Дошка для підлоги: купити в Києві

Дерев’яна підлога – це класика, він ніколи не виходить з моди, завжди залишається зручним, практичним і красивим, відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Крім того, деревина – екологічно чистий і корисний для здоров’я людини матеріал, який широко використовується в самих різних сферах діяльності. Дуже часто саме його вибирають для підлоги в будинках, квартирах, офісах і багатьох інших приміщеннях. Вона проста в догляді і експлуатації, відрізняється легкістю монтажу і стане оптимальним рішенням для будь-якого інтер’єру. Крім того, такий матеріал славиться довговічністю – він служить довгі роки, не втрачаючи естетичності і основних характеристик.

Наша компанія пропонує клієнтам купити дошку для підлоги в Києві за вигідною вартості і відразу з установкою.

Дошка – масив для підлоги: особливості

Дошка для підлоги – це дійсно вигідне, сучасне і практичне рішення для кожної людини. Але при цьому вибирати матеріал слід уважно, враховуючи особливості різних порід дерева. Дуб, ясен, клен, бук, горіх, осика прослужать довгі роки, оскільки відрізняються підвищеною стійкістю до зносу і високою надійністю. Багато споживачів вважають за краще підлогову дошку сосна купити, оскільки даний вид деревини не тільки надійний і зручний, але і має особливі властивості.

При виборі особливу увагу слід звернути на цілий ряд важливих аспектів: зносостійкість, реакція на вплив води і вологи, сонячних променів, природний деревний малюнок і інші чинники, від яких безпосередньо залежить комфорт і зручність експлуатації. Для різних цілей рекомендується підбирати певний вид дерева: наприклад, дуб краще купувати для громадських приміщень з високою прохідністю, а модрина відмінно підійде для житлових приміщень з високою вологістю – вона не гниє завдяки великій кількості смол в складі.

Також слід відразу визначитися, чи буде дошка піддаватися фарбуванню. Модрину або дуб фарбують рідко, оскільки вони володіють особливим природним малюнком – досить просто покрити дошку лаком. Інші породи дерев зазвичай фарбують в різні кольори.

Всі заготовки поділяються на кілька класів, про які теж слід знати:

Ви можете вибрати дошку для підлоги (Київ) на свій розсуд, орієнтуючись на фінансові можливості і особисті переваги.

Види і розміри дошки підлоги

Довжина однієї мостини зазвичай становить 2-6 метрів. При виборі слід спиратися також на показники ширини – краще купувати широкі дошки і прагнути домогтися якомога меншої кількості стиків і відходів. Що стосується ділянок підлоги біля стін і по кутах, то можливе використання більш вузьких дощок. Товщина складає 21 міліметр для косметичного ремонту, для капітального краще вибирати дошки товщиною 28-40 міліметрів.

Існує два типи дошки підлоги:

  1. Масивна. Її випилюють з цільного дерева, після чого обробляють і призводять в товарний вигляд.
  2. Клееннная. Такий тип дошки складається з декількох шарів, які скріплюються між собою методом склеювання. Нерідко виробники склеюють кілька різних видів дерева. Нижні шари зазвичай відрізняються вологостійкістю і міцністю, а верхні – привабливий зовнішній вигляд.

Перш ніж купити дошку для підлоги в Києві, варто звернути увагу, що другий тип коштує дорожче, але відрізняється більшою довговічністю. Також важливо пам’ятати про те, що самостійна укладання підлоги може бути чревата цілу низку негативних наслідків, тому при відсутності навичок в цій сфері краще довірити завдання досвідченим фахівцям нашої компанії. Вони виконають всі монтажні роботи, а по їх завершенні покриють матеріал лаком або барвистим покриттям, в залежності від побажань клієнта.

Звертаємо увагу на брус для підлоги – даний матеріал теж продається в нашому магазині і встановлюється майстрами. Він являє собою дошку для підлоги з рівними показниками ширини і товщини. Він підходить для монтажу лаг під підлогу з деревини.

Рекомендації по вибору дошки для підлоги (Київ)

Вибирати матеріал слід обачно, спираючись на бюджет, переваги, особливості приміщення в цілому. Уважний підхід до даної задачі допоможе уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому, втрати грошей і часу. Важливо, щоб дошки мали однакові показники ширини і товщини, рівну поверхню, були висушені за спеціальною технологією.

Важливо також перевіряти вологостійкість матеріалу – показники вологи не повинні бути вище 12%. Необхідно правильно розрахувати навантаження на підлогу. Якщо цього не зробити, можливий швидкий знос дощок, неприємний скрип, поява тріщин і потертостей, «гра» дощок і інші подібні наслідки. Тому для приміщень з високою прохідністю необхідно вибирати дошки з твердих порід дерева.

Багато клієнтів вважають за краще дошку підлоги купити в Києві таку, щоб вона вже була покрита лаком або фарбою. Але фахівці радять купувати натуральний матеріал, а покривати його лаковим або барвистим покриттям вже після установки. Завдяки цьому щілини між дошками будуть заповнені лаком або фарбою, відповідно, волога не проникне туди під час прибирання.

Ще одним важливим аспектом є цілісність упаковки. Якщо з нею все в порядку, можна сміливо монтувати дошки – вони не постраждали в дорозі або під час зберігання на складі. Як і у випадку з великою побутовою технікою, після транспортування дощок необхідно постояти кілька годин.

Як оформити замовлення

Наша компанія займається установкою і відновленням покриття для підлоги вже 14 років. Майстри мають великий досвід в проведенні таких робіт, тому виконають своє завдання максимально якісно і швидко, з наданням гарантії. Ми використовуємо тільки сертифіковані і безпечні матеріали, допомагаємо підібрати оптимальні варіанти в кожному конкретному випадку, займаємося чорновими роботами і фінішною обробкою вже встановлених дощок.

Дізнатися більш детальну інформацію ви можете у консультантів, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Вони дадуть відповідь на всі питання, озвучать вартість матеріалу і робіт, допоможуть у вирішенні різних проблем, пов’язаних з установкою або реставрацією підлоги.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони