Укладання дошки підлоги Львів

Комплекси - Укладання дошки підлоги - під ключ


Дошка підлоги 32мм - від 1480 грн. м2

Дошка підлоги 35мм від - 1620 грн. м2

 • дошка підлоги сосна
 • монтаж лаг на анкерні дюбелі
 • монтаж рейки на стяжку
 • монтаж дошки на саморізи
 • проклейка шип-паза і лаг з дошкою
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

від 180 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

від 220 грн

Монтаж рейки на стяжку

1 м.кв

від 160 грн

Укладання дошки підлоги 25-30 мм

1 м.кв

від 240 грн

Укладання дошки підлоги 32-35 мм

1 м.кв

від 260 грн

Проклейка лаг до стяжки

1 м.кв

20 грн

Проклейка дошки підлоги з лагами

1 м.кв

30 грн

Шліфування дошки підлоги барабанними машинами

1 м.кв

55 грн

Шліфування дошки підлоги плоскими машинами

1 м.кв

85 грн

Лакування дошки підлоги в один шар

1 м.кв

15 грн

Укладання дошки підлоги в Львові, ціна робіт під ключ. Сьогодні ринок підлогових покриттів набагато ширше традиційних паркету і лінолеуму. Все частіше люди вибирають для підлоги дерев’яну дошку. Цей матеріал екологічно безпечний, добре утримує тепло, красиво виглядає і дуже довговічний при правильних умовах експлуатації. Дошка зберігає форму десятиліттями, якщо в приміщенні витриманий режим вологості і температури, вона не гниє завдяки просоченню і добре зберігає тепло. Під покладеної на лагах дошкою можна ховати комунікації. Тому укладання дошки підлоги в Львові та Львівській області сьогодні дуже актуальна – особливо в зв’язку з бумом житлового багатоповерхового та приватного будівництва.

Які породи для дерева використовуються для дошки підлоги в Львові?

Серед безлічі видів деревини найбільш широко застосовуються три породи, в порядку збільшення вартості і міцності:

 • сосна – головне достоїнство в невисокій ціні, проте якісна, без сучків і смоляних кишень, після надійної обробки, сосна служить дуже довго;
 • ясен – відрізняється високою міцністю і твердістю, колір ясена світло-жовтий, сучків порівняно небагато. Любимо за красиву деревну текстуру, яку після укладання і лакування обов’язково зберігають;
 • дуб – володіє високими протиударними характеристиками і красивим деревним візерунком, який дуже варіюється в залежності від породи.

Якісна укладка дошки підлоги проводиться незалежно від обраної вами деревини.

Особливості процесу укладання дошки підлоги в Львові!

Наші фахівці використовують три способи укладання – прямо на бетонну стяжку, на шар фанери або на дерев’яні лаги. Перший спосіб відносно дешевше, але він вимагає добре підготовленого статі, ніж рідко можуть похвалитися квартири в новобудовах (а тим більше старих будинках). В цьому випадку дошка підлоги приклеюється до стяжки паркетним клеєм.

Укладання на фанеру проводиться таким чином: фанера нарізається на квадрати, які кріпляться на клей і додатково фіксуються компресорними цвяхами. Для цього ми використовуємо пневматичний цвяху забіватель і повітряний компресор, що значно прискорює процес і дозволяє добитися високої точності.

Але все ж, ми рекомендуємо проводити укладку дошки підлоги на спеціальні дерев’яні лаги. Це міцний дерев’яний брус прямокутного перерізу 40 на 60 мм, який кріпиться до підлоги і служить міцною основою для дощок. Завдяки такому способу укладання можна використовувати простір, що утворився для того, щоб заховати проводку або тепла підлога, а також укласти шар теплоізоляційного матеріалу (наприклад, мінеральної вати). Крім того, це дозволяє вирівняти підлогу (для настилу ідеально горизонтального статі ми використовуємо лазерний рівень).

Дошка підлоги кріпиться до лагам за допомогою саморезов, а з сусідніми дошками з’єднується методом «шип-паз», причому місце з’єднання додатково проклеюється. Дошку підлоги можна покривати лаком або маслом або залишити як є.

Укладання по бетонним перекриттям!

Щоб укладання підлог з дошки була довговічною і якісної, наші співробітники насамперед визначають рівень вологості перекриттів. Допустимий показник – не більше 12%. Для отримання показань можуть використовуватися різні методи:

 1. Килимок з щільної гуми. Його укладають на підставу з бетону і щільно притискають. Через добу перевіряють. Якщо на бетоні утворилося темне мокра пляма, значить, вологість занадто висока.
 2. Шматок поліетилену. В даному випадку методика нічим не відрізняється від описаної пунктом вище. Перевірка також виконується через добу.
 3. Сучасні прилади. Саме так вимірюють вологість наші фахівці. Досить кількох хвилин, щоб дізнатися точні відомості, а потім визначити, яких заходів треба вжити, якщо вологість перевищує допустимі норми.

Далі виконується укладання гідроізоляційного шару – руберойд, мастика або плівка, або інший, обраний клієнтом. Завершальний етап – укладання масивної дошки.

Укладання на лаги!

Дерев’яний брусок з прямокутним перетином – це лага. Прийнятий стандарт розміру становить мінімум 50х70 міліметрів. Головне правило при використанні лаг – це дотримання єдності розміру і рівний настил. При виборі даного варіанти наші майстри запропонують клієнтові укладання підлоги з дощок недорого. Точну інформацію щодо вартості можна дізнатися у консультанта. Сама процедура виконується за стандартним сценарієм:

 1. Перш за все, за допомогою шурупів або мастики лаги кріпляться до міцного підстави.
 2. Обов’язкова умова – це використання сучасних антисептиків для обробки від гниття і шкідників.
 3. Настил тепло- і звукоізоляційного шару, матеріал може бути різним, про що було сказано вище.
 4. Завершальний етап – це настил дощок.

Робота виконується максимально швидко і з дотриманням всіх стандартів. Майстри володіють необхідними навичками в Львові і використовують сучасні матеріали і інструменти.

Фанера в якості основи!

При виборі фанери важливо пам’ятати, що підійде тільки водостійка з товщиною не менше 18 міліметрів. Але якщо мова йде про ремонтні роботи, то не обов’язково купувати фанеру. Відмінним варіантом буде настил на вже існуючий стару підлогу. Це поширений варіант, дізнатися про який докладніше можна вже зараз, подзвонивши за номерами, вказаними на сайті. Укладання дощок, ціна яких досить висока, в даному випадку буде значно дешевше в Львові та Львівській області.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Укладання дошки підлоги Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони