Клей паркетний Ansercoll Bonicoll Bona Tover Київ!

Клей паркетний Ansercoll Bonicoll Bona Tover в Києві, призначенній для склеювання фанери, осб, паркету,  паркетної дошки, застосовується в столярних роботах, для склеювання сходів, перил, балясін ітд. Паркет – екологічно чистий, природний матеріал, тому і клей відповідно, не повинен містити токсичних речовин, які будуть отруювати повітря після висихання, і з роками псувати покриття для підлоги!

У зв’язку з широким вибором паркетної дошки, існує різноманіття вибору клею для паркету, і це норма, адже кожному виду паркету потрібно індивідуально підібраний клей, тоді підлога прослужить вам довгі роки!

Саме від якості використовуваного клею для паркету залежить робота з укладання, і в подальшому експлуатація підлогового покриття, і ми як фахівці з 14 річним досвідом роботи в сфері циклювання і реставрації паркету з задоволенням зможемо допомогти вам! Ми використовуємо тільки екологічно чисту і натуральну хімію для паркету, і новітнє сучасне устаткування, що дозволяє значно скоротити час роботи, тієї чи іншої послуги по паркету!

На укладання паркету і паркетної дошки впливає багато факторів, підготовка підстави, якість самого матеріалу, особисті навички майстра, температура і вологість.

І тут не мало важливу роль відіграє паркетний клей, і вибір клею дуже відповідальна процедура!

Адже неправильно підібраний клей може виявитися не якісним або підробленим що негативно позначиться на дереві через деякий час, і тоді вже ваш паркет нічого не врятує!

Скільки прослужить підлогу і яким буде якість його поверхні залежить клейового складу, який ви використовуєте. Фактори, на які потрібно звернути увагу при виборі клею для паркету:

  • прогнозована навантаження на підлогу
  • температурний режим в кімнаті
  • розміри паркету
  • види підстави (фанерна, бетонна)
  • порода дерева, з якої зроблені паркетини
  • спосіб укладання паркетних елементів

Наша фірма в Києві та Київській області використовує тільки високоякісні продукти для укладання фанери, паркету, паркетної дошки, дошки підлоги фірми: клея Ansercoll Bona Bonikol Tover, що повністю відповідають стандартам міжнародної якості!

У даній статті я детально розповім вам які існують види клею, і як вибрати клей саме для ваших умов роботи! Якщо у вас залишаться вопроси ви можете з нами зв’язатися!

Види паркетного клею в Києві!

Велике розмаїття клею існує на сьогоднішній день, паркетний клей відрізняється для кожного виду покриття, і має складний багатокомпонентний склад! Безпечний і якісний клей в своєму складі не повинен містити розчинників, ознакою чого є різкий неприємний запах при укладанні паркету. Паркетний клей повинен міцно утримувати паркетини на місці довгі роки, адже паркет може прослужити вам близько 100 років! За умови правильного догляду за ним. Також якісний клей не повинен створювати усадки через деякий час, адже це може послужити причиною для появи скрипу, коли планка слабшає в результаті просідання клею під нею. Також дуже важливо при виборі клею, то на яку поверхню буде лягає паркет, адже для бетону або фанери потрібні зовсім різні види клею.

Поліурітановий клей на основі поліуретану.

Еластичний паркетний клей на основі силану – полімерів – один з найбільш еластичних видів клею однокомпонентний паркетний клей на основі селену. У його складі немає води, розчинників, амінів і інших шкідливих речовин. Полімеризація клею відбувається при реакції з вологою, що міститься в повітрі!

Клей на водній основі – за назвою клею можна відразу визначити, що його склад є вода і це 35-40% В, даному складі клею відсутні розчинники, також немає неприємного запаху. Такий клей відмінно підходить для твердих і високоміцних видів деревини, також для штучного паркету. Можна використовувати для укладання фанери, на цемент! Одним з мінусів клею на водній основі є можлива деформація деревини якщо клей не підходить для тієї чи іншої породи дерева, також не більшим мінусом є те що процес висихання клею займає 3-5 днів, після повного висихання можна приступити, до подальшої роботі з укладання або реставрації паркету!

Клей на основі шточних смол – клей для паркету на синтетичних смолах, надійно приклеює дошку, звичайний паркет і також паркет з екзотичних видів дерева, він також підходить для укладання підлоги з підігрівом! Для відмінною сутички клею його потрібно наносити на рівні, сухі і очищення підстави. Повне висихання настає через 6-7 днів. Цей клей вважається безпечним і надійним для самого матеріалу, паркетники з досвідом роботи воліють даний вид клею, адже він добре підходить для будь-яких порід дерева, вони не розбухають і не гниють. Клей на основі синтетичних речовин може містити гуму, каучук або інші речовини!

Одним з недоліків клею даного виду є висока ціна, але це можна виправдати тривалим терміном експлуатації в майбутньому. Ще до мінусів відноситься токсичність клею до повного висихання, тому потрібно дотримуватися заходів безпеки і не ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям близьких людей!

Двокомпонентний поліуретановий клей – клею цієї категорії створюється при змішуванні двох окремих компонентів. Це затверджувач і адгезії В, клеях даної категорії немає усадки, він добре наноситься і зручний в роботі! Уже після 2-х діб можна приступити до шліфування паркету, клей можна використовувати для паркету з декоративним і захисним покриттям. Має порівняно не велика витрата. Цей вид клею не має води і розчинників, а значить виключено деформування дерева з часом. Просимо вас не забувати про необхідні заходи захисту при роботі з двокомпонентним клеєм, адже він легко запалюється, заборонено курити в приміщенні і користуватися відкритим вогнем!

Однокомпонентний клей готовий до використання має міцний склад, який придатний для бетонних і цементних підстав. Дуже добре підходить для всіх типів дерева, а також фанери, і ОSB-плит, і для системи * тепла підлога * Повне висихання 24 години! Високий ступінь затвердіння 12 годин, не має запаху. Можна наносити на стяжку підлоги! Ще одним з плюсів цього клею що він піддається шліфовці. Висока якість значить, відповідна ціна, але як відомо скупий платить двічі!

Короткі поради щодо вибору клею!

Ми вже розібралися які є види клею для паркету, з чого вони виготовляються і як правильно вибрати клей, потрібний для вашого виду паркету що б він прослужив вам довгі роки! Тепер хочу дати декілька порад при виборі паркетного клею залежно від конкретної ситуації!

Для твердих сортів дерева, наприклад, дуб або ясен прекрасно підійде клей на водній основі!

Екзотичним і фруктовим породам дерева хорошим вибором буде двокомпонентний клей або суміш з розчинником!

Поліуретановий клей Ansercoll Bonicoll Bona Tover в Києві, можна використовувати, для облицювання підлоги паркетною дошкою з готовим заводським покриттям! Він може бути одне або двокомпонентним!

Якщо ви новачок в паркетній справі, радимо вам звернутися до професіоналів, які зроблять все швидко, якісно і відносно не дорого! Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, і підберуть максимально зручне для вас час! Звертайтеся за телефонами, зазначеними на сайті або пишіть на вайбер