Компресійні цвяхи

  Асортимент виробів для кріплення надзвичайно великий. Але традиційно найбільш популярним і одночасно одним з найнадійніших видів є цвяхи. Вони дозволяють міцно з’єднати різні види матеріалів, але найчастіше використовуються для деревини.

  Раніше цвяхи виготовлялися шляхом використання методики лиття. Сьогодні для виробництва застосовуються верстати, що значно спрощує весь процес і дозволяє для різних видів робіт випускати спеціальні кріплення. Існує більше 10 видів, серед яких одними з найбільш затребуваних є компресійні цвяхи.

  Будівельні цвяхи компресійні

  Молоток довгий час служив єдиним інструментом для забивання цвяхів. Але сьогодні його значення дещо відсунуто на другий план, особливо якщо мова йде про необхідність виконання великого обсягу робіт.

  Створення пневмопистолетов змінило підхід до способу кріплення. Виконуючи промислові або індивідуальні ремонтно-будівельні роботи, можна використовувати цвяхи для будівельного пістолета, що дає можливість проводити приховане шліфування обробно-декоративних елементів. Цей варіант підходить при різних видах робіт:

  1. Надійне кріплення плінтусів на підлогу або стелю.
  2. Монтаж пластикових панелей.
  3. Фіксація вікон, рам, дверей і так далі.

  Цвяхи для пістолета з’явилися відносно недавно, але швидко завоювали популярність, оскільки ідеально підходять для різних видів робіт і дозволяють працювати як з твердими матеріалами, так і з гіпсокартоном, фанерою і іншими видами комплектуючих, мають невелику щільність. При цьому можуть використовуватися різні форми кріплень. Наприклад, для стяжки фанери використовується Т-подібна форма.

  Пістолети для компресійних цвяхів

  Дані кріпильні матеріали вимагають використання спеціального обладнання – електричних або пневматичних пістолетів. Вибирати цвяхи необхідно за критеріями виконуваної роботи і враховувати наступні фактори:

  Важливо пам’ятати про особливу рису магазинів різних видів пістолетів. Можна вибрати варіант з плоским або конічним магазином. Не можна обійти увагою довжину штифта, а також діаметр, товщина повинна відповідати довжині матеріалу, який буде прикріплятися. Таким чином, штифт повинен мати довжину мінімум на 30% більше. В іншому випадку кріплення може виявитися недостатньо надійним.

  Різновиди, матеріал і застосування цвяхів в Києві

  1. Фінішні. Відмінний варіант для кріплення різного виду підвісних структур. Найчастіше вони використовуються для робіт з лиштвами, плінтусами і рамами. Незамінні при будівельних роботах і виготовленні меблів в промислових масштабах. Дозволяють виконати невидиму фіксацію при обробці дерев’яних матеріалів.
  2. Різьбові шпильки – це надійний матеріал для з’єднання деталей. Резьбовая шпилька має вигляд стрижня, що має різьбу на кінцях або ж безпосередньо по всій довжині.
  3. Будівельні. Один з найпопулярніших видів кріпильних матеріалів. Максимальна довжина – 310 міліметрів. Матеріалом для їх створення служить низьковуглецева сталь. Капелюшок має спеціальну насічку, що запобігає ковзанню молотка при нанесенні ударів. Поява корозії запобігає шляхом нанесення тонкого шару цинкового покриття. При необхідності виконання робіт в умовах підвищеної вологості слід використовувати спеціальні цвяхи, виготовлені з кислототривкої сталі.
  4. Мідні. Як можна зрозуміти з назви, основою для виготовлення служать мідні сплави. Конструкційних особливостей вони не мають, але м’якші, тому для роботи з твердими породами дерева не підходять. Відмітна риса міді – це абсолютна стійкість до утворення іржі, тому вони можуть служити значно довше, ніж аналоги зі сталі. Відмінний варіант для будівництва човнів і яхт. Поряд з ними використовуються латунні, що не відрізняються за властивостями.
  5. Гвинтові. Відмінна риса – це закручений в гвинті по всій довжині стрижень. Виготовляється з дроту з квадратним перетином. Зазвичай використовуються при виготовленні піддонів і настилі дерев’яних підлог. Цінуються за особливо міцну фіксацію, але при розборі доведеться потрудитися, щоб їх отримати. При настилі паркету рекомендується купити паркетні цвяхи.
  6. Йоршені. Підійдуть для особливо надійної фіксації, оскільки особливості форми забезпечують скріплення в 5 разів сильніше, ніж цвяхи стандартної форми. Стрижень виготовляється із загартованої сталі. Важливо перед забиванням зробити в матеріалі отвір меншого діаметру.
  7. Покрівельні цвяхи. Мають велику капелюшок і короткий стрижень. Підходять для роботи з руберойдом, профільним настилом, а також з іншими видами м’якого рулонного або листового матеріалу. Покриваються товстим шаром цинкової сталі, що запобігає корозії. На цвяхи покрівельні ціна може бути уточнена за телефонами, вказаними на сайті.
  8. Шиферні. Довгий стрижень закінчується великим капелюшком. Завдяки особливостям конструкції капелюшок герметизирует отвір, що запобігає потраплянню вологи всередину. Важливо пам’ятати, що забиваються вони тільки в гребінь. Спроба забити цвях в западину призведе до розколу шиферу.
  9. Шпалерні. Короткі гвоздики з довжиною від 12-20 міліметрів. Підходять для надійної фіксації оббивки м’яких меблів. Декоративна капелюшок виготовляється з кольорових металів.
  10. Фінішні. За принципом виготовлення і конструкційним особливостям вони відрізняються від звичних видів цвяхів. Немає звичної капелюшки, тобто вона однакова по діаметру зі стрижнем. При роботі з деревом цвях забивається повністю і стає практично непомітним неозброєному оку. Але він не підійде для конструкцій, на які впливає велике навантаження, зате ідеальний для плінтуса, вагонки або дверей.
  11. З овальної головкою. Прекрасний варіант для роботи з деревиною, що має схильність до розколювання. Капелюшок особливої ​​конструкції розрахована на проходження стрижня точно у напрямку волокон, що дозволяє уникнути появи тріщин, що призводять до псування всього вироби.
  12. Дюбель-цвяхи. Використовуються шляхом застосування порохових монтажних пістолетів. Забезпечують надійну і швидку фіксацію незнімних профілів. Прекрасний варіант для кріплення матеріалів до каменя, цегли й бетону.

  Використання рідких цвяхів

  Якщо потрібно купити цвяхи для паркету в Києві, варто звернути увагу саме на цей вид кріпильних матеріалів. Рідкі цвяхи для паркету – це особливий вид будівельного клею. Виготовляється в двох видах: на органічному розчиннику і на воді:

  Таким чином, для виконання складних робіт слід брати варіант на органічному розчинники. Незважаючи на склад вони більш надійні. Водна основа підійде для склеювання алюмінію, кераміки або скла. Іноді використовується в якості герметика. Термін висихання не менше доби, для полімеризації слід почекати кілька днів.

  Інші види кріплення цвяхів в Києві

  Існують інші види, які складно назвати цвяхами в звичному сенсі. До таких належить монтажна стрічка, яку виготовляють з нержавіючої сталі. Вона дозволяє якісно посилити характеристики несучих вузлів, зафіксувати елементи, які потребують більш надійних показниках статичності, скріпити кілька деталей в єдину конструкцію.

  Металевий перфорований кріплення, що має форму куточків – це відомий і широко використовуваний при будівництві варіант додаткового кріплення. Якщо мова йде про легкі матеріалах, наприклад, про гіпсокартонних профілів, то підійде монтажна стрічка, якщо ж фіксація потрібно для важких матеріалів, варто подумати про інший варіант.

  Отримати додаткову інформацію про видах цвяхів, задати питання, а також залишити заявку на доставку можна, зателефонувавши за контактними номерами. Кваліфікований фахівець дасть всю потрібну клієнту інформацію.

  Ми обслуговуємо

  Житлові масиви

  Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.

  Передмістя

  Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.

  Райони

  Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.