Лиштва дерев’яна

Лиштва дерев’яна


  Замовити послугу

  Лиштва дерев’яна Київ

  Лиштва дерев’яна в Кєві – найпоширеніший засіб для закладення кутів в приміщеннях квартир, будинків та офісів. З давніх віків починається його історія, декоративне оформлення для обробки віконних або дверних прорізів кожної будівлі немислимо без нього. Постійним клієнтам надаються каталоги фактур і квітів, які представляються у вигляді накладних фігурних профільованих планок з натурального дерева. Дуже красивим прикрасою для фасадної частини котеджу стане різьблений наличник з берези, який зазвичай виконаний з масиву дерева і рясно прикрашений ручним різьбленням. Функціонально кожен прямий лиштва з дуба призначений для прикриття щілин між стіною і віконною або дверною коробкою, для прокладки комунікацій, кабелів, труб і інших інженерних систем. На сьогоднішній день це не тільки важлива деталь житлового фонду при будівництві, але це ще й важливий предмет меблевого оформлення. Колір і розмір підбирається досвідченими господарями нерухомості індивідуально під кожну конкретну квартиру або приміщення, і під дизайн кожної кімнати. Ціни на лиштва починаються від 20 гривень за погонний метр з сосни, дуба, ясеня доходять до 115 гривень за метр.

  Телескопічні наличники відрізняються від накладних більшою щільністю і чудовою якістю, ялицеві породи складаються з виступів у вигляді сучків і борозен. Дубовий поріг для дверей, який розташований вертикально і під прямим кутом до площини стінових панелей захищає ноги від ударів. У комплект поставки включає відповідний гребінь, спеціальний паз на коробі і зачепи, які дозволяють виконувати циклювання паркету в Києві без шуму і пилу.

  При будівництві будинку в Києві, не менш важливим, ніж професійний ремонт і реставрація паркету, є оформлення вікон і дверей. Це складне і трудомістке заняття, яке повинні виконувати тільки професіонали, але результат виконаної варто того. На останньому і завершальному етапі потрібно розкрити підлоги лаків, висушити і вжити заходів щодо обв’язки вікна. На сталеві двері встановлюється обраний Вами екземпляр, профіль може бути фігурним з пластика, але в наші дні найчастіше використовується напівкруглий або прямокутний лиштва.

  Основним завданням продавців є переконання клієнта в тому, що йому необхідно купити лиштву за доступною ціною в Києві. У дверних плінтусах і в адміністративних кабінетах потрібно суцільне приховування недоліків і браку, які виникли при укладанні масив дошки підлоги на фанеру. Вільхові рейки відмінно облагороджують зовнішній вигляд дачної конструкції і роблять її більш привабливою і завершеною, в такому особняку хочеться жити весь час. Якщо Ви вирішили поставити нові захисні механізми у себе в будинку, то вам просто необхідно точно і впевнено визначитися, які лиштви Ви хочете поставити і як саме їх зміцнювати.

  ON-Line питання та відповіді

  Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

  Питання #530

  Александр

  Здравствуйте! Цена дубового наличника? Спасибо


   31.01.2020

   Роман Анатолійович

   Дубового наличника сейчас нет в наличии

  Питання #410

  Руслан

  Интересует телескопический наличник из ясеня. 70мм 100метров погонный?


   29.05.2019

   Роман Анатолійович

   Доброго дня, зараз на даний момент немає ясеня в наявності

  Прикрепить фото