкідливий склад, одним з плюсів лаку то що він швидко сохне. Поліуретановий лак досить еластичний і не потребує грунтовці.

Алкідно-уретановий лак – чудовим компонентом цього лаку є алкідно-уретанових смола, яка є природним компонентом, і органічних розчинників! На промасленому підлозі алкідна смола відмінно чіпляється. Також даний вид лаку має багато плюсів: індивідуальність і красу будь-якого дерева як ніхто інший підкреслить смола, і подарує підлозі більш насичену колірну гамму. Паркет просочений таким лаком є ​​більш стійким до перепадів температури! Також лак має високі показники до вологостійкості.

Акріловий лак – такий лак є найбільш чистим і екологічним, в своїм складі, має воду 30-40% завдяки своїй негорючості ети таки відносяться до розряду жаробезопасних. Для гарної кристалізації лаку вологість повітря не менше 50%, а це важко забезпечити в зимову пору. Акрилові лаки випускають двох видів, однокомпонентні і двокомпонентні, в другий вид лаку додають затверджувач, що знижує навантаження на паркет, і значно зменшує період висихання лаку! Перевагою однокомпонентного лаку для паркету є те що він вже готовий до використання, а двокомпонентний потрібно розводити!

Для нанесення лаку використовують спеціальні валики!

Кіслотний лак – поза конкуренцією по стійкості до перепадів температури і вологості. Мають високу стійкість до вібраційних навантажень! Після висихання поверхня підлоги стає матовою або глянсовою! Такі лаки мають стійкість до утворення грибка і цвілі. З мінусів даного лаку можна виділити досить довгий період висихання, в порівнянні з іншими видами (24 години і більше)! Присутність неприємного запаху до повного висихання лаку. Якщо не дотримуватися технологію нанесення, через деякий час кислотні лаки можуть зморщуватися. Термін експлуатації підлоги з покриттям такого лаку не перевищує 2-3 роки, оскільки даний лак не особливо знаменитий своєю зносостійкість. Після відкриття упаковки термін зберігання лаку не більше 8 годин!

Поради при виборі паркетного лаку Remmers!

Всі роботи з нанесення паркетного лаку і реставрації паркету краще довірити нашим професіоналам, щоб уникнути виникнення дефектів. Наш 14 річний досвід роботи дозволить зробити ваш підлогу, не тільки красивим, але і довго службовцям! Оскільки тут потрібні особливі навички. Існує кілька способів нанесення лаку, найбільш поширеним є нанесення металевим шпателем! Технологія нанесення шпателем дозволяє зменшити витрату лаку як мінімум в три рази. Розчинником для лаку служить Уайт-спирт. Рекомендується наносити лак в два або три шари, з обов’язковою шліфуванням після кожного шару. Шліфування потрібна для кращої адгезії між кожним шаром лаку, і вирівнювання поверхні підлоги. При виборі лаку потрібно враховувати всі фактори, що, б, в подальшому отримати якісно і довго служить покриття. Потрібно враховувати ступінь навантаження на підлогу, якщо вам потрібен лак для будинку, то краще брати на водній основі, він більш екологічний, і безпечний навіть для дітей! Також потрібно брати до уваги породу дерева з якого складається паркет або паркетна дошка, прогнозовану навантаження на підлогу, ступінь вологості і температурний режим приміщення, не тільки під час нанесення, але і на весь період експлуатації лаку. З цим завданням відмінно впораються продукти німецької компанії Remmers, це екологічно чиста хімія для паркету та масиву дерева, за доступною ціною!

Цікавий факт!

Вперше лакове покриття Remmers для дерева стали застосовувати в Німеччині, це був чернець на ім’я Феофіл, який жив в 12 столітті! Він зберігав в найсуворішому секреті свої винахід. І через багато років історикам вдалося з’ясувати що за основу монах взяв спирт! Пізніше в 15-17 століттях, використовували всюди масляні лаки, випускалися які виключно в Англії! Монополісти також тримали в секреті рецепт! Дозволити собі таке задоволення міг не кожна людина, адже лаки не були настільки дешевими!