Запчастини Lagler Київ Україна. Категорії можливості паркетошліфовалних машин Леглер!

Запчастини Lagler в Києві та Україні для паркетошліфувальних машин. Німецька шліфувальна техніка фірми Lägler давно стала синонімом якості та надійності. Кілька широко поширених моделей охоплюють весь спектр робіт по реставрації, шліфовці і підготовці до обробки паркету, ошки підлоги, паркетної і палубної дошки, деревянних сходів.

Які машини Lagler ми використовуємо в Києві!

Перш за все, це потужна шліфувальна машина з трьома дисками Lägler Trio. Вона призначена для санування статі, проміжної і чистової шліфовки. Головне достоїнство – площа. Завдяки трьом дискам і потужному двигуну машина ефективно охоплює значну площу, що знижує витрати часу, амортизацію і знос техніки. Вбудований пиловідсмоктувач уможливлює її застосування навіть в житлових приміщеннях і дозволяє обійтися мінімальною прибиранням після роботи. Використовується для сухої обробки паркету і дошки, ідеально підходить для великих площ в Києві.

Lägler Elan – це легка і маневрена шліфувальна машина, ідеально пристосована для шліфування дерев’яних сходів, а також важкодоступних місць, наприклад, розташованих під батареями опалення. Використовується із змінними насадками для шліфування різного ступеня. Завдяки малій вазі і габаритам, підійде для повної шліфування невеликих приміщень.

Ще одна мініатюрна шліфувальна машина від Lägler – Flip – пристосована для професійної шліфування кутів і країв. Проявить себе там, куди не доберуться великі моделі. За рахунок корпусу з армованого скловолокном пластику модель має дуже невелику вагу. Продумана ергономіка, система пиловловлювання і простота в обслуговуванні та ремонті є додатковими бонусами моделі. Поставляється з двома прямими і кутовий насадкою.

Lägler Hummel – одна з найвідоміших шліфувальних машин німецької фірми, що знайшла застосування в професійній шліфовці. Цінується за рахунок величезної продуктивності завдяки шліфувального барабану великого діаметру. Триступенева система управління тиском барабана дозволяє регулювати ступінь шліфування від легкої до глибокої, яка потрібна, наприклад, при серйозну поразку грибком. Автоматика центрування шліфувальної стрічки гарантує оптимальний результат і високу швидкість роботи. Заміна шліфувальної стрічки може бути проведена швидко без необхідності везти машину в майстерню. Все це, а також потужна система пиловидалення робить модель вибором професіоналів всього світу.

Lägler Profit – найбільш проста у використанні шліфувальна машина, користуватися нею зможуть навіть непрофесіонали. Маневрена і легка, вона, тим не менш, забезпечує високу якість обробки поверхні. І нарешті, модель Lägler Single, оснащена алюмінієвими направляючими, забезпечує користувачеві повний контроль над пристроєм і глибоку ідеальну шліфовку.

Можливі проблеми з шліфувальними машинами Lagler в Києві!

Іноді проблеми виникають і з цими паркетошліфувальними машинами Lagler. Наприклад, рано чи пізно зносяться вугільні щітки в електродвигуні. Вони підлягають плановій заміні після певного періоду експлуатації. Точно так же регулярно забивається фільтр пиловловлювача – чистити його необхідно після кожного використання машини. Рідко, але виникають несправності в механізмі трансмісії – при зносі заміні підлягають шарикопідшипники, ущільнювачі і т.д.

Поширена і неприємна проблема шліфувальних машин – зустріч диска з цвяхом або іншим металовироби, прихованим в товщі паркету. Тому запасні деталі для машин Lägler включають в себе і шліфувальні диски для всіх моделей (шліфувальний барабан для Hummel). Всі необхідні запасні частини для ремонту двигуна, робочого органу, трансмісії, електрики і корпусу завжди є в наявності в нашій компанії. Фахівці здійснять ремонт будь-якої складності з заміною комплектуючих в Україні, Києві та регіоні

Оцініть роботу

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Авіамістечко, Академмістечко, Біличі, Байкове, Березняки Батиєва Гора,, Берестове, Бортничі, Борщагівка, Биківня, Віта, Вітряні Гори, Троєщина, Виноградар, Воскресенка, Галагани, Голосіїв, Гідропарк, ДВРЗ, Видубичі, Вишгородський масив, Грушки, Дарниця, ДВC , Деміївка, Лівобережний масив, Лісовий масив, Липки, Дорогожичі, Забайковье, Звіринець, Клов, Казенні Дачі, Караваєві Дачі, Китаєво, Комсомольський масив, Корчувате, Куренівка, Кучмин Яр, Лук'янівка, Лиса Гора, Мінський масив, Мікрорайон ім. Дзержинського, Михайлівська Борщагівка, Мишоловка, Позняки, Предславино, Нивки, Нижня Теличка, Стара Дарниця, Нова Дарниця, Новобіличі, Оболонь, Осокорки, Відрадний, Синьоозерна, Совки, Паньківщина, Пирогов, Печерськ, Поділ, Пріорка, Райдужний, Русанівка, Самбурки, Пуща-Водиця, Рембаза, Саперна Слобідка, Святошино, Солом'янка, Соцмісто, Церковщина, Чоколівка, Ширма, Південна Борщагівка,, Сирець, Татарка, Теремки, Труханів острів, Феофанія, Цимбалів Яр, Шулявка.

Передмістя

Бровари, Ворзель, Бориспіль, Буча, Боярка, Васильків, Хотянівка, Ірпінь, Хотів, Лютіж, Конча-Заспа, Вишневе, Глеваха, Вишгород, Коцюбинське, Обухів, Козин, Жорнівка, Пуща-Водиця, Ялинка, Нові Петрівці, Сосниця, Шпитьки , Старі Петрівці, Дударків, Гореничі, Кийлів, Стоянка, Білогородка, Зазим'я, Пухівка, Погреби, Рожни, Княжичі, Миколаївка, Новосілки, Ходосівка, Калинівка, Гостомель, Новосілки, Салтановка, Фастів, Кагарлик, Яготин, Щасливе, Требухів, Гнідин, Вишеньки, Вороньків, Переяслав-Хмельницький, Крушинка, Пухівка, Літки, Іванків, Українка, имер, Ржищів, Круглик, Борова, Чабани, Біла Церква, Миронівка, Жашків, Сквира, Тетіїв, Узин, Березань, Богуслав, Мотовилівка, Баришівка, Славутич Осещина, Горенка.

Райони

Голосіївський, Деснянський. Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Подільський, Печерський.