Про нас


Ми активно працюємо понад чотирнадцять років, наші основні замовники – Київ і Київська область. Завдяки наявності дизельних економічних машин виконуємо замовлення в найближчих регіонах і по всій Україні.

Використовуємо якісну паркетну хімію перевірену роками від кращих світових виробників – паркетні клеї Bona (Швеція) і Anserkoll (Польща), лаки Remmers (Німеччина) і Synteko (Швеція).

Зателефонувавши до нас, Ви гарантовано отримуєте якісну роботу за обгрунтовану ціну.

Послуги


иконка

Циклювання шліфування паркету

Циклювання шліфування паркету Київ. Ціна робіт під ключ Циклювання шліфування…

детальніше

иконка

Ремонт реставрація паркету

Ремонт  реставрація паркету Київ. Ціна робіт під ключ Ремонт реставрація…

детальніше

иконка

Укладання штучного паркету

Укладання штучного паркету Київ. Ціна робіт під ключ Укладання штучного…

детальніше

иконка

Укладання дошки підлоги

Укладання дошки підлоги Київ. - Тепло, красиво, довговічно! Укладання дошки…

детальніше

иконка

Встановлення плінтуса МДФ

Встановлення плінтуса МДФ Київ. - На будь яке підлогове покриття!…

детальніше

иконка

Реставрація сходів

Реставрація сходів Київ. В частних будинках, квартирах Реставрація сходів в…

детальніше

Паркетні роботи Київ. Ціна під ключ!

Основна наша робота паркетні роботи в Києві, ціни робіт під ключ. Використовуємо якісну паркетну хімію перевірену роками від кращих світових виробників – паркетні клеї Bona (Швеція), Ansercoll (Польща), лаки Remmers (Німеччина), Synteko (Швеція). Надаємо послуг всіх паркетних робіт під ключ, з якісною провіренную з часом паркетною хімієй.

Повний комплекс професійнго Німецького обладнання Lagler дозволяє виконувати роботи будь-якої складності і вимог до якості. Оскільки серед наших клієнтів зустрічаються як прості люди, так і багаті з особливими вимогами до роботи і матеріалами. Ми цінуємо кожного клієнта і виконуємо роботи виходячи з їх побажань клієнта. Особлива подяка залишили відгуки, так як ми працюємо на якісний результат, а Ваші позитивні оцінки дають нам можливість розвиватися і досягати нових вершин. Тому, будь ласка, не забувайте залишати свої коментарі, вони для нас дуже важливі.

Паркетні роботи проводяться без вихідних і в будь який час. Наші майстри працюють позмінно, часто доводиться виконувати замовлення в нічний час, оскільки в багатьох установах днем ​​виконувати роботи не можна (державні структури, громадські мета, торгові, офісні центри та інші).

Серед всіх конкурентів, наша фотогалерея проведених паркетних робіт в Києві сама об’ємна і складається тільки з реально виконаних замовлень, а не так як у інших. У жовтні 2012 року нас запросили на телеканал «ICTV» взяти участь в зйомках телепрограми «Дача», щоб ми показали майстер-клас по ремонту і реставрації старої підлоги і привели його в повний порядок. Все було зроблено на вищому рівні, залишилися всі задоволені – канал «ICTV» та сім’я, якій робили підлоги, вони були в захваті від нашої роботи.

Наш колектив складається з молодих і досвідчених професійних майстрів паркетників своеї роботи. Оскільки роботи з паркетними підлогами – важка праця, що вимагає фізичної сили і витривалості, та наші молоді фахівці виконують всі поставлені завдання в терміни і без особливих зусиль.