Укладання штучного паркету Львів

Комплекси - Ціна під ключ


Укладання штучного паркету від - 460 грн. м2

Укладання масив дошки від - 480 грн. м2

  • Пилосос стяжки
  • Грунтовка стяжки
  • Укладка фанери
  • Шліфування фанери
  • Укладання паркету (пряма палуба)
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Пилосос і грунтування стяжки

1 м.кв

40 грн

Укладання фанери

1 м.кв

130 грн

Шліфування фанери

1 м.кв

30 грн

Укладання штучного паркету (пряма палуба)

1 м.кв

260 грн

Укладання штучного паркету (коса палуба)

1 м.кв

280 грн

Циклевка барабанными машинами

1 м.кв

55 грн

Шлифовка плоскими машинами

1 м.кв

85 грн

Укладання масив дошки (пряма палуба)

1 м.кв

280 грн

Укладання масив дошки (коса палуба)

1 м.кв

300 грн

Укладання геометричного паркету

1 м.кв

від 320 грн

Укладання художнього паркету

1 м.кв

від 380 грн

Укладання модульного паркту

1 м.кв

від 420 грн

Укладання штучного паркету в Львові, ціна робіт під ключ. Паркет з різних порід дерева добре виглядає в будь-якому інтер’єрі. Сьогодні все частіше люди роблять вибір на користь ламінату або паркетної дошки, тому майстрів з укладання штучного паркету все менше. Ми – саме ті, хто вам потрібен, оскільки укладання штучного паркету під ключ в Львові та Львівській області – наш профіль. Укладений нами паркет служить десятиліттями без скрипу і утворення щілин.

Що це і чому, так високо цінується укладання паркету:

На відміну від паркетної дошки, яка має велику площу, штучний паркет – це окремо лежать відносно короткі (30-40 см) і вузькі (4-6 см) дошки зі спеціальними шипами і пазами для кращої стикування і з’єднання. Зустрічаються дошки відмінною від прямокутної форми – вони використовуються при укладанні художнього мозаїчного паркету.

Незалежно від форми і розміру, особливістю штучного паркету є велика складність укладання та необхідність проведення точних розрахунків і вимірів заздалегідь. Однак це підлогове покриття відрізняється красою і високою довговічністю. Виділяють чотири великих групи сортів штучного паркету, ми працюємо з усім:

  • найбільш високосортних, добірний паркет без сучків і смоляних кишень, без будь-яких інших дефектів – називається «селект» і добре підійде для розкішних інтер’єрів в класичному стилі;
  • паркет сорти «натур» допускає мінімальну кількість дрібних сучків і інших дефектів та різноспрямовану орієнтацію волокон окремих дощок;
  • паркет «рустик» і «кантрі» завдяки високій натуральності зовнішнього вигляду добре впишеться в інтер’єр заміського будинку – однак через велику кількість сучків він не є першосортним.

Найбільшим попитом користується штучний паркет з деревини дуба, бука та ясеня. Різниця в якості обумовлена ​​тим, що для різних сортів використовуються різні частини стовбура дерева.

Як проводиться укладання штучного паркету під ключ в Львові?

Якщо мова не йде про художній паркет (це окремий вид роботи), то найчастіше укладання штучного паркету в Львові та області, під ключ проводиться трьома способами. Це знаменита «ялинка», а також пряма і коса палуба. В останньому випадку паркет орієнтують по діагоналі приміщення, в іншому цей візерунок не відрізняється від прямої палуби.

Основою для паркету служить фанера або OSB-плита, іноді – цементна стяжка підлоги, якщо вона досить рівна. Окремі паркетини приклеюються на спеціальний клей до основи – в роботі ми використовуємо клей Bona R777. Поширена також практика фіксації паркету цвяхами – для цього ми застосовуємо компресор і пневматичний цвяху забіватель. Після укладання паркет шліфується дисковими шліфувальними машинами Lägler – Trio і Flip і покривається лаком або маслом.

Важливо – перед тим, як робити укладання штучного паркету під ключ, його необхідно витримати в приміщенні протягом мінімум двох тижнів. За цей час він придбає кімнатну температуру (до 21 С °) і вологість (40-60%). Тоді після укладання паркет не поведе, він буде служити і радувати Вас довгі роки.

Способи укладання паркету!

Виконання укладання з використанням цвяхів не завжди виправдано, особливо якщо мова йде про бетонному покритті. Існує два сучасних способу, які застосовні при замовленні послуги з укладання паркету на бетонну підлогу:

  1. Плаваючий спосіб. Це один з найпростіших і популярних варіантів. На укладання паркету ціна в цьому випадку цілком доступна, а метод полягає в стику планок паркету «шип в паз». Основна особливість плаваючого методу у відсутності кріплення між підставою і паркетом. Це дозволяє паркету вільно звужуватися або розширюватися в залежності від температурних показників і вологості в кімнаті або приміщенні. Під час виконання робіт майстра залишають біля стіни спеціальний відступ в один сантиметр. Це дозволяє уникнути появи скрипів в майбутньому. Самі відступи видно не будуть, оскільки закриються плінтусами.
  2. Укладання на клей. Звичайно, в даному випадку вартість дещо підвищується, адже для роботи потрібно застосовувати додаткові інструменти і клей. Тимчасові витрати також зростають, а самі роботи виконувати складніше. Обов’язково проводиться попередня прогрунтовки поверхні підстави (підставою зазвичай служить фанера). Якщо мова йде про бетоні або дереві, то використовуються спеціальні грунтовки.

Важливо звернути увагу! При виборі плаваючого способу потрібно попередньо укладати додатковий шар пароізоляції і звукоізоляції. В даному випадку можна використовувати коркову ізоляцію, яка дозволяє вирішити відразу обидва питання, оскільки відмінно затримує тепло і не пропускає звук. Також потрібно пам’ятати, що при плаваючою укладанні проводити ремонтні роботи дуже просто, чого не скажеш про метод укладання на клей. Потрібна укладання паркету в Львові? Телефонуйте вже зараз за вказаними на сайті номерами, і наш консультант відповість на додаткові питання і прийме заявку в Львові та Львівській області.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Укладання штучного паркету Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #230

Максим

Здравствуйте
подскажите делаете ли вы укладку только своего поставщика паркета
или можете делать укладку и других поставщиков? Какие при этом цены?
Сколько времени даете гарантии в случае других поставщиков?
Делаете ли укладку со стыком с плиткой – к примеру на кухне, когда нужно положить плитку вокруг рабочей поверхности а потом паркет?
У то же самое в коридоре?


29.01.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня. Так звичайно що робимо з матеріалом замовника. Як що весь матеріал гарантію на роботи ми не даємо, як що весь матеріал наш ми даємо на 1 рік гарантію, на всі виповнені роботи

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони