Масивна дошка з ясена та дуба

Дошка дуб масив – це один з найпопулярніших матеріалів для настилу підлоги. Слід звернути особливу увагу на даний матеріал, якщо потрібно зробити підлогу максимально елегантним і красивим. Дана порода дерева відноситься до цінних і вважається «аристократичної» деревиною. Велика частина замовлень – це саме масив дуба. Слід зазначити, що масове виробництво дощок з цього дерева – це трудомісткий процес через специфіку обробки і багатьох складнощів, що ще більше підвищує цінність дуба.

Не менш цікавий варіант – це ясен. Дерев’яна підлога з цієї породи дерева виглядає не менш вишукано, ніж з дуба. Крім того, ясен практично не поступається дубу в довговічності і надійності. Ми виготовляємо дошку з масиву згідно з усіма стандартами якості та існуючими правилами. Вартість при цьому залишається конкурентоспроможною. Отримати додаткову інформацію можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами або прочитавши представлений нижче текст.

Масив дошка в Києві

Вибір продукції для настилу підлог досить великий, але традиційно дерево залишається одним з найбільш затребуваних матеріалів. Купити дошку масив – це значить отримати безліч переваг, плюс вона нічим не поступається паркету, але створює атмосферу затишку, відмінно вписуючись в інтер’єр. Звичайно, не слід забувати про довговічність. Серед інших конкурентних переваг можна згадати:

Звичайно, настил підлоги з масиву дошки – це трудомісткий процес, що вимагає великого досвіду. Від якості виконання всіх аспектів залежить тривалість і комфорт експлуатації. Але термін служби якісного дерева нівелює всі фінансові та фізичні затрати.

Наприклад, при появі механічних пошкоджень не доведеться виконувати дорогий ремонт. Дерев’яна підлога піддається реставрації шляхом виконання шліфування і циклювання, тобто початкові витрати з плином часу повністю окупаються на подальшому ремонті, якщо такий взагалі знадобиться.

У даній статті можна дізнатися, як вибрати масивну дошку. Незважаючи на той факт, що основна увага приділена дубу та ясеня, наведені правила повністю підходять для покупки будь-який інший породи деревини.

Чому слід вибрати саме дуб або ясен?

Дошка підлоги масив дуба. Якщо говорити виключно про український ринок, то це найпопулярніший матеріал для підлоги в розділі дощок. Головними перевагами є міцність і твердість, а також гарна стійкість до гниття. Не слід забувати про яскраво вираженою структурою, що дозволяє отримати гарний малюнок.

Не варто забувати про найголовніше перевагу дуба – це можливість не робити ремонт підлоги довгі роки, навіть десятиліття. Дотримання правил догляду та виконання сучасних реставраційних робіт: шліфування, циклювання, покриття лаком і т.д. дозволить не просто отримати доглянутий підлогу, але повністю зберіг свій зовнішній вигляд.

Дошка масив ясена. Практично всі, що було сказано про дубі, можна повторити про ясені. Це відмінна порода дерева, прекрасно підходить під кліматичні умови нашої країни. При виборі слід пам’ятати одну особливість: ясен може бути трьох видів – світлий, темний і строкатий. Крім того, у цього дерева структура пряможільная, тобто темні смуги чергуються зі світлими.

Завдяки високим показникам зносостійкості ясен здатний витримувати дуже великі щоденні навантаження. Ми продаємо тільки натуральну деревину, але досить часто недобросовісні продавці пропонують інші, менш якісні породи під виглядом ясена. Тому слід запам’ятати, що ясен має світло-вершковий відтінок деревини. Іноді зустрічається оливковий, попелястий і жовтуватий відтінок. В даному випадку основну роль грає частина дерева, з якої виготовлений масив. При цьому малюнок завжди чіткий і гарний.

Звичайно, безперечним лідером є дошка масиву дуба, але якщо розглядати за певними показниками, ясен може дати фору своїм більш іменитому побратимові по лісовим гаях. Наприклад, міцність на розрив і еластичність у нього більш високі. Також ясен, що не окислюється, стійкий до гниття, утворення цвілі і грибків, а також практично не піддається атакам різних комах.

Сортування деревини за її характеристиками

Щоб будинок був максимально затишним, мало просто настелити дерев’яну підлогу. Так, вони можуть бути якісними і прослужать кілька десятиліть без необхідності серйозного ремонту, а потім ще стільки ж. Але чи принесуть вони радість і затишок? Щоб дати позитивну відповідь, необхідно правильно вибрати дошки масив на підлогу.

Перш за все, слід звернути увагу на різні види розпилу деревини: тангенціальний, радіальний і рустікал. Наступні вагомі чинники:

  1. Колір і малюнок.
  2. Розмір і текстура.
  3. Наявність сучків і плям.

Будинок – це місце, де людина проводить вагому частину свого життя. Потрібно все зробити так, щоб в нього хотілося повертатися після роботи. Тому кожну деталь, навіть саму незначну, слід ретельно продумати.

Головний аспект при виборі – це, звичайно, якість обраної деревини. Пропонована нами дошка масиву для підлоги має всі необхідні сертифікати якості та володіє бездоганним зовнішнім виглядом. Це гарантує, що в будинку буде створений неповторний стиль, а також він знайде особливий шарм, тепло і затишок. Залишається вибрати тільки текстуру і колір.

Масив – це не просто дошка з натуральної деревини, вона міцна. Тому мінімальний термін експлуатації без необхідності заміни досягає мінімум 30 років, а при правильному догляді – 50 років і більше.

Особливості укладання дошки масиву

Якісна масивна дошка не просто служить довго, але і не втрачає своєї привабливості, адже добре піддається реставрації шляхом виконання шліфування і циклювання. Якщо приміщення опалюється, це величезний плюс для збереження деревини. Тим не менш, важливо дотримуватися температурного режиму і рівень вологи. Для цього варто довірити настил підлог професійним майстрам. При зверненні до нас можна замовити монтаж на лаги, фанеру або на кріплення, встановлені на бетон. Крім цього, ми готові запропонувати наступні види укладання:

  1. Діагональну палубу.
  2. Пряму палубу.
  3. Художню палубу.

Якщо немає досвіду в укладанні або виборі масивної дошки, звертайтеся за допомогою до наших фахівців. Компанія «Ciklevka» вже 14 років здійснює роботи різного ступеня складності в даному сегменті ринку. Це гарантія швидкого і якісного виконання замовлення.

Масивну дошку покривають маслом або лаком

Насправді, вибір між лаком і маслом – це досить складне завдання. Представлена ​​нижче інформація повинна допомогти покупцям визначитися з найбільш прийнятним варіантом:

  1. Масло дозволить створити більш природну атмосферу в домі, оскільки не закупорює дерево. Деревина продовжує дихати.
  2. На жаль, покриття маслом недовговічне. Воно швидко стирається, наприклад, взуттям, що потребують проведення додаткової шліфовки мінімум раз на рік. Це зовсім незручно, якщо мова йде про будинок, де постійно живуть. Але для дачі варіант буде цілком прийнятним.
  3. Лак – це гарантія отримання міцної поверхні, що не боїться механічних пошкоджень. При правильному догляді і дбайливе ставлення лак буде служити до 5 років.

Завершуючи огляд, слід підвести деякі підсумки. Масивна дошка – це дорого. Але, незважаючи на початкову високу ціну, вона дозволить мінімум 50 років не замислюватися про необхідність заміни підлогового покриття. Сьогодні можна знайти старі будинки з підлогами, яким 100 років, але дошки в отличном состоянии. Можна знайти більш вагомі аргументи, щоб зробити замовлення вже зараз? Залишається тільки набрати номер і зателефонувати, щоб закрити тему підлог раз і назавжди.

 

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони