Укладання паркетної дошки Львів

Укладання паркетної дошки під ключ


Укладання паркетної дошки від 380 грн/м2

Укладання ламінату від 360 грн/м2

  • грунтування стяжки
  • пилосос стяжки
  • шліфування фанери
  • укладка паркетної дошки, ламінату
  • монтаж дошки на клей і компресорні цвяхи
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Пилосос, грунтування стяжки

1 м.кв

40 грн

Укладання фанери 8-12 мм

1 м.кв

130 грн

Шліфування фанери

1 м.кв

30 грн

Укладання паркетної дошки на підкладку

1 м.кв

від 180 грн

Укладання паркетної дошки на клей

1 м.кв

від 220 грн

Укладання масив дошки на клей

1 м.кв

від 260 грн

Укладання ламінату на підкладку

1 м.кв

від 180 грн

Монтаж МДФ плінтуса

1 п.м

від 85 грн

Укладання паркетної дошки у Львові!

Паркетна дошка – це сучасне підлогове покриття, яке виглядає стильно і презентабельно. Вона чудово доповнює будь-який інтер’єр, відрізняється довговічністю, високою стійкістю до зносу і хорошими експлуатаційними характеристиками. Надійність такого покриття забезпечується його тришарової структурою, оскільки дошки складаються з натурального дерева, деревоволокнистих плит і цінних порід.

Укладання підлоги з паркетної дошки здійснюється за одним принципом: її укладають на попередньо вирівняний підлогу, фанеру, стяжку або інший матеріал. Можлива також укладання на старий паркет, але попередньо необхідно його відшліфувати.

Переваги паркетної дошки в Львові!

Головними перевагами паркетних дощок є такі:

Екологічність. Панелі виготовлені з натуральної деревини, тому гіпоалергенні, безпечні для здоров’я людей і тварин, мають приємний легкий аромат.
Зручна замкова система. Для стикування застосовується сучасна замкова система шпунт-паз. При правильній установці стики тримаються надійно і не розходяться з часом.

Доступна вартість укладання паркетної дошки в Львові. Наші майстри виконають укладання обраним способом швидко, якісно і недорого.

Укладання можлива також на систему «тепла підлога», але за умови монтажу гідро- і пароізоляції. Це важливо, оскільки дошка не повинна нагріватися понад 27 градусів Цельсія.

На укладання паркетної дошки ціна залишається доступною, а й вартість самого матеріалу цілком по кишені більшості покупців. За ним також не потрібно особливий догляд, головне – уникати надмірної кількості води під час прибирання.

Професійне укладання паркетної дошки в Києві виконується двома способами: клейовим і замковим. Другий метод більш кращий, оскільки замкова система легко збирається і розбирається, не видає специфічного клейового запаху.

Які бувають паркетні дошки?

Якщо дуже хочеться паркет, але при цьому запланований бюджетний ремонт, рекомендується вибирати ламінат. Він відмінно виглядає в інтер’єрі і практично не поступається паркету по характеристикам. Різновиди паркетних дощок:

  • Триполосна. Вартість робіт з укладання паркетної дошки може здатися підозріло дешевої, але це пов’язано з дешевизною самого матеріалу. Він дійсно недорогий, але не через низьку якість, а тому, що дуже простий у виготовленні.
  • Двосмугова. Найчастіше ширина такої дошки складає 90 міліметрів і нагадує великогабаритний штучний паркет. При цьому вартість даного варіанту буде набагато нижче.
  • Односмугова. Це найбільш дорогий варіант, що включає в себе три шари. Такі паркетні дошки відрізняються високою якістю і надійністю, не бояться механічних пошкоджень і температурних перепадів.

Переваги нашої компанії в Львові!

Наша компанія займається укладанням паркетних дощок, забезпечуючи високу якість робіт і швидке їх виконання. Майстри допоможуть підібрати оптимальний за ціною і якістю матеріал, дадуть цінні рекомендації по догляду за покриттям підлоги і подальшої експлуатації.

При необхідності можливий виїзд фахівця додому для проведення оцінки майбутніх робіт. Ще однією перевагою є те, що на укладання паркетної дошки вартість більш ніж доступна для всіх клієнтів. Якість при цьому буде на висоті, а всі роботи будуть проведені протягом декількох днів, що дозволить не відволікатися на ремонт тривалий час. Телефонуйте вже зараз і переконайтеся в цьому особисто.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Укладання паркетної дошки Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони