Оцініть роботу

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(5 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Фанера ФСФ ФК ламінована бекелізірована в Києві!

Фанера фсф фк ламінована бекелізірована представляє собою матеріал з дерева, при виготовленні якого використовують склеювання листів пущеного шпону. Водному аркуші фанери кількість шпону може бути від 3 до 23 аркушів. Найчастіше при виготовленні фанери використовують волокна деревини що розташовуються перпендикулярно, але також можливий варіант з односпрямованим шпоном. Завдяки використанню лаків і смол, різних видів фанері надаються різні властивості.

Категорії і матеріали, різновидості фанери!

Фанера виготовляється на основі різних порід дерева в Києві. Це може бути: береза, хвоя, осика, тополя. Також є комбінована фанера-включає до свого складу кілька видів деревини. Якість фанери Завіт від багатьох показників!

 • структура
 • статистичний вигин
 • колір сучків
 • зміст вологи
 • наявність дефектів
 • розтягування зразків

Види фанери на сьогоднішній день?

Фанера ФК – вологостійкий вид для склеювання листів шпону використовується карбамідна смола, дана фанера може бути використана всередині приміщення!

Фанера ФКМ – відрізняється підвищеною вологостійкістю, в основі виготовлення меламінові смоли, дана фанера є екологічно чистою за щот цієї смоли. Також використовують фанеру при виготовленні меблів, і для внутрішніх оздоблювальних робіт.

Фанера ФСФ – процес склеювання проходить за допомогою фенольної смоли. Даний вид фанери також є підвищеним до вологостійкості. Як правило використовується для зовнішніх оздоблювальних робот.

ЛАМІНОВАНА ФАНЕРА – в своїй основі містить фанеру ФСФ, що покривається з обох сторін спеціальною плівкою. Цей вид фанери може бути використаний багаторазово і застосовується для виготовлення опалубки.

БЕКЕЛІЗІРОВАНА ФАНЕРА – для склеювання листів використовують бакелітову смолу, використовують такий вид фанери для агресивного середовища, і морській воді. Іноді використовують для монолітних робот

МОРСЬКА ФАНЕРА – є аналогом бекелезірованной, але поступається в міцності. Для її виготовлення використовують зарубіжні види деревини.

Гнучка фанера – відмінною здатністю від інших видів є її відмінна гнучкість, добре згинається в поздовжньому і поперечному напрямку.

Поверхня фанери може бути трьох видів, все залежить від виду механічної обробки-шліфована з однієї сторони, з двох сторін, шліфована.

На даний момент за стандартами ГОСТ є чотири сорти фанери. Де кожен сорт має свої допустимі похибки згідно зі стандартами.

1 сорт – ідеально рівна фанера де тріщини не можуть перевищувати 20 см

2 сорт – допускається просочування клею, але не більше 2% від площі листа, також допускаються тріщини до 200 мм.

3 сорт – допускаються дефекти загальна кількість яких не перевищує 9 штук.

4 сорт – така фанера є дуже низькоякісної, має зрослі сучки, червоточини і дефекти склеювання листів, використовується для настилу під підлогу.

Існують розміри фанери, в яких вона випускається: 1525 х 1525, 1220 х 2440, 2440 х 1220, 1500 х 3000, 3000 х 1500, 1525 х 3050, 3050 х 1525 мм.

Фанера – це поєднання багатошарової структури, що забезпечує високі експлуатаційні здатності. Це чудовий матеріал що використовується ще з давніх часів. Адже дерево володіє високими фізико-хімічними властивостями що забезпечує високу міцність матеріалу. І це має особливу цінність у сфері будівництва, і інших виробництвах промисловості де міцність відіграє особливу роль. Властивості фанери не менш важливі якщо мова йде про підлоговому покритті з фанери – це прекрасне рішення для дому, дачі або кафе. Вона легко гармонує з іншими матеріалами, вона легка в обробці, стійка до перепадів температури, і має цілком естетичний вигляд, а влагоустойчивая фанера дуже стійка до вологи.

Способи виготовлення фанери!

Способи виготовлення фанери залежать від методу виготовлення шпону, існує три основних види!

1 Пиляння – разрезиваніе сировини на тонкі смуги, 5мм, але через велику витрату сировини цінних порід дерева. такий спосіб є не практичним, і не економний тому не популярний серед виробників.

2 Стругання – такий спосіб є досить продуктивним і часто використовуваним. Використовуючи при цьому шпон 3.5мм.

3 виготовлення лущеного фанери – виробники використовують шпон товщиною 1.2-1.9мм який був отриманий в результаті лущення фанерного кряжа. Такий спосіб виготовлення фанери є найоптимальнішим і продуктивним.

ЗАЛЕЖНО ВІД СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ фанери – ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЇЇ ПРИЗНАЧЕННЯ

 • будівельна
 • пакувальна
 • меблева
 • конструкційна
 • промислова

Плюси і мінуси фанери для використання як підлогове покриття!

Відрізняй від ОСБ або ДВП фанера – це натуральний матеріал, а не перероблені відходь дерева соотвецтвенно вона більш Екологічна. Вологість фанери в межах 12-15% досить таки великий термін експлуатації, оскільки дерево може прослужити більше 50 років. Укладання фанери досить нескладна, але краще довірити це професіоналам, щоб уникнути негативних наслідків. Залежно від сорту фанери, вона може бути використана як чорновий настил, і як чиста підлога. З мінуса-фанера не підходить для приміщень з великими перепадами температур (де немає постійного опалення) а також приміщення з високим рівнем вологості (сауна, басейн)

Пол є двошаровою конструкцією адже складається з підкладки і лицьового шару. При виборі фанери варто взяти до уваги два фактори: для якої статі призначається і в якому приміщенні. У житловому будинку і дитячій кімнаті однозначно потрібно використовувати фанеру тільки марки ФК. Адже в її складі немає формальдегіду, що є безпечно для здоров’я. Для виробничих приміщень допустимо використовувати фанеру ФСФ, але тільки 1 класу-це значить, що відсоток формальдегіду не вище 100 мг на 1кг.ліста фанери.

Фанеру можна стелити на чорнову підлогу, це найпопулярніший спосіб швидкий і доступний, що має кілька різновидів. Бетонну стяжку використовується такий спосіб тільки на рівну стяжку не поганої якості, або лаги-що є трудомістким процесом, зазвичай використовується, коли утеплюється підлогу або піднімається на потрібну висоту.

Зберігання та експлуатація фанери!

Пол з фанери прослужить вам довгі роки, якщо будуть дотримані всі умови експлуатації та зберігання листів фанери. Тільки набутий матеріал, не слід відразу ж використовувати. Фанері потрібна акліматизація-отлежатся в умовах майбутньої експлуатації. Різкі перепади вологості можуть принести серозний збиток матеріалу. Важливо: укладання фанери не припустима на вологу основу! Для перевірки вологості фахівці використовують спеціальний прилад. Проводиться укладання листів фанери при температурі 20-30 градусів. Додаткова обробка фанери значно подовжить термін експлуатації вашого статі. А нанесення акрилового лаку збільшить міцність верхнього шару.

Звернувшись до наших професіоналів, ви безсумнівно залишитеся задоволені якістю виконаних робот! Ми більше 14 років на ринку-надаємо послуги циклювання, шліфування і реставрації статі, будь то паркет, дошка підлоги або фанера. У нашому арсеналі тільки високоякісні інструменти і хімія, що дозволяють зробити всі роботи в максимально короткі терміни, без шуму і пилу. Також дізнатися всі додаткові послуги можна на нашому сайті або зателефонувати за вказаними номерами.