Встановлення плінтуса МДФ

Комплекси - Встановлення плінтуса під ключ в Києві


Встановлення дерев'яного плінтуса від 65 грн. м.пг

Встанвлення МДФ плінтуса від 55 грн. м.пг

 • встановлення дерев’яного плінтуса до 60 мм
 • встановлення на компресорні дзяхи
 • встановлення мдф плинтуса до 60 мм
 • монтаж на компресорні і житкі цвяхи
 • закладення герметиком між плінтусом і підлогою
Замовити послугу

Ціни на роботи - Втановлення плінтуса в Києві

Встановлення дерев'яного плінтуса класичного до 6 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса підлоги стійка до 6 см

1 м.пг

від 75 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 6 см

1 м.пг

від 80 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 8 см

1 м.пг

від 85 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 12 см

1 м.пг

від 115 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 6 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 10 см

1 м.пг

від 85 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 14 см

1 м.пг

від 125 грн

Встановлення пластікового плінтуса до 6-7 см

1 м.пг

від 45 грн

Встановлення пластікового плінтуса до 8-10 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення плінтуса МДФ Київ

Встановлення плінтуса в Киеві, ціна робіт під ключ. Після укладання підлоги завершальним акордом будь-якого ремонту є установка плінтуса. Він виконує відразу кілька функцій. По-перше, якщо на підлозі постелений лінолеум, плінтус притискає його до підлоги і не дає з’їжджати. По-друге, маскує щілину між підлогою і стіною, так як зазвичай підлогове покриття не вкладається впритул до шпалер. До того ж, завдяки плінтусу в щілини не скупчується грязь і пил. Сьогодні все частіше плінтус виконує третю функцію – приховує проводку. Завдяки цьому немає необхідності руйнувати стіни – провід просто укладається в заздалегідь підготовлений жолоб і маскується. Так ви завжди будете мати доступ до проводу.

Особливості МДФ плінтуса!

Скорочення МДФ однаково і для російського, і для англійської мови: в російській МДФ – це дрібнодисперсний фракція, в англійському MDF – medium-density fiberboard. Це матеріал, що виготовляється з найдрібнішого деревного стружки, що склеюється лігніном – нешкідливим органічною речовиною шляхом нагрівання вихідного матеріалу. Завдяки цьому способу отримують досить міцний, натуральний і при цьому недорогий матеріал, який використовують у виробництві, в тому числі, плінтусів. Зверху плінтус МДФ покритий спеціальною плівкою, що імітує деревну текстуру.

Встановлення плінтуса МДФ в Києві та Київській області проводиться досвідченими майстрами з використанням спеціального інструменту. Ми рекомендуємо цей матеріал до установки з будь-яким покриттям підлоги – паркет, дошка підлоги, ламінат або лінолеум. У нього є один недолік – не підходить для використання у вологих приміщеннях і на вулиці, але там не можна встановлювати і дерев’яний плінтус, який істотно дорожче. При вологості 40-70% і температурі 15-25 С ° МДФ плінтус служить десятиліттями.

Процес встановлення плінтуса МДФ в Києві!

Встановлення плінтуса МДФ, спочатку проводимо точні виміри і обрізаємо плінтус під потрібним кутом, щоб в місцях кутових стиків вони точно прилягали один до одного. Для цього використовуємо торцювальні пилку, намагаємося не допускати зайвих стиків на прямих ділянках. У процесі підготовки місць стику утворюється багато тирси – не переживайте, ми все приберемо за допомогою нашого пилососа!

Коли плінтус підготовлений, прикріплюємо його до стіни компресорними цвяхами. Для цього використовується компресор і пневматичний цвяхів пістолет. Це дозволяє прискорити процес і забезпечити надійне з’єднання. Крім того, такий метод не завдає пошкоджень матеріалу плінтуса. Ось і все – ваш підлога готова!

Встановлення плінтуса МДФ в Києві та Київській області проводиться з річною гарантією в разі замовлення послуги установки з нашим матеріалом. Ми також монтуємо плінтус з будь-якого іншого матеріалу – дерево, метал, пластик і т.д. – звертайтеся.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #180

Дмитрий

Нужно установить плинтус МДФ высотой 10см, белый. По длине около 300 метров. Сможете сделать на этой неделе?


  28.01.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня, так звичайно зможем, а на який саме день Ви хочете. В якому Ви районі знаходиесь, чи стоїть встоєна мебель, двері

Прикрепить фото