Укладання фанери Львів

Укладання фанери під Ключ


Фанера ФК 10 мм від 740 грн/м2

Фанера ФК 12 мм від 820 грн/м2

 • Грунтовка для стяжки Церезіт СТ 17
 • Компресорні цвяхи
 • Фанера ФК 10 мм, 12 мм
 • Клей для фанери Ansercoll
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Пилосос, грунтування стяжки

1 м.кв

40 грн

Укладання фанери 8-12 мм

1 м.кв

130 грн

Укладання фанери 12-16 мм

1 м.кв

145 грн

Укладання фанери 16-21 мм

1 м.кв

155 грн

Циклювання фанери

1 м.кв

30 грн

Укладання фанери на лаги

1 м.кв

140 грн

Монтаж лаг з кроком 50 см

1 м.кв

220 грн

Монтаж лаг з кроком 40 см

1 м.кв

240 грн

Укладання фанери в Львові!

Сучасні оздоблювальні технології не обійшли покриття для підлоги. Сьогодні великою популярністю користуються такі: паркет, ламінат та інші. Вони зручні в експлуатації, надійні і довговічні. Але при цьому важливо, щоб дані матеріали були рівними, без сколів і не деформованими. Щоб домогтися максимальної рівності покриття для підлоги, необхідно попередньо вирівняти підлогу. Сьогодні практикується кілька методів вирівнювання, але найбільш популярним і простим є укладання підлоги з фанери, яку пропонують майстри в Львові і Львівській області .

Особливості матеріалу

Фанера представляє собою будматеріал, що складається з тонких листів деревини, які називаються шлонамі. Такі листи можуть бути товщиною від 0,1 до 10 міліметрів і включають в себе мінімум три шари шлона. Кількість аркушів повинна залишатися непарних. Укладання фанери на підлогу виробляється перпендикулярно кожному вже закріпленому листу. Існує два основних види фанери:

 • Вологостійка. Призначена для внутрішніх опоряджувальних робіт, при цьому вартість укладання фанери даного типу невисока і орієнтована на більшість клієнтів. Головним достоїнством такої фанери є екологічність. Вона не пахне клеєм, відрізняється високою міцністю і досить надійна.
 • Водостійка. Для досягнення високого рівня стійкості до впливу води матеріал обробляли смоляним клеєм. Це більш якісна фанера, відрізняється підвищеною стійкістю до зносу, витримує різкі температурні перепади. Нерідко проводиться укладання фанери на бетон, оскільки вона підходить не тільки для внутрішніх, але і для зовнішніх робіт.

Монтажні роботи проводяться одним з двох способів. У першому випадку мається на увазі наявність в стягуванні опалювальних труб, електричних проводів і інших комунікацій. В цьому випадку матеріал ріжеться на невеликі квадрати, які приклеюються за допомогою паркетного клею. Фіксація також забезпечується компресорними цвяхами.

Інший спосіб простіший – це укладання фанери під паркетну дошку на спеціальний клей або компресорний цвях під пневматичний інструмент.

Переваги фанери

Фанера відрізняється невеликою вагою, зносостійкість, досить міцна і довговічна. Вона не виділяє неприємних або різких запахів, легко монтується на дерев’яну або бетонну поверхню, а її вартість цілком доступна практично для всіх клієнтів. Матеріал дуже зручний у використанні, при необхідності проводиться шліфування фанери, що забезпечує ідеальну рівність підлогового покриття в подальшому.

Фанерні листи досить гнучкі, але при цьому не ламаються, за ними не потрібен серйозний догляд, їх легко транспортувати на будь-які відстані. Це дійсно якісний і надійний матеріал.

Чому обирають нас в Львові?

Наша компанія надає професійні послуги з укладання та реставрації підлогових покриттів і сходів. Майстри виконають укладання фанери на підлогу, вартість послуг при цьому буде доступною і не вдарить по кишені клієнта. Також ми пропонуємо:

 • Оперативне виконання всіх майбутніх робіт.
 • Допомога у виборі матеріалу.
 • Консультації досвідчених менеджерів.
 • Послуги «під ключ» в Львові.
 • Виїзд фахівця додому для огляду приміщення і оцінки складності майбутніх робіт.

Наявність шару фанери під покриттям підлоги, будь то лінолеум, ламінат або паркет – важлива умова для забезпечення його довговічності, естетичності і надійності. Телефонуйте нам вже зараз і замовляйте послуги досвідчених майстрів.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Укладання фанери Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони