Шліфувальні машини Lagler

Найчастіше відновлення вимагають саме дерев’яні підлоги. Каблуки, рух меблів і інші фактори стають причиною появи дефектів, первинний вигляд з часом також втрачається. Ще не так давно для відновлення первісного вигляду використовувався рубанок, а сама робота вимагала багато сил і часу.

Паркетнооздоблювальні шліфувальна машина Lagler підходить для експлуатації при роботі з будь-яким видом деревини і паркетних поверхонь незалежно від складності і текстури деревини. Дерево – це популярний у багатьох сферах промисловості і різних видах виробництва, що обумовлено його характеристиками, однією з яких є міцність.

Проте, з часом будь-який матеріал втрачає свої первісні якості, поступово зношуючись. Сучасні технології дозволяють значно продовжити життя дерева, усунувши різні методи впливу зовнішніх факторів.

Сьогодні досить купити паркетно-шліфувальну машину, і все можна зробити самостійно за короткий період часу. Крім того, можна не здійснювати покупку, адже в нашому інтернет-магазині є вигідні пропозиції з оренди. Більш докладно про види і експлуатації даного виду техніки можна дізнатися з цієї статті.

Переваги шліфувальних машин Lagler

З моменту появи перших моделей до сьогоднішнього дня їх популярність тільки зростає. Представлена ​​марка шліфувальних машин для дерев’яної підлоги ділиться на дві категорії, які поділяються за принципом роботи:

Незалежно від вибору моделі на робочу поверхню барабана потрібно встановити шкурку з абразивними матеріалами. Для якісного виконання роботи її потрібно періодично міняти. Слід зазначити вагому перевагу, яка мають паркетні машини Lagler – це наявність механізмів для відсмоктування пилу. Тобто при шліфуванні пил з частинками дерева в повітря не піднімається.

Зверніть увагу! При укладанні нового статі може знадобитися шліфмашина для паркету не одного, а декількох видів, оскільки шліфування повинна виконуватися в кілька етапів.

Кілька слів про Lagler Hummel

Якщо потрібно купити шліфувальну машину для паркету, що дозволяє виконувати глибоке шліфування, обробку з зняття верхнього шару деревини на великих площах, то цей варіант підходить ідеально.

Серед основних відмінностей від барабанних видів: інший вид абразивного матеріалу стрічки, а також потужний двигун на 1850 Вт. Тобто працювати з нею досить просто, навіть якщо мова йде про твердих породах дерева.

Завдяки особливостям конструкції зміна шліфувальної стрічки максимально проста і зручна, тому з виконанням даної роботи впорається навіть людина, що не має попереднього досвіду подібних дій. Машинка прекрасно спроектована і проста в експлуатації, крім цього, вона має ряд технологічних переваг:

Ще одна особливість шліфувальних машинок марки Lagler Flip, Elan – це можливість фіксації від несподіваного повороту, що гарантує безпеку виконання роботи. Також можна не боятися перегріву мотора, оскільки машинка має спеціальні датчики. У разі роботи в тісному приміщенні завдання полегшать поворотні блоки.

Це дійсно унікальний інструмент. Конструкція максимально продумана і ергономічна. Аналогів їй немає, оскільки всі елементи запатентовані. Якщо ви бажаєте працювати не втомлюючись, тоді варто знати:

На цьому список моделей не закачується. Звичайно, на описану модель машинки для циклювання паркету ціна виправдана повністю. Але існують не менш привабливі варіанти для якісного виконання робіт.

Інші моделі, представлені в асортименті

Можливості шліфувальних машин

В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти плоскошліфувальні машини для паркету, а також будь-яку з описаних раніше моделей. Завдяки використанню шліфувальних машин можна усунути безліч утворилися з плином часу дефектів:

Тепер зовсім не обов’язково виконувати трудомісткі і дорогі роботи по настилу нового статі. Можна зробити набагато швидше і дешевше – купити або взяти в оренду шліфувальну машинку на нашому сайті. Це дозволить зробити циклювання і шліфування, а потім покрити поверхню лаком або маслом, що поверне підлозі вид абсолютно нового. Реставрація виконується за лічені години, але дарує чудовий результат.

Трохи про нас

Це бездоганна репутація, безліч позитивних відгуків і величезний досвід по виконанню найскладніших замовлень. Ми на ринку вже більше 15 років і знаємо, як відреставрувати підлоги швидко і якісно навіть в найскладніших ситуаціях.

Наші фахівці допоможуть клієнту розібратися в роботі обладнання фірми Lagler, якщо він побажає виконати роботи шліфування самостійно, взявши машинку для шліфування в оренду. Зверніть увагу, що в даному випадку ми доставимо інструмент за потрібною адресою. Якщо ж ви не впевнені в своїх силах, виконайте замовлення на шліфувальні роботи за телефонами, вказаними на сайті.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони