Циклювання шліфування паркету

Комплекси - Ціна під ключ


Однокомпонентними лаками від - 260 грн. м2

Двох компонентними лаками від - 320 грн. м2

 • Циклювання барабанними (CO 206)
 • Шліфування плоскими (Lagler Trio)
 • Шпаклівка (Ірком)
 • Грунтовка (Remmers HG0001-6)
 • Лак (Remmers PL 413)
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Циклювання барабанними машинами

1 м.кв

40 грн

Шліфування плоскими машинами

1 м.кв

65 грн

Зароблювання щілин (суцільна)

1 м.кв

20 грн

Зароблювання щілин (вибіркова)

1 м.кв

5 грн

Грунтування підлоги в один шар

1 м.кв

10 грн

Нанасення лаку на водній основі

1 м.кв

10 грн

Нанесення лаку на алкідній оснві

1 м.кв

20 грн

Нанесення гелю

1 м.кв

30 грн

Нанесення тонуючого масла

1 м.кв

30 грн

Нанесення масла

1 м.кв

20 грн

Нанесення акріловим тоном

1 м.кв

30 грн

Нанесення алкідним тоном

1 м.кв

30 грн

Циклювання шліфування паркету в Києві, ціна під ключ. Паркет гарний і дуже довговічний при правильному догляді. Але щоб паркет виглядав добре, після укладання він вимагає шліфування. Для цього ми застосовуємо шліфувальні машини виробництва німецької компанії Lägler моделей Hummel, Trio і Flip. Завдяки сучасним методам обробки циклювання паркету шліфовка під ключ в Києві та Київській області проводиться без утворення дрібного деревного пилу, яка забивається в будь-які щілини. До того ж ці машини при роботі практично не виробляють шум. Безшумність і відсутність пилу дозволяють проводити роботи навіть в житловому приміщенні. Вони знімають мінімально необхідний шар деревини, залишаючи ідеально гладку поверхню, яку потім можна розкрити лаком або спеціальним маслом для захисту від шкідливих впливів і додання красивого відтінку.

Як проводиться циклювання паркету шліфовка без пилу в Києві?

Циклювання паркету шліфовка без пилу – це метод хоч і безпиловий але мінімальна кількість пилу все ж утворюється – хоч і незрівняне з тим, яке виробляли старі циклювальні машини. Тому проводити його все-таки краще після повного висихання всіх пофарбованих поверхонь і закінчення обклеювання шпалер. Спеціальної підготовки ця процедура не вимагає. Поверхня повинна бути вільна від меблів і будь-яких предметів, велике сміття бажано змести, а також прибрати плінтуса, якщо вони вже встановлені. Головне, щоб в паркеті не було ніяких цвяхів або шурупів – вони можуть пошкодити машину. У будь-якому випадку, перед циклюванням шліфуванням паркету початком роботи, наш фахівець ще раз перевірить ці нюанси.

Сама процедура займає всього кілька годин, в залежності від площі приміщення. В цей час ви можете спокійно перебувати в сусідній кімнаті і займатися своїми справами – шум вас не потурбує. Після закінчення роботи паркету потрібна мінімальна очищення від пилу, найкраще пилососом, після чого його можна покривати лаком або маслом.

Етапи робіт циклювання шліфування паркету під ключ!

Дерев’яний паркет – довговічне і привабливе підлогове покриття. Щоб він якомога довше зберігав гарний зовнішній вигляд, за ним потрібен догляд. Іноді старий паркет має сенс поставити під циклювання і шліфування для того, щоб зняти залишки старого покриття і вирівняти дрібні вади, що утворилися за роки експлуатації. Ця процедура передбачає зняття найтоншого, товщиною менше міліметра, шару деревини.

Перший етап – підготовка покриття. Необхідно прибрати з кімнати меблі, перевірити підлогу на наявність цвяхів і інших метизів – вони можуть пошкодити обладнання. Потім ми проводимо підготовку паркету – знімаємо старий лак, якщо потрібно, прибираємо пошкоджений верхній шар деревини. Особливо це актуально в разі, якщо паркет був залитий, і деревина почорніла. Якщо укладання паркету палубна, шліфувальна машина переміщається уздовж паркетин, при ялинковому малюнку – по діагоналі.

Наступний етап – очищення поверхні від пилу. На цьому ж етапі необхідно оглянути між паркетні щілини і при необхідності їх закрити за допомогою шпаклівки. Потім поверхню ще раз шліфується – цього разу за допомогою більш точного обладнання, оскільки ця циклювання чистове. Після ще однієї очищення від пилу на паркет наноситься лак або масло (за бажанням замовника).

Весь процес робіт під ключ займає 1-3 дні в залежності від площі приміщення. Підготовка проводиться за допомогою барабанної шліфувальної машини СО-206. Вона підходить для зняття шару пошкодженого паркету на глибину до 5 мм. Для циклювання великих площ використовується стрічкова циклювального машина Lägler моделі Hummel або трьох дискова Lägler Trio, забезпечена системою видалення пилу. У важкодоступних місцях застосовується кутова Lägler Flip. Очищення від пилу проводиться пилососами Kärcher і Hilti. Покриття виробляємо якісними лаками Synteco і Remmers.

Різниця між шліфуванням і циклюванням?

Замовляючи циклювання паркету в Києві, клієнти часто не розуміють різниці між цими двома видами робіт:

 1. Шліфування паркету без пилу – це вид робіт із застосуванням сучасних методик для зняття тонкого шару з паркету. При цьому не важливо, вже покритий він лаком або тільки покладений. Головна мета при цьому – це вирівнювання поверхні шляхом усунення перепадів між планок. Також видаляються деревні ворсинки, що утворюються при нанесенні першого шару лаку.
 2. Безпилової циклювання паркету при застосуванні сучасного обладнання та якісного паркету нічим не відрізняється від шліфування. Але в разі укладання поганого паркету або неякісної укладання утворюються великі перепади, що не дозволяє вирішити проблему звичайної шліфуванням. Попередньо проводиться робота спеціальної циклювальної машиною, що дозволяє зняти більш товстий шар. Після цього виконується шліфування. У більшості ж випадків шліфування і циклювання – це абсолютно ідентичні послуги.

Послуги циклювання паркету в обов’язковому порядку виконуються при укладанні нового паркету. Це дозволяє вирівняти підлогу, зробивши його бездоганно рівним і красивим.

Навіщо потрібне повторне шліфування?

Слід зазначити, що шліфування старого паркету – це дійсно важливий крок при догляді за підлогою. При постійній експлуатації відбувається знос, що виражається в появі подряпин і тьмяності поверхні. Первісний вигляд втрачається.

Повторна шліфування паркету в Києві – це недорога послуга, яка допоможе вирішити безліч проблем:

 1. Подряпини від різних предметів.
 2. Сліди від пересування меблів.
 3. Мітки від кігтів тварин.
 4. Вм’ятини від каблуків.
 5. Інші дефекти.

Рекомендується замовити послугу при появі скрипу. Після закінчення проведення робіт підлогу знову буде як новий. Всі дефекти і характерний скрип зникнуть. При цьому на циклювання старого паркету ціни значно нижче в порівнянні з повноцінною заміною підлоги.

Види паркету, з якими ми працюємо:

 1. Модульний паркет. Це квадратні щитки різного розміру – від 400 до 800 міліметрів. Верхній шар виготовлений з жорсткої деревини, а нижній – з більш дешевого м’якого дерева. Може настилатися без додаткової підстави і відрізняється міцністю. Фінішна обробка не потрібна, достатньо провести циклювання паркету під ключ.
 2. Натуральний паркет. Матеріал для нього – це тверді породи дерева. Відмінна риса – поштучний випуск у вигляді планок і особливий метод розпилу, від нього залежить малюнок. Найкрасивіший паркет – це розпиляний тангенціальним методом. Якщо метод радіальний, то виходять однакові за кольором і фактурою планки. Також існує змішаний вид розпилу з різноманітною фактурою.
 3. Художній паркет. Найдорожчий варіант. Відрізняється наявністю безлічі переплетень і вигинів, а матеріалом при виготовленні є виключно дорогі породи дерева. Завдяки якісній шліфуванні можна досягти приголомшливих результатів і перетворити підлогу в справжній витвір мистецтва.

Дізнатися, скільки коштує циклювання паркету, можна за телефонами, вказаними на сайті. Кваліфікований фахівець відповість на додаткові питання і прийме заявку на виконання робіт.

Чому обирають нас?

На циклювання паркету ціна в столиці різниться, але якість послуг часто не відповідає вартості. Ми працюємо виключно за фактом укладення договору, де прописані умови співпраці і зобов’язання обох сторін. Таким чином, клієнт, замовляючи циклювння паркету в Києві, може бути впевнений, що все буде зроблено на найвищому рівні. У нас працюють справжні професіонали, що відрізняються такими якостями:

 1. Відповідальний підхід до роботи.
 2. Наявність досвіду.
 3. Майстерність при вирішенні серйозних завдань.
 4. Високий професіоналізм.
 5. Серйозний підхід при виконанні навіть дрібних завдань.

На циклювання паркету в Києві ціна може бути уточнена у консультанта. Також клієнти можуть замовити недорого консультацію з виїздом майстра на об’єкт і подивитися готові роботи у відповідному розділі. Кожен об’єкт має докладний опис з інформацією про виконані роботи, застосованих матеріалах і терміни.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Циклювання шліфування паркету


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #700

Елена

Интересует работа только по циклевке старого паркета,без шлифовки и покриття лаком, площадь комнаты 17м.кв., в Киеве, Святошинский район. Делаете вы только этот вид работы и какова стоимость.


30.01.2021

Роман Анатолійович

Доброго дня. Підготовка під лак робота з матеріалом +- 3200 грн за кімнату 17 м2

Питання #550

Анна

Доброго дня. Чи допомагає циклювання частково зменшити перепад паркету? Частина паркету просіла попри стінку. Але заміняти шкода, самі паркетини покладені добре, підлога не скрепить.


31.01.2020

Роман Анатолійович

Так звичайно циклевка паркета вам допоможе, при шліфовці паркет стане рівніший, парепади вишліфуються

Питання #450

Валентина

Здравствуйте! Меня интересует циклевк паркета ,Комната 19 квадратов,плюс грунтовка в один слой без покрытия лаком


09.07.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня. Робота з матеріалами вийде 190 грн м2

Питання #390

Степан

Роман Анатольевич здравствуйте.
Интересует циклевка паркета которому больше 40-ка лет, две комнаты в сумме 30 метров квадратных, нахожусь я в Киеве возле цырка улица Тургеневская.
Нужно привести пол в пристойный вид, провести ремонт, сделать цикльовку и покрыть прочным лаком.
Каковая стоимость всех работ с учетом материала и какие Вы материалы используете
Спасибо за ответ


22.04.2019

Роман Анатолійович

Комплекс работ с материалами 260 грн м2. Лаки акриловые Remmers

Питання #350

Сергей

Нужна циклевка паркета с ремонтом в комнате 16 м2, в двух словах, был потоп прорвало трубу паркет поднялся и разошёлся, можно ли этот паркет переложить обратно и поциклевать всю комнату и покрыть лаком. Возможна ли такая работа и если да то какая стоимость работ под ключ с расходными материалами. Фото пакета больше смогу выслать на вайбер. Заранее спасибо


25.02.2019

Роман Анатолійович

Переклейка паркета где отстал от стяжки 350 грн м2, плюс паркетный клей по факту работ, и основная работа циклевка паркета, заделка щелей и тройное покрытие лаком на водной основе – 260 грн м2

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.

Передмістя

Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.

Райони

Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.