Паркетний клей

Паркетні столярні роботи, а також здійснення робіт у багатьох інших галузях не обходиться без використання клею для паркету на основі штучних смол. Крім столярних паркетних робіт, без клею неможлива укладка художнього і штучного паркету. Він використовується при настилі підлог з масиву дошки, будівництві дерев’яних сходів, ремонті ступенів, поручнів і в багатьох інших випадках. Крім складу на основі смол, доступний паркетний клей на водній основі. Про переваги різних видів буде розказано нижче.

Оскільки паркет виготовляється з нешкідливих для людини речовин, клей слід підбирати відповідний: без вмісту небезпечних для здоров’я або навколишнього середовища матеріалів. Крім того, використання токсичних речовин псує підлогове покриття з часом. У нашому інтернет-магазині можна купити паркетний клей в Києві з доставкою по місту, який має в складі тільки природні речовини, безпечні для людини і навколишнього середовища.

Вибір клею для підлог

Розглядаючи асортимент сучасних будівельних матеріалів, можна помітити, що існують різні види паркетної дошки. Звичайно, різні породи дерева по-різному реагують на матеріали для стяжки, тому клей для паркетної дошки на стяжку потрібно вибирати обачно, враховуючи індивідуальні характеристики матеріалу, тільки так можна гарантувати, що підлога прослужить без необхідності ремонту максимально тривалий термін.

Якість паркетного клею – це запорука якісного укладання паркету і тривалості безпроблемної експлуатації підлогового покриття. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з різними породами дерева і випробували безліч видів клею. Але найкраще співвідношення ціни і якості мають кілька видів:

Якщо мова йде про необхідність роботи з різними видами деревини, варто взяти паркетний клей на каучуковій основі: він не боїться вологи, може зберігатися кілька днів, не змінює колір дерева і прекрасно розлучається. Має дуже довгий термін служби.

Чому важливо правильно вибрати клей?

Чи варто купити клей для паркету Анцеркол, якщо можна скористатися більш дешевими варіантами, запропонованими на ринку? Насправді, відповідь на це питання криється в прислів’ї: «скупий платить двічі». Але варто розглянути всі аспекти більш докладно. Отже, при укладанні паркету важливо враховувати температурні показники, вологість в приміщенні, досвід майстра, характеристики обраної деревини та багато іншого.

Але вибір клею – це окрема історія. І підходити до цієї процедури потрібно з максимальною відповідальністю. Саме тому наші майстри воліють клей для паркету Бона, а також товари від інших компаній, чия репутація не викликає сумнівів. Це дуже важливо, адже підробка може не тільки привести до низької якості виконання всіх робіт, але також зіпсує обраний для настилу матеріал, не кажучи вже про можливу наявність у складі шкідливих для здоров’я речовин, які будуть випаровуватися в повітря.

Вибираючи для роботи клей для паркету Ansercoll або інші товари з асортименту, представленого на нашому сайті, можна не хвилюватися про якість. Здійснюючи вибір, потрібно звернути особливу увагу на наступні аспекти:

 1. Максимально можливе навантаження на підлогове покриття.
 2. Можливість різких перепадів температури.
 3. Частинка покриття.
 4. Що використовується підставу.
 5. Спосіб укладання і так далі.

Дізнавшись про важливість правильного вибору клею для ремонту паркету, а також настилу нового статі, слід більш детально розглянути його різновиди. Саме про це піде мова нижче.

Різновиди клею

Насправді описати всі різновиди неможливо, оскільки доведеться випускати багатотомне видання. Але описати окремі категорії, які користуються особливою популярністю у професіоналів – це цілком посильне завдання:

 1. Еластичний паркетний на основі силан-полімерів. Маючи однокомпонентну основу з селену, цей вид належить до одних з найбільш еластичних. Він не має в своєму складі води. Також тут немає розчинників, амінів чи інших речовин, здатних нашкодити людині. Для полімеризації досить вологи, що міститься в повітрі.
 2. На водній основі. Як зрозуміло з назви, одним з компонентів складу є вода. Причому її тут 35-40%. Важливою відмінністю є відсутність неприємного запаху і розчинників. Найчастіше використовується при роботі з штучним паркетом і тверду деревину. Крім того, можливе укладання на цемент і фанеру. Важливо пам’ятати про запобіжні заходи, оскільки водна основа може привести до деформації деяких видів дерева. Плюс, термін висихання становить до 5 днів, тому доведеться відкласти роботи щодо подальшого настилу або реставрації.
 3. На основі штучних смол. Відмінний варіант при роботі з паркетом. Основою є синтетичні смоли, що забезпечують надійну фіксацію. Підходить для будь-яких видів паркету, а також при бажанні зробити підлогу з підігрівом. При нанесенні потрібно ретельно вирівняти і очистити поверхню, повне висихання досягається тільки через 7 днів. Це один з кращих варіантів, абсолютно безпечний для деревини: не призводить до гниття або набухання, надійно фіксує. Вартість трохи вище, ніж у інших варіантів, але слід пам’ятати про його тривалому терміні експлуатації. Важливо пам’ятати про токсичність, тому до повного висихання слід дотримуватися запобіжних заходів, щоб уникнути попадання в організм шкідливих речовин.
 4. Двокомпонентний поліуретановий паркетний. Основними компонентами даної категорії товарів є затверджувач і адгезія. Основним плюсом використання можна назвати повну відсутність усадки, простоту нанесення і зручність в роботі. Висихає клей через 2 дні після нанесення, що дозволяє швидко приступити до шліфування. Підходить для декоративних і мають захисне покриття паркету. Для надійної фіксації потрібно нанести тонкий шар, що дозволяє мінімізувати витрату. Відсутність води і розчинників стане гарантією відсутності деформації деревини. Важливо пам’ятати про горючості цього виду клею, тому при роботі потрібно видалити всі джерела відкритого вогню. Забороняється курити при роботі щоб уникнути займань.
 5. Однокомпонентний. Його не потрібно розводити або виконувати інші підготовчі роботи. Можна використовувати для фіксації паркету на бетонну або цементну підставу. Підходить для фанери, дерева, теплої підлоги. Прекрасно взаємодіє з усіма типами деревини. Твердне за 12 годин, для повного висихання досить 24 годин. Підходить для нанесення по стягуванню, його можна шліфувати. Дуже гідний варіант, незважаючи на високу ціну.

Отримати додаткову інформацію щодо товарів в каталозі сайту можна за вказаними контактними телефонами. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, дадуть поради щодо вибору, а також візьмуть заявку на доставку за вказаною клієнтом адресою.

Кілька порад для правильного вибору

Завершуючи оглядову статтю, слід зазначити деякі особливості роботи з деревом і ряд інших важливих дрібниць:

 1. Якщо в якості матеріалу для настилу обраний дуб або ясен, краще взяти клей на водній основі.
 2. Фруктові і екзотичні види деревини краще добре взаємодіють з двокомпонентними варіантами.
 3. Поліуретановий підійде для паркетної дошки, яка має заводське покриття. Також його варто замовити для облицювання.

Звичайно, сьогодні клей для паркету купити в Києві можна без особливих складнощів. Але якість роботи гарантують далеко не всі майстри, особливо якщо наймати бригаду «з вулиці». Не слід ризикувати дорогими будівельними матеріалами. Наші майстри вже 14 років надають послуги подібного виду, тому знають, як зробити все швидко і якісно. Телефонуйте вже зараз і довірте підлогу професіоналам.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони