Виготовлення плінтуса

Виготовлення плінтуса


  Замовити послугу

  Виготовлення дерев’яного плінтуса Київ

  Виготовлення деревяного плінтуса в Києві. Оздоблення натуральним деревом заслужено вважається ознакою гарного смаку і незастарілою класикою. Одним з найбільш поширених видів обробки є плінтус. Дерев’яний плінтус виглядає добре в інтер’єрі будь-якого стилю, приховуючи щілину між стіною і підлогою. Він може також служити для маскування комунікацій – електричного дроту або крученої пари. Виготовлення плінтуса з дерева та його монтаж в Києві – процес, що вимагає спеціального устаткування і умінь. Найкраще довірити цю роботу професіоналам. Фахівці нашої компанії швидко та якісно встановлять дерев’яний плінтус з будь-якого дерева і з будь-яким профілем.

  Яке дерево підходить для виготовлення плінтуса: основні властивості поширених порід?

  Дерев’яні плінтуси обійдуться дорожче пластикових, навіть якщо виготовлені з сосни. Але вони і виглядають краще, і служать довше при правильній експлуатації. В цілому, дизайнери радять підбирати дерево для виготовлення плінтуса в залежності від паркету. Однак комбінації різних порід деревини також набули широкого поширення.

  Найбільш поширений сосновий плінтус – просто в силу більш низької вартості деревини цієї породи. До того ж, працювати з сосновим масивом дуже просто – це часто стає вирішальним фактором для тих, хто хоче виготовити плінтус своїми руками. Масив дерева без сучків легко різати і обробляти, на сосну ідеально лягають лаки, масла і тонуючі склади. З інших соснових порід рідше використовується ялина, оскільки її важко обробляти. Планується з модрини – рідкість і ознака високого класу, він хоч і коштує досить дорого, зате є практично вічним: модрина не жолобиться від вологи і не гниє.

  Дуб – елітна порода деревини. Планується з дуба красивий і має високу міцність. Дуб добре піддається морению – ця процедура чудово підкреслює його унікальну текстуру і візерунок. Не відстає за своїми властивостями і красивому увазі і деревина бука, що володіє червоним кольором. Планується з дуба і бука коштує досить дорого і ідеально підходить для інтер’єру, витриманого в класичному стилі. Обробку і монтаж дубового і букового плінтуса краще залишити нашим фахівцям, так як це досить тверді породи дерева – неправильний підхід в обробці може зіпсувати масив.

  Ще одна популярна деревина, з якої виготовляють плінтус – ясен. Світло-оливковий масив з чітко виділяються волокнами, еластичний і довговічний, може бути названий універсальним матеріалом для виготовлення декоративних елементів і оздоблювальних матеріалів. Як за ціною, так і за якістю ясен займає впевнену середню позицію. Рідше виготовляють плінтус з інших матеріалів – горіха, вишні і т.д.

  Різновиди дерев’яного плінтуса!

  Всі вироби, представлені на ринку, можна розділити на бордюр, виготовлений з масиву, і шпонований плінтус. Перший варіант дорожче, хоча підсумкова вартість залежить в будь-якому випадку від породи дерева і складності профілю. Шпоновані плінтус являє собою основу з недорогої соснової деревини з наклеєним на неї шпоном (дуже тонкої еластичної планкою) з більш дорогих порід.

  Профіль – основна зовнішня характеристика плінтуса поряд з кольором і текстурою. Сучасні способи обробки дерева дозволяють отримати виріб досить складного профілю, який можна порівняти за рівнем складності з ліпними елементами з полімерного гіпсу. Нанесення профілю і візерунка на плінтус здійснюють програмовані верстати з цифровим управлінням.

  Вибирати дерев’яний плінтус слід, керуючись загальним стилем приміщення. Так, світлі тони і нескладний профіль підійдуть для приміщень в стилі кантрі, прованс, а також для сучасних функціональних інтер’єрів. Темний лакований плінтус зі складним, химерним профілем добре підкреслить такі ж дерев’яні панелі на стінах, художній паркет з дорогих порід, антикварну темні меблі. Довірте установку дерев’яного плінтуса фахівцям.

  ON-Line питання та відповіді

  Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

  Прикрепить фото