Встановлення плінтусів Львів

Комплекси - Встановлення плінтуса під ключ


Встановлення дерев'яного плінтуса - від 190 грн. м.пг

Встанвлення МДФ плінтуса від - 210 грн. м.пг

 • встановлення дерев’яного плінтуса до 60 мм
 • встановлення на компресорні цвяхи
 • встановлення мдф плинтуса до 60 мм
 • монтаж на компресорні і житкі цвяхи
 • закладення герметиком між плінтусом і підлогою
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Встановлення дерев'яного плінтуса класичного до 6 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса підлоги стійка до 6 см

1 м.пг

від 75 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 6 см

1 м.пг

від 85 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 8 см

1 м.пг

від 95 грн

Встановлення дерев'яного плінтуса стійка до 12 см

1 м.пг

від 120 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 6 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 10 см

1 м.пг

від 95 грн

Встановлення шпонованного і МДФ плінтуса до 14 см

1 м.пг

від 145 грн

Встановлення пластікового плінтуса до 6-7 см

1 м.пг

від 65 грн

Встановлення пластікового плінтуса до 8-10 см

1 м.пг

від 85 грн

Встановлення плінтусів в Львові, ціна робіт під ключ. Після укладання підлоги завершальним акордом будь-якого ремонту є установка плінтуса. Він виконує відразу кілька функцій. По-перше, якщо на підлозі постелений лінолеум, плінтус притискає його до підлоги і не дає з’їжджати. По-друге, маскує щілину між підлогою і стіною, так як зазвичай підлогове покриття не вкладається впритул до шпалер. До того ж, завдяки плінтусу в щілини не скупчується грязь і пил. Сьогодні все частіше плінтус виконує третю функцію – приховує проводку. Завдяки цьому немає необхідності руйнувати стіни – провід просто укладається в заздалегідь підготовлений жолоб і маскується. Так ви завжди будете мати доступ до проводу.

Особливості МДФ плінтуса!

Скорочення МДФ однаково і для російського, і для англійської мови: в російській МДФ – це дрібнодисперсний фракція, в англійському MDF – medium-density fiberboard. Це матеріал, що виготовляється з найдрібнішого деревного стружки, що склеюється лігніном – нешкідливим органічною речовиною шляхом нагрівання вихідного матеріалу. Завдяки цьому способу отримують досить міцний, натуральний і при цьому недорогий матеріал, який використовують у виробництві, в тому числі, плінтусів. Зверху плінтус МДФ покритий спеціальною плівкою, що імітує деревну текстуру.

Установка плінтуса МДФ в Львові та Львівській області проводиться досвідченими майстрами з використанням спеціального інструменту. Ми рекомендуємо цей матеріал до установки з будь-яким покриттям підлоги – паркет, дошка підлоги, ламінат або лінолеум. У нього є один недолік – не підходить для використання у вологих приміщеннях і на вулиці, але там не можна встановлювати і дерев’яний плінтус, який істотно дорожче. При вологості 40-70% і температурі 15-25 С ° МДФ плінтус служить десятиліттями.

Процес установки плінтуса МДФ в Львові!

Спочатку проводимо точні виміри і обрізаємо плінтус під потрібним кутом, щоб в місцях кутових стиків вони точно прилягали один до одного. Для цього використовуємо торцювальні пилку, намагаємося не допускати зайвих стиків на прямих ділянках. У процесі підготовки місць стику утворюється багато тирси – не переживайте, ми все приберемо за допомогою нашого пилососа!

Коли плінтус підготовлений, прикріплюємо його до стіни компресорними цвяхами. Для цього використовується компресор і пневматичний цвяхів пістолет. Це дозволяє прискорити процес і забезпечити надійне з’єднання. Крім того, такий метод не завдає пошкоджень матеріалу плінтуса. Ось і все – ваш підлога готова!

Установка плінтуса МДФ в Львові та Львівській області проводиться з річною гарантією в разі замовлення послуги установки з нашим матеріалом. Ми також монтуємо плінтус з будь-якого іншого матеріалу – дерево, метал, пластик і т.д. – звертайтеся.

Чому установка плінтуса виконується після ремонту

Чому установка плінтуса після ремонту?

Установка плінтуса МДФ в Львові виконується після завершення всіх робіт. Це дозволяє зробити все максимально якісно, ​​адже ризик пошкодження паркетної плашки панелями відсутня. Крім того, при установці до ремонту існує ризик пошкодження лаку або фарби планками. Також паркету потрібно дати відлежатися, поспіх може призвести до здуття.

Щоб уникнути всіх проблем важливо, щоб установка підлогового плінтуса виконувалася професіоналами. Наші майстри проведуть детальну консультацію, а також допоможуть клієнтові в вирішенні таких питань:

 1. Правильний підбір плінтусів за кольором і формою. Також будуть дані поради щодо матеріалу виготовлення.
 2. Установка пластикових плінтусів на підлогу пов’язана з необхідністю виконання розрахунків. Наші фахівці проведуть точні підрахунки, що дозволить не переплачувати за матеріали при самостійній покупці.
 3. Робота виконується максимально швидко і злагоджено. Все буде завершено в обумовлений у договорі термін. Також працівники прибирають за собою сміття, намагаються не шуміти і не завдавати незручностей господарям і сусідам.
 4. Звичайно, можлива установка плінтуса прихованого монтажу. Всі роботи виконуються під ключ. Стіни при необхідності вирівнюються.
 5. Кріплення виконується за бажанням клієнта наступними способами: за допомогою рідких цвяхів або клею, на шпильки або кліпси, а також за допомогою саморізів.

На установку плінтуса ціна залежить від ряду факторів, включаючи обсяг і матеріал. Ми готові виконати роботи з наступними матеріалами:

 1. ПВХ. Відмінний варіант для будь-якого приміщення, але особливо він кращий для кімнат, що мають складну геометрію.
 2. МДФ. Чи не боїться вологості і впливу ультрафіолету, що відкриває безліч можливостей по ремонту в приміщеннях з нестабільними кліматичними умовами.
 3. Плінтуса з дерева. В даному випадку вартість буде дещо вищою, але цей варіант найкраще для підлог з паркету.

Для отримання додаткової інформації телефонуйте вже зараз за номерами, вказаними на сайті. Наш консультант відповість на питання і прийме заявку.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Встановлення плінтусів Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #180

Дмитрий

Нужно установить плинтус МДФ высотой 10см, белый. По длине около 300 метров. Сможете сделать на этой неделе?


28.01.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня, так звичайно зможем, а на який саме день Ви хочете. В якому Ви районі знаходиесь, чи стоїть встоєна мебель, двері

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони