Про нас


Ми активно працюємо понад чотирнадцять років, наші основні замовники – Київ і Київська область. Завдяки наявності дизельних економічних машин виконуємо замовлення в найближчих регіонах і по всій Україні.

Використовуємо якісну паркетну хімію перевірену роками від кращих світових виробників – паркетні клеї Bona (Швеція) і Anserkoll (Польща), лаки Remmers (Німеччина) і Synteko (Швеція).

Зателефонувавши до нас, Ви гарантовано отримуєте якісну роботу за обгрунтовану ціну.

Оцініть роботу

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(34 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Послуги


иконка

Циклювання шліфування паркету

Циклювання шліфування паркету Київ. Циклювання шліфування паркету, 14 років досвіду,…

детальніше

иконка

Ремонт реставрація паркету

Ремонт  реставрація паркету Київ. Ремонт реставрація паркету в Києві, 14…

детальніше

иконка

Укладання штучного паркету

Укладання штучного паркету Київ. Укладання штучного паркту в Києві, 14…

детальніше

иконка

Укладання дошки підлоги

Укладання дошки підлоги Київ. - Тепло, красиво, довговічно! Укладання дошки…

детальніше

иконка

Встановлення плінтуса

Встановлення плінтуса Київ. - На будь яке підлогове покриття! Встановлення…

детальніше

иконка

Реставрація сходів

Реставрація сходів Київ. - В частних будинках і квартирах! Реставрація…

детальніше

Наші партнери


За довги роки виконання парктетних робіт, ми зіштовхувались з різними проблемами розпочинаючи зі стяжки і закнчуючи лиштвою. А таком ми можемо порекомендувати провіренних часом майстрів по сантехниці, єлектриці, стяжки, теплої підлоги, установки лиштви в Києві.

Виконуючи роботи по паркетних роботам, досить часто співпрацюємо із партнерами в інших галузях будівельних робіт, це корисно і зручно для наших замовників. Вони гарантовнно получають якісну і надійну роботу без зайвих зусиль і мінімальних витрат часу. Це зручно, надійно і єкономно, маючи таких партнерів в будівельній діяльності в Києві та Київській області.

Паркетні роботи Київ.

Основна наша робота паркетні роботи в Києві, 14 років досвіду, ціни робіт під ключ. Використовуємо якісну паркетну хімію перевірену роками від кращих світових виробників – паркетні клеї Bona (Швеція), Ansercoll (Польща), лаки Remmers (Німеччина), Synteko (Швеція). Надаємо послуг всіх паркетних робіт під ключ, з якісною провіренную з часом паркетною хімієй.

Повний комплекс професійнго Німецького обладнання Lagler дозволяє виконувати роботи будь-якої складності і вимог до якості. Оскільки серед наших клієнтів зустрічаються як прості люди, так і багаті з особливими вимогами до роботи і матеріалами. Ми цінуємо кожного клієнта і виконуємо роботи виходячи з їх побажань клієнта. Особлива подяка залишили відгуки, так як ми працюємо на якісний результат, а Ваші позитивні оцінки дають нам можливість розвиватися і досягати нових вершин. Тому, будь ласка, не забувайте залишати свої коментарі, вони для нас дуже важливі.

Паркетні роботи проводяться без вихідних і в будь який час. Наші майстри працюють позмінно, часто доводиться виконувати замовлення в нічний час, оскільки в багатьох установах днем ​​виконувати роботи не можна (державні структури, громадські мета, торгові, офісні центри та інші).

Серед всіх конкурентів, наша фотогалерея проведених паркетних робіт в Києві сама об’ємна і складається тільки з реально виконаних замовлень, а не так як у інших. У жовтні 2012 року нас запросили на телеканал «ICTV» взяти участь в зйомках телепрограми «Дача», щоб ми показали майстер-клас по ремонту і реставрації старої підлоги і привели його в повний порядок. Все було зроблено на вищому рівні, залишилися всі задоволені – канал «ICTV» та сім’я, якій робили підлоги, вони були в захваті від нашої роботи.

Наш колектив складається з молодих і досвідчених професійних майстрів паркетників своеї роботи. Оскільки роботи з паркетними підлогами – важка праця, що вимагає фізичної сили і витривалості, та наші молоді фахівці виконують всі поставлені завдання в терміни і без особливих зусиль.