Укладання штучного паркету

Комплекси - Ціна під ключ


Укладання штучного паркету від - 275 грн. м2

Укладання масив дошки від - 245 грн. м2

 • Пилосос стяжки
 • Грунтовка стяжки
 • Укладка фанери
 • Шліфування фанери
 • Укладання паркету (пряма палуба)
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Змовника

Пилосос і грунтування стяжки

1 м.кв

20 грн

Укладання фанери

1 м.кв

75 грн

Шліфування фанери

1 м.кв

30 грн

Укладання штучного паркету (пряма палуба)

1 м.кв

150 грн

Укладання штучного паркету (коса палуба)

1 м.кв

170 грн

Циклевка барабанными машинами

1 м.кв

45 грн

Шлифовка плоскими машинами

1 м.кв

65 грн

Укладання масив дошки (пряма палуба)

1 м.кв

140 грн

Укладання масив дошки (коса палуба)

1 м.кв

160 грн

Укладання геометричного паркету

1 м.кв

від 190 грн

Укладання художнього паркету

1 м.кв

від 260 грн

Укладання модульного паркту

1 м.кв

від 270 грн

Укладання штучного паркету Київ

Укладання штучного паркту в Києві, 14 років досвіду, ціни робіт під ключ. Паркет з різних порід дерева добре виглядає в будь-якому інтер’єрі. Сьогодні все частіше люди роблять вибір на користь ламінату або паркетної дошки, тому майстрів з укладання штучного паркету все менше. Ми – саме ті, хто вам потрібен, оскільки укладання штучного паркету в Києві та Київській області – наш профіль. Укладений нами паркет служить десятиліттями без скрипу і утворення щілин.

Що це і чому, так високо цінується укладання паркету:

На відміну від паркетної дошки, яка має велику площу, штучний паркет – це окремо лежать відносно короткі (30-40 см) і вузькі (4-6 см) дошки зі спеціальними шипами і пазами для кращої стикування і з’єднання. Зустрічаються дошки відмінною від прямокутної форми – вони використовуються при укладанні художнього мозаїчного паркету.

Незалежно від форми і розміру, особливістю штучного паркету є велика складність укладання та необхідність проведення точних розрахунків і вимірів заздалегідь. Однак це підлогове покриття відрізняється красою і високою довговічністю. Виділяють чотири великих групи сортів штучного паркету, ми працюємо з усім:

 • найбільш високосортних, добірний паркет без сучків і смоляних кишень, без будь-яких інших дефектів – називається «селект» і добре підійде для розкішних інтер’єрів в класичному стилі;
 • паркет сорти «натур» допускає мінімальну кількість дрібних сучків і інших дефектів та різноспрямовану орієнтацію волокон окремих дощок;
 • паркет «рустик» і «кантрі» завдяки високій натуральності зовнішнього вигляду добре впишеться в інтер’єр заміського будинку – однак через велику кількість сучків він не є першосортним.

Найбільшим попитом користується штучний паркет з деревини дуба, бука та ясеня. Різниця в якості обумовлена ​​тим, що для різних сортів використовуються різні частини стовбура дерева.

Як проводиться укладання штучного пркету під ключ в Києві?

Укладання штучного паркету під ключ, якщо мова не йде про художній паркет (це окремий вид роботи), то найчастіше укладання штучного паркету в Києві та Київській області проводиться трьома способами. Це знаменита «ялинка», а також пряма і коса палуба. В останньому случає паркет орієнтують по діагоналі приміщення, в іншому цей візерунок не відрізняється від прямої палуби.

Основою для паркету служить фанера або OSB плита, іноді  цементна стяжка підлоги, якщо вона досить рівна. Окремі паркетини приклеюються на спеціальний клей до основи – в роботі ми використовуємо клей Bona R777. Поширена також практика фіксації паркету цвяхами – для цього ми застосовуємо компресор і пневматичний цвяхозабивач. Після укладання паркет шліфується дисковими шліфувальними машинами Lägler – Trio і Flip і покривається лаком або маслом.

Важливо перед тим, як робити укладання штучного паркету, його необхідно витримати в приміщенні протягом мінімум двох тижнів. За цей час він придбає кімнатну температуру (до 21 С °) і вологість (40-60%). Тоді після укладання паркет не поведе і буде довго радувати Вас.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #230

Максим

Здравствуйте
подскажите делаете ли вы укладку только своего поставщика паркета
или можете делать укладку и других поставщиков? Какие при этом цены?
Сколько времени даете гарантии в случае других поставщиков?
Делаете ли укладку со стыком с плиткой – к примеру на кухне, когда нужно положить плитку вокруг рабочей поверхности а потом паркет?
У то же самое в коридоре?


  29.01.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня. Так звичайно що робимо з матеріалом замовника. Як що весь матеріал гарантію на роботи ми не даємо, як що весь матеріал наш ми даємо на 1 рік гарантію, на всі виповнені роботи

Прикрепить фото