Укладання дошки підлоги

Комплекси - Укладання дошки підлоги під ключ в Києві


Дошка підлоги 30мм від 860 грн. м2

Дошка підлоги 35мм від 920 грн. м2

  • дошка підлоги сосна
  • монтаж лаг на анкерні дюбелі
  • монтаж рейки на стяжку
  • монтаж дошки на саморізи
  • проклейка шип-паза і лаг з дошкою
Замовити послугу

Ціна на роботи - Укладання дошки підлоги в Києві

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

від 110 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

від 130 грн

Монтаж рейки на стяжку

1 м.кв

від 90 грн

Укладання дошки підлоги 25-30 мм

1 м.кв

від 120 грн

Укладання дошки підлоги 32-35 мм

1 м.кв

від 130 грн

Проклейка лаг до стяжки

1 м.кв

20 грн

Проклейка дошки підлоги з лагами

1 м.кв

20 грн

Шліфування дошки підлоги барабанними машинами

1 м.кв

45 грн

Шліфування дошки підлоги плоскими машинами

1 м.кв

65 грн

Лакування дошки підлоги в один шар

1 м.кв

10 грн

Укладання дошки підлоги Київ

Укладання дошки підлоги в Києві, ціна робіт під ключ. Сьогодні ринок підлогових покриттів набагато ширше традиційних паркету і лінолеуму. Все частіше люди вибирають для підлоги дерев’яну дошку. Цей матеріал екологічно безпечний, добре утримує тепло, красиво виглядає і дуже довговічний при правильних умовах експлуатації. Дошка зберігає форму десятиліттями, якщо в приміщенні витриманий режим вологості і температури, вона не гниє завдяки просоченню і добре зберігає тепло. Під покладеної на лагах дошкою можна ховати комунікації. Тому укладання дошки підлоги в Києві та Київській області сьогодні дуже актуальна – особливо в зв’язку з бумом житлового багатоповерхового та приватного будівництва.

Які породи для дерева використовуються для дошки підлоги?

Серед безлічі видів деревини найбільш широко застосовуються три породи, в порядку збільшення вартості і міцності:

сосна – головне достоїнство в невисокій ціні, проте якісна, без сучків і смоляних кишень, після надійної обробки, сосна служить дуже довго;
ясен – відрізняється високою міцністю і твердістю, колір ясена світло-жетлий, сучків порівняно небагато. Любимо за красиву деревну текстуру, яку після укладання і лакування обов’язково зберігають;
дуб – володіє високими протиударними характеристиками і красивим деревним візерунком, який дуже варіюється в залежності від породи.
Якісна укладка дошки підлоги проводиться незалежно від обраної вами деревини.

Особливості процесу укладання дошки підлоги в Києві!

Наші фахівці використовують три способи укладання – прямо на бетонну стяжку, на шар фанери або на дерев’яні лаги. Перший спосіб відносно дешевше, але він вимагає добре підготовленого статі, ніж рідко можуть похвалитися квартири в новобудовах (а тим більше старих будинках). В цьому випадку дошка підлоги приклеюється до стяжки паркетним клеєм.

Укладання на фанеру проводиться таким чином: фанера нарізається на квадрати, які кріпляться на клей і додатково фіксуються компресорними цвяхами. Для цього ми використовуємо пневматичний цвяхозабивач і повітряний компресор, що значно прискорює процес і дозволяє добитися високої точності.

Але все ж, ми рекомендуємо проводити укладку дошки підлоги на спеціальні дерев’яні лаги. Це міцний дерев’яний брус прямокутного перерізу 40 на 60 мм, який кріпиться до підлоги і служить міцною основою для дощок. Завдяки такому способу укладання можна використовувати простір, що утворився для того, щоб заховати проводку або тепла підлога, а також укласти шар теплоізоляційного матеріалу (наприклад, мінеральної вати). Крім того, це дозволяє вирівняти підлогу (для настилу ідеально горизонтального статі ми використовуємо лазерний рівень).

Дошка підлоги кріпиться до лагам за допомогою саморезов, а з сусідніми дошками з’єднується методом «шип-паз», причому місце з’єднання додатково проклеюється. Дошку підлоги можна покривати лаком або маслом або залишити як є.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото