Водостійка фанера

Вологостійка фанера ФК виготовляється з дерева. Технологія виготовлення має на увазі міцне склеювання листів пущеного шпону. Один лист може налічувати від 3 до 23 листів шпону. Найчастіше матеріалом виготовлення служать перпендикулярно розташовані волокна деревини. Але можливі варіанти застосування односпрямованого шпону. Різновидів водостійка фанера ФСФ / ФК / ФКМ має досить багато, що можливо завдяки додаванню смол і лаків при виготовленні для забезпечення різних властивостей. Детальніше про це можна дізнатися, прочитавши представлену нижче інформацію.

Різновиди, матеріали, категорії

Фанера вологостійка в Києві доступна в широкому асортименті. Це означає, що можна замовити варіанти, виготовлені з різних порід деревини: береза ​​або тополя, осика або хвоя, а також безліч інших варіантів. Є варіанти, що включають поєднання відразу декількох типів деревини. Але, здійснюючи вибір, слід враховувати кілька обов’язкових чинників, що дозволяють вибрати якісний товар:

 1. Один з найголовніших моментів – це структура.
 2. Не менш важливим є статичний вигин.
 3. Важливо звернути увагу на вміст вологи.
 4. Кількість сучків повинно зводитися до мінімуму.
 5. Також не повинно бути дефектів, потрібно оглянути розтягнення зразків.

Якщо потрібно купити фанеру ФКМ в Києві, телефонуйте вже зараз за номерами, вказаними на сайті. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, розкажуть про характеристики, включаючи наведені вище пункти, а також візьмуть заявку на доставку. Якщо у виборі є труднощі за видами, рекомендуємо прочитати представлену нижче інформацію.

Види фанери, які можна замовити на сайті

 1. ФК. Особливістю виготовлення є використання карбамідної смоли для склеювання листів шпону. Зазвичай використовується для робіт в приміщенні, має хороші показники стійкості до вологи. У нашому каталозі доступна фанера ФК вологостійка оптом.
 2. ФКМ. Для цього виду застосовуються меламінові смоли, що дозволяють виконати якісне склеювання без використання шкідливих для здоров’я людини речовин. Показники вологостійкості високі. Підходить для виконання оздоблювальних робіт всередині приміщення, а також для виробництва меблів. Клієнти сайту можуть вже зараз купити фанеру ФКМ, додавши відповідний товар в корзину.
 3. ФСФ. Основою для склеювання листів є фенольна смола. Має підвищені показники стійкості до вологому середовищі, тому фанеру ФСФ водостійку купити можна для виконання зовнішніх оздоблювальних робіт.
 4. Ламінована. Якщо розібратися в характеристиках, то це ламінована фанера ФСФ. Тобто до неї відносяться всі характеристики з описаного вище пункту, але додатково вона має спеціальну захисну плівку. Підійде для виготовлення опалубки. Можна використовувати кілька разів. Звичайно, купити ламіновану фанеру можна в нашому інтернет-магазині вже зараз.
 5. Бекелізірованная. Основою для склеювання листів є бакелитовая смола, що забезпечує особливу міцність і стійкість до вологи. Навіть агресивне середовище і солона морська вода не стануть причиною псування даного виду фанери. Підходить для різних видів робіт, включаючи монолітні.
 6. Морська. Менш міцний аналог описаного пунктом вище виду. При виготовленні використовують імпортні види деревини.
 7. Гнучка. З назви можна побачити основна відмінність товару від інших описаних видів – це саме можливість згинання в поперечному або поздовжньому напрямку. Але діагональне неможливо.

Вирішивши купити фанеру ламіновану в Києві, зверніться до наших консультантів. Вони розкажуть про види, що розрізняються за методами обробки: що не шліфується, шліфована з однієї сторони і шліфована з обох сторін. Крім того, у них можна уточнити ціну фанери ФК вологостійкої і задати інші питання. Щоб дізнатися стандарти ГОСТу, досить прочитати представлену нижче інформацію.

Стандарти фанери по ГОСТу

З огляду на приписи ГОСТу, фанеру можна розділити на 5 окремих сортів по допустимих похибок. Звичайно, найкращий варіант буде мати високі характеристики, але вартість буде значно вище, ніж у сортів з низькими характеристиками:

Звичайно, для якісної роботи потрібно брати матеріал високої якості. Тільки так можна забезпечити тривалу експлуатацію. В цілому, фанера здатна легко витримувати вологу і різкі перепади температури. Тому вона популярна при виконанні роботи в кафе, на дачах і присадибних ділянках приватних будинків. Не менш затребувана в різних галузях промисловості. Відмінно гармонує з іншими матеріалами.

Відмінності за способом виготовлення

Шпон може виготовлятися різними методами. При виробництві розрізняється три методи, що мають суттєві відмінності, що призводить до виготовлення різної за властивостями фанери. Вибираючи товар, варто звернути увагу на цей аспект. Нижче описані всі три методики, що дозволить правильно зробити замовлення:

Варто відзначити, що за призначенням фанера поділяється на 5 окремих видів: пакувальна і меблева, будівельна та промислова, а також конструкційна.

Використання фанери в якості підлогового покриття

Фанера вологостійка в Києві часто використовується для підлогового покриття. Головна перевага перед ДВП і ОСБ – це матеріал виготовлення. Фанера виготовляється не з перероблених відходів, а з натурального дерева. Крім того, варто врахувати високий термін експлуатації і низьку вологість з допустимими межами в 15%.

Незважаючи на простоту настилу, краще скористатися послугами професійних майстрів, які мають великий досвід роботи навіть з фанерою низьких сортів, які можуть мати деякі дефекти. Варто відзначити, що вона може використовуватися як нижній шар, так і в якості основного. Але в останньому випадку рекомендується брати елітний або перший сорт. Серед мінусів можна згадати про необхідність опалення приміщень, оскільки часті перепади температури можуть негативно позначитися на фанері. Також не рекомендується використовувати її в приміщеннях з великою вологістю: сауни, басейни, лазні і т.д.

Поради щодо вибору фанери для підлоги

Пол зазвичай настилається в два шари. Першою йде підкладка, а потім стелиться основний матеріал. Вирішивши використовувати фанеру, потрібно обов’язково брати до уваги два важливих моменти:

Якщо залишилися питання щодо вибору товару або необхідно виконати настил в приміщенні швидко і якісно, ​​телефонуйте вже зараз за вказаними на сайті контактними номерами. Наші фахівці готові відповісти на всі питання і виконати замовлення в чітко визначені терміни.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони