Машини Lagler Київ. Паркетошліфувальні машини Леглер!

Машини Lagler в Києві застосовуються для всіх видів підлогових дерев’яних і паркетних підлог будь-якої складності і структури дерева. Дерево-міцний і міцний матеріал, що використовується в різних сферах промисловості, а також на різних виробництвах. Але, як і будь-який інший матеріал, має властивість зношуватися. Завдяки технологіям нашого часу різні дефекти дерева, на які вплинули зовнішні чинники, можна виправити. Зокрема, можна дерев’яній підлозі дати друге життя, використовуючи для цього паркетошлифувальні машини Lgler і машини для циклювання паркету. У минулих століттях для цього використовували рубанок, але сьогодні, в століття нанотехнологій для цього використовують спеціальні машини. А які вони бувають і як ними правильно скористатися я розповім вам в цій статті.

Паркетошліфовочние машини Lagler часто діляться на два види, до першої категорії відносяться машини з барабанним робочим органом. Таку шліф машину застосовують для глибокої циклювання, за один підхід машинка здатна зняти до1,5мм поверхні дерева. Вони відмінно підходять для шліфування великою відкритою площі статі. А другу категорію складають машини з дисковим робочому органом, використовуються в важко доступних місцях. На робочих поверхнях барабанів і дисків, встановлюють шліфувальні шкури з різними абразивними матеріалами, які періодично змінюються. Важлива особливість таких машин-це наявність пиловідсмоктуючого механізму, що робить шліфування абсолютно без пилу. Для укладання свіжого паркету також потрібна шліфовка, яка виконується в кілька етапів.

Стрічкова шліфувальна машина Lagler Hummel призначена для глибокого шліфування, обробки і зняття матеріалів на великих плоских поверхнях. І відрізняється від барабанної тільки іншим витратним матеріалом-це абразивний стрічка. Має понад потужний, мотор (1850 Вт), і без особливих зусиль впорається зі своєю роботою. Що б спростити процес заміни шліфувальної стрічки в машинці передбачена можливість її швидкої заміни. Стрічкова шліф машина Lagler Hummel дуже проста у використанні і має автоматичну регулювання стрічки.

Дана машинка має ряд особливостей:

 • стильний дизайн
 • регулювання швидкості обертання
 • швидка заміна шліфувальної стрічки
 • вбудований пилосос з додатковим мішком для пилу
 • можливість стаціонарної роботи
 • конструкція передньої частини дозволяє шліфувати в важкодоступних місцях
 • три положення передньої рукоятки

Кутові шліфувальні машини фірми Lagler Flip, Elan– мають фіксацію від повертання для безпечної роботи, захист від перегріву двигуна, поворотний блок для полегшення роботи в тісних умовах. Ідеально продумана і заявлена ​​на патент ергономічна концепція для роботи без втоми.

 • Найлегший серед інструментів аналогічного типу.
 • Поворотна суцільнометалева головка редуктора (з кроком 90 °).
 • Найкращі вібраційні характеристики в своєму класі інструментів.
 • Промисловий кабель, довжиною до 4 м.

Щіткова Lagler Flip шліф машина-має потужністю 1200 Вт і діаметр щітки 100 мм, довжину 120 мм. Число оборотів 3500 об-хв. Інструмент для невеликого виробництва або домашнього використання, використовується для вирівнювання різних поверхонь зокрема і статі. Доступна швидка заміна робочих насадок за допомогою шестигранника. Забезпечує бездоганну роботу за щет глибини шліфування, яку можна виставити.

Вібраційна шліф машина-призначена для шліфування та також вирівнювання великих поверхонь, з потужністю 190Вт здійснюється швидко. Пило збірний мішок дозволяє виробляти шліфування без пилу. Про гумові вставки на ручках знижують рівень вібрації для комфортної роботи. Великі затискачі забезпечують просте обслуговування в заміні шліф аркушів. Має досить легкий вага 1.6 кг що ідеально для транспортування.

Прямо шліфувальна машинка Lagler Single – використовується для внутрішньої обробки і шліфування невеликих деталей. Бувають они акумуляторні і мережеві. Потужність до 400Втт, розмір цинги 3.6.8мм корпус розкритий шаром еластомеру для зниження вібрації, завдяки цьому кисть не втомлюється вчасно роботи. Невелика вага полегшить роботу, не втрачаючи якості роботи. Висока швидкість для максимальної продуктивності.

Шліф машини Lagler Trio по бетону-призначена для шліфування та вирівнювання застігшій бетону. Забезпечує чисту роботу без пилу, завдяки пило збірного мішку. Електронний контроль оборотів двигуна дозволить вам якісно виконувати роботу по Обробка. Легкість керування надає додаткова рукоятка, і дозволяє працювати обома руками. Також дана машина має можливість шліфування поверхні у краю кута.

Ексцентрикова шліф машина-також, як і багато інші машини даного типу має мішок для пили, що дозволяє робити циклювання і шліфування абсолютно без пилу. Шліфувальні листи кріпляться на липучці-що робить їх подальшу заміну значно простий і швидкою. Оснащена зручною рукояткою для більш комфортної роботи користувача. Має регулювання числа обертів, в залежності від виконання роботи. В даних машинах встановлений літій-іонний акумулятор що не має пам’яті, а значить не схильний до саме зарядці. Діаметр диска становить 125мм і щітковий тип двигуна.

Трьох дискова машина Lagler Trio – універсальна паркет шліфувальна машина Тріо. Це революційний прорив в області паркет-шліфувальних робот. Найчастіше використовується для тонкої шліфовки дерев’яної підлоги, які прийшли попередню шліфування машинами барабанного або стрічкового типу. Також дану машинку використовують для обробки поверхні, покритої маслом. Кінематика приводу робочих дисків цієї машини подібна що і в мозаїчно шліфувальних-кожен диск обертається навколо своєї осі, і всі три диска навколо загальної осі, маючи при цьому плаваючу насадку шліфувальних дисків. Такий принцип роботи в поєднанні з потужним пилососом забезпечить чисту роботу без пилу. Максимальний діаметр диска становить 200мм. Легкість керування і комфорт для оператора закладені в основу розробки даної машини. Для зручності транспортування або зберігання машинку можна розібрати на дві частини.

Що ми можемо зробити паркетошліфовальними машинами Lagler!

Якщо ваш паркет, масив дошка або дошка підлоги втратили свій блиск, з’явився скрип, потертості, і ваша підлога  виглядає просто жахливо, не поспішайте його зривати і стелити новий! Адже все можна виправити, повернути не тільки колишній вигляд, але і зробити його бездоганним. Зробивши шліфування і циклювання паркету, розкрити лаком або маслом і ваш пол буде сяяти як новенький. Ніхто й не здогадається що він після реставрації. Наша фірма з укладання та реставрації паркету вже більше 14 років в Києві займається подібними роботами, сотні тисяч квадратних метрів після реставрації багато років служать і радують око. Звернувшись до нас за послугою, ви залишитеся приємно здивовані якістю роботи, ціновою політикою, і професіоналізмом. Також у нас ви можете взяти обладнання в оренду, для самостійного виконання паркетних робот, за приємною ціною. Багато років для циклювання і шліфування підлоги, ми використовуємо німецьке обладнання фірми Lagler. Надаємо послуги з доставки обладнання до місця призначення в Києві. Дізнатися всю цікаву для вас інформацію можна на сайті або за телефоном, вказаним на сайті.

Працюємо з понеділка по суботу: 8.00 до 19.00

Контактний телефон: 067 446 2255 Роман Анатолійович