Виготовлення плінтуса

Виготовлення плінтуса


  Замовити послугу

  Виготовлення дерев’яного плінтуса на замовлення

  Оздоблення деревом – це ознака доброго смаку власника будинку або квартири. Крім того, використання дуба, ясена або горіха – це класичний варіант, який залишається в тренді вже кілька десятиліть і навряд чи піде з моди в найближчі роки. Виготовлення плінтусів на замовлення – це сьогодні один з найпоширеніших варіантів обробки. Можливість врахувати всі нюанси стане гарантією гармонійного вливання в будь-який інтер’єр і якісне приховування щілин між стіною і підлогою. Крім того, це відмінний варіант для маскування кручений пари і проводів від електричної проводки.

  Важливо розуміти, що виготовлення плінтуса – це дійсно складний процес, що вимагає наявності досвіду і спеціального устаткування. Наші професійні майстри володіють не тільки цими критеріями, а й використовують тільки якісну деревину, що дозволяє виконувати в найкоротші терміни будь-які побажання клієнтів щодо виконання замовлень. Залишити заявку і уточнити вартість можна вже зараз за вказаними на сайті номерами.

  Яке дерево підходить для виготовлення плінтуса: основні властивості поширених порід?

  Ціна виготовлення плінтусів з дерева може здатися високою. Дійсно, навіть вибравши сосну, доведеться заплатити дорожче, ніж за пластикові аналоги. Але дерево служить значно довше за умови дотримання правил використання і виглядає значно солідніше. В цілому, при виборі потрібно відштовхуватися від наступних критеріїв:

  1. Породу дерева потрібно підбирати щодо виду паркету, щоб вони гармоніювали.
  2. У ряді випадків можна комбінувати різні породи, щоб отримати більш красивий дизайн.
  3. Найбільш поширеним вважається виготовлення дерев’яних плінтусів з масиву сосни, оскільки це найбільш дешевий варіант.
  4. Важливо ретельно оглядати товар, щоб кількість сучків було максимально низьким, ідеальний варіант – це їх відсутність.
  5. Для обробки дерева слід правильно підібрати тонують склади, лаки або масла. У цьому можуть допомогти наші фахівці.

  Одним з найдорожчих варіантів, які можна вибрати – це модрина. Така деревина не гниє і не боїться великої вологості, але за неї доведеться віддати дуже багато грошей. Інший хороший варіант співвідношення ціни і якості – це дуб.

  Дерев’яний плінтус виготовлення з дуба та ясена

  Виготовлення стельових плінтусів, а також підлогових аналогів з масиву дуба – дуже затребувана послуга. Дана порода дерева досить поширена на території нашої країни, тому замовити дубовий плінтус можна за цілком доступною ціною. Крім того, він володіє прекрасними характеристиками:

  • Високі показники міцності.
  • Добре обробляється лаками і морилкою.
  • Практично не поступається за красою буку.

  Дуб коштує дорожче сосни, тому його зазвичай вибирають для інтер’єрів класичного стилю. Його обробка складна, тому слід скористатися допомогою фахівців. Наші співробітники мають навички та інструменти для роботи з твердими породами деревини, тому швидко і якісно виконають замовлення.

  Не менш популярним матеріалом є ясен. Гарний світло-оливковий колір, еластичність і довговічність, а також красива текстура привертають увагу покупців. Деревина дозволяє робити декоративні елементи для стель і підлог. Крім того, важлива перевага – це доступна ціна.

  Різновиди дерев’яного плінтуса

  Асортимент будь-якого магазину, який надає даного виду товари, можна розділити на два класи: бордюр з масиву дерева і шпонований плінтус. Відмінності в даному випадку досить помітні, тому варто їх виділити:

  1. Бордюр має високу вартість, що обумовлено використанням дорогих порід дерева і складністю виготовлення.
  2. Шполірованний плінтус виготовляється з недорогої деревини, найчастіше – сосни, на яку наклеюється тонка еластична планка, виготовлена ​​з більш дорогого дерева.

  Під профілем маються на увазі зовнішні характеристики профілю: текстура, колір і так далі. Вибираючи будівельні матеріали для дизайну кімнати, слід враховувати безліч факторів .: порода дерева, загальний дизайн і багато іншого.

  Дерев’яний плінтус сьогодні далекий від звичних грубих дизайнерських робіт. Сучасні технології обробки дозволяють виготовляти справжні шедеври, схожі з ліпленням. При цьому вони міцніші і довговічніші.

  Слід пам’ятати, що досить часто виправдано виготовлення широкого плінтуса, який буде виглядати значно гармонійніше в інтер’єрі. Краще розібратися в тонкощах вибору і правильно підібрати деревину для виготовлення допоможуть наші консультанти. Телефонуйте вже зараз, щоб отримати професійну консультацію.

  ON-Line питання та відповіді

  Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

  Прикрепить фото

  Ми обслуговуємо

  Житлові масиви

  Передмістя

  Райони