Штучний паркет Київ

В інтернет-магазині «Сiklevka» можна купити штучний паркет в Києві на максимально вигідних умовах. Загальновідомий факт, що дерево – це не тільки будівельний матеріал, який використовується багато тисячоліть, але також він екологічно чистий і не несе загрози здоров’ю та життю людини.

Чому варто вибрати паркет

Для підлогового покриття може використовуватися не тільки масив дошки, але також паркет штучний, ціна якого значно нижче. При цьому якість залишається дуже високим. Даний варіант, як і будь-який інший виріб з дерева, дозволяє створити в приміщенні особливу атмосферу затишку і комфорту.

Варто відзначити, що подібний варіант буде свідчити про соціальне становище власника будинку або квартири, адже дерево завжди цінувалося досить дорого. Паркет дубовий штучний купити дешево також не вийде, але вкладення повністю окупляться за рахунок краси і високої якості. Основними конкурентними перевагами є:

 1. Планка виконується з твердих порід дерева, що забезпечує високу міцність і довговічність.
 2. Високі показники звукопоглинання і теплоізоляції.
 3. Дотримання правил експлуатації дозволяє не замислюватися про заміни підлоги протягом багатьох десятиліть.
 4. Природні властивості по вбиранні і віддачі вологи, що створює в приміщенні особливий мікроклімат.
 5. Будь-яка деревина має унікальний набір хімічних властивостей: смоли, деревні спирти і т.д. Тому, вирішивши настелити штучний паркет ясен або будь-якого іншого виду дерева, можна отримати не тільки приємний аромат в кімнаті, але також видалити шкідливі бактерії, знищувані випарами від дерева, корисними для людини, але смертоносними для вірусів і мікробів.
 6. Текстура натурального дерева повністю зберігається, що дозволяє отримати неповторний малюнок, зрадник кімнаті особливий шарм.
 7. Пол не буде статичним, тобто пил на ньому не накопичується, плюс до цього слід додати можливість легкого догляду.

Помічено, що натуральне дерево позитивно впливає на психологічний стан мешканців. Настрій значно поліпшується, а в стресових ситуаціях людина поводиться більш врівноважено. До цього слід додати, що даний варіант підлогового покриття дозволяє створювати унікальні малюнки і використовувати різні варіанти настилу, що допомагає створити атмосферу для релаксації і психологічного розвантаження після тривалого важкого робочого дня.

Таким чином, створюється природний інтер’єр з природними лініями і фарбами. Колір можна підібрати по смаковим уподобанням клієнта, а візерунок залежить від методу розпилу: радіальний або тангенціальний:

Паркет для підлоги в Києві, види і характеристики

 1. Художній. Складається з планок, що збираються в красиві геометричні фігури правильної форми. Метод виготовлення нічим не відрізняється від інших видів, але вартість трохи вище через підвищених характеристик міцності і високої художньої цінності. На нашому сайті можна замовити художній паркет в Київ за актуальними цінами.
 2. Штучний. Головні переваги – це можливість ремонту окремих сегментів, високі характеристики міцності і різноманітність малюнків. Останній показник включає: антик, селект, універсал, класик, рустик, а також натур і інші. У нашому магазині доступний штучний паркет дуб натур і інші варіанти.
 3. Щитовий. З усіх перерахованих щитової паркет має відмінну рису – наявність двох шарів. Перший може складатися з дощок або ДВП квадратної форми – це щит. Другий шар – це лицьова частина, виготовлена ​​з листових порід дерева у вигляді планок.
 4. Мозаїчна. Цей вид являє собою набір планок різних колірних відтінків, що послужило приводом для назви. Після настилу отримує цікава мозаїка, з якої можна викласти будь-який малюнок. Лицьова сторона має захист із спеціального паперового покриття, що видаляється після монтажу. За профілем пазів і способу кріплення може бути 4 види кріплення: з фальцем, на м’яку або тверду рейку, з косим пазом.
 5. Масивний. Один з найдорожчих видів і складається з цільних шматків дорогих порід дерева, що відбилося на вартості. Для надійної фіксації присутні Пазі і шипи, що полегшує укладання. Паркет квадратний, тому його легко настелити.

Пронто-паркет

Пронто-паркет сміливо можна розглядати окремо, оскільки матеріал дійсно унікальний. Серед інших матеріалів для настилу знайти йому заміну або приблизний аналог досить складно. Відразу важливо відзначити, якщо потрібно купити штучний паркет дуб, даний варіант може стати одним з кращих рішень. Але важливо знати деякі тонкощі, про які буде розказано нижче.

Багатошарова структура відрізняється високою якістю, але під час виготовлення необхідно виконати складний технологічний процес, який може займати цілий місяць. Матеріалом є високоякісні породи деревини:

 1. Верхній шар, який повинен протистояти основним навантаженням і мати високі показники до стирання, протидії пошкоджень і іншим факторам, виготовляється з клена, бука, ясена, дуба чи інших твердих порід дерева. Для більш дорогих варіантів використовується червоне дерево.
 2. Середні шари повинні утримувати тепло і забезпечувати звукоізоляцію, тому ідеально підходять акація або венге.
 3. Останній шар виготовляється з хвойних порід дерева, які мають високі показники захисту від шкідників.

Головна перевага пронто – це міцність. Технологія виготовлення з розміщенням волокон перпендикулярно дозволяє витримувати максимальні навантаження і прекрасно тримати форму навіть в умовах екстремального перепаду температур.

Відмінно підійде для танцювальних студій або спортивних залів, оскільки має достатню твердість, не боїться щоденних навантажень від численних ніг і абсолютно не ковзає, що вкрай важливо для танцюристів і спортсменів. Важливим плюсом стане гіпоалергенність і відсутність шкідливих речовин в складі, а також можливість багаторазового шліфування і покриття лаком без втрати характеристик.
натяжна паркет

Вирішивши купити штучний паркет в Києві, можна з подивом дізнатися про появу даної новинки. Насправді, про неї знають далеко не всі, але по конкурентним перевагам натяжна паркет досить життєздатний і гарантовано знайде своїх шанувальників. Нижче представлені основні особливості даного виду підлогового покриття:

 1. Технологія виготовлення досить незвичайна, адже конструкція, що складається з дерев’яних планок, з’єднується досить цікавим чином – замками і шнурами з високоміцного пластика.
 2. Завдяки незвичайності конструкції вийшло досягти серйозних показників міцності. Сила можливого впливу становить 1,2 тонни на метр квадратний.
 3. Крім цього, паркет має спеціальну підкладку, що дозволяє позбутися від нерівностей без виконання додаткових робіт.
 4. Значно поліпшуються показники тепло- і звукоізоляції завдяки наявності спеціального нижнього шару.
 5. Крім того, відпадає необхідність в гідроізоляційної плівці, що дозволяє заощадити на додаткових матеріалах.

Шнур грає досить важливу роль – утримання дошки в необхідному положенні. Це перешкоджає утворенню здуття або можливості розшарування. При цьому при настилі необхідність в шурупах, клеї, цвяхи чи інших матеріалах повністю відсутня.

Додаткова інформація

Дерево завжди було і залишається в даний час одним з найбільш популярних видів матеріалу для настилу підлог. Це не тільки тепло і затишок, але також атмосфера, яку неможливо передати словами. Створюється відчуття особливого зв’язку між минулим і сьогоденням між нині живуть людьми і предками.

Але щоб отримати дійсно якісний підлогу при використанні паркету, необхідно ретельно вивчити умови в приміщенні, де передбачається виконувати настил. Правильне дотримання всіх рекомендацій даних в інструкції дозволяє отримати підлоги, які не зажадають ремонту протягом декількох десятиліть.

Натяжна підлога має заводську гарантію протягом перших 3 років використання, паркети інших видів – 1 рік. Отримати додаткову інформацію щодо товару або вибору можна за вказаними на сайті телефонами. Спеціаліст відповість на всі питання і прийме заявку на доставку.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони