Тонування паркету Львів

Комплекс тонування паркету - Ціна під ключ


Акриловими лаками Remmers від 550 грн/м2

Маслами Osmo від 580 грн / м2

  • абразиви на устаткування
  • паркетна шпаклівка Ірком, Bona
  • лак Remmers, масло Osmo
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Шліфування паркету, дошкі підлоги - підготовка під тон або масло

1 м.кв

185 грн

Тонування паркету, паркетної дошки, дошки маслом

1 м.кв

55 грн

Тонування полів морилкою або лаками (на водній основі)

1 м.кв

60 грн

Тонування підлоги морилкою (на спиртової або алкідної основі)

1 м.кв

65 грн

Лакування підлоги лаками (на водній основі)

1 м.кв

15 грн

Лакування полів лаком (на алкідій снові)

1 м.кв

20 грн

Шпаклювання паркету (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Абразиви Bona, Lagler

1 м.кв

55 грн

Лакування і тонування паркету в Львові!

Говорячи більш простою мовою, лакування (тонування) паркету – це фарбування підлогового покриття в будь-який зручний користувачеві колір. При бажанні власник може додати паркету колір інший деревини або дещо змінити існуючий відтінок покриття, текстура при цьому не постраждає і залишиться колишньою. До подібного рішення зазвичай вдаються в тому випадку, якщо дизайн інтер’єру змінився, а новий паркет укладати немає необхідності, або ж для того, щоб зробити внутрішнє оформлення приміщення більш свіжим.

За допомогою тонування можна «зістарити» паркет або надати йому вигляд дорогою, рідкісної деревини. Якісне тонування паркету в Львові та Львівській області виконується майстрами нашої компанії в найкоротші терміни і з урахуванням всіх побажань клієнта.

Методи лакування паркету (Львів)

Фахівці нашої компанії виконують лакування підлоги одним з трьох методів:

  • Кольоровий склад підбирається нашими фахівцями і схвалюється клієнтом. Досвідчені співробітники формують оптимальний відтінок, після чого покривають паркет тонуючим засобом. Для закріплення ефекту наноситься спеціальний лак. Незважаючи на гадану простоту, це складний спосіб тонування, що вимагає високого професіоналізму – в іншому випадку можуть залишитися смуги і розмитості.
  • Тонування паркету в білий колір, або вибілювання. Зазвичай це робиться в тому випадку, коли користувач бажає надати деревині більш світлий відтінок. Насиченість обраного кольору залежить від того, скільки шарів лаку було нанесено. Однак важливо мати на увазі, що на парку з дуба або сосни навіть при нанесенні одного розчину результат буде різним.
  • Тонування дубового паркету і тонування паркету з бука, а також інших видів натуральної деревини. Коли природний колір того чи іншого виду дерева набрид, можна перефарбувати паркет в колір горіха, венге або інший, отримав більш насичені відтінки і переробивши покриття підлоги під ексклюзивну деревину.

Іноді тонування здійснюється за допомогою кольорових масел – це практичне рішення, оскільки такі масла не тільки змінюють колір підлогового покриття, але і захищають його від впливу зовнішніх факторів. Майстри нашої компанії часто використовують також масла, створені на основі натуральних компонентів. Вони відрізняються високою екологічністю і при цьому мають різні відтінки – від м’яких до щільних кольорів.

Що пропонують наші майстри в Львові?

Ви можете вибрати практично будь-який колір і відтінок, не обмежуючись стандартними пропозиціями на зразок фарбування під дуб, горіх, венге та інші. Ми пропонуємо тонування під найрідкісніші, незвичайні і навіть ексклюзивні породи дерева, здійснюємо вибілювання підлогового покриття, використовуємо спеціальні масла і якісні кольорові склади.

Перед оформленням замовлення рекомендується замовити платну консультацію у технолога нашої компанії, який розповість, які тонують кольору краще придбати, скільки вони коштують, які відтінки краще вибрати в кожному конкретному випадку. Не варто купувати фарбувальні склади самостійно, оскільки не всі вони підійдуть саме для вашого паркету, а багато хто просто не дадуть очікуваного результату. Майстри проводять тонування в кілька етапів:

  • Паркет або паркетну дошку необхідно попередньо відшліфувати, щоб фарбувальний склад і лак рівномірно розподілилися по підлогової поверхні і не утворили нерівності. Для цього застосовується професійне шліфувальне обладнання. Здійснення даного процесу вручну не принесе нічого хорошого.
  • Коли поверхня готова до нанесення барвистого кошти, настає найскладніший етап. Майстрам необхідно нанести склад акуратно і рівномірно, щоб на паркеті не залишилося розлучень, плям і інших дефектів. Основою складу є вода або масло, насиченість відтінку вибирається спільно з клієнтом. Після цього фахівець завдає речовина на паркет.
  • Коли паркет вже пофарбований, необхідно закріпити фарбувальний склад лаком, захистивши його поверхню від подряпин, вологи та інших пошкоджень. Лак наноситься в декілька шарів (зазвичай – в три), при цьому виконується шліфування другого шару. Майстри строго дотримуються технології шліфування і обов’язково дотримуються термінів, необхідних на просушку кожного шару окремо.

Важливо! Фарбування паркетного покриття – складна процедура, яка вимагає високої майстерності, наявності сучасного обладнання і вміння вибирати і працювати з складами. До неї слід підходити відповідально, маючи необхідні навички. Самостійні спроби виконати тонування нерідко призводять до псування паркету і необхідності його заміни.

Наші переваги!

Наша компанія пропонує якісне фарбування паркету в найкоротші терміни. Майстри з досвідом роботи виконають всі необхідні дії і нададуть клієнту ідеальний результат вже через кілька днів. При цьому на тонування паркету ціна цілком доступна і приємно здивує кожного замовника. Телефонуйте нам вже зараз, і ми зробимо ваш інтер’єр більш свіжим і привабливим.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Тонування паркету Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони