Паркет штучний масив художній щитовий мозаїчний Київ!

Паркет штучний масив художній щитовий мозаїчнй в Києві. Дерево це екологічно чистий матеріал, його використовують в різних сферах промисловості!

З дерева різних порід виготовляють покриття для підлоги, іменоване як паркет. Він створює затишок і особливу атмосферу в приміщенні, також паркет свідчить, а не поганий фінансовий стан, адже Сейчас вид підлогового покриття зовсім дешевий і не кожна людина може собі це дозволити! Паркетні властивості самим прямим чином залежать від якості породи дерева вологості, і твердості! Ще одним плюсом паркету є те що він позитивно впливає на здоров’я і настрій. Спокійна натуральна колірна гамма подарує вам релаксацію, після насиченого стресами дня, і створить в приміщенні особливу атмосферу легкості і природності. Кольорове рішення паркету залежить від вашого смаку, є рішення в світлій і темній колірній гамі. Укладання – один з найважливіших етапів роботи по створенню дерев’яної підлоги.

Є два способи розпилу деревини: тангенціальний і радіальний. Перший вид розпилу роблять по радіусу кілець через центр стовбура, а другий спосіб – по дотичній. Тангенціальний розпил дає малюнок з хвилеподібними лініями, а радіальний – з тангенціальним!

Також паркет ділиться на різні види:

Паркет для підлоги в Києві, види і характеристики!

Художній паркет – один з видів паркету, який складається з планок, які збираються в різні геометричні малюнки правильної форми. Саме тому художній паркет отримав свою другу назву – герметичний паркет. Виготовляється художній паркет, як і інші види. Художній паркет відрізняється від інших видів досить високою ціною, такий паркет є твором мистецтва. Кожен елемент повинен бути щільно підігнаний один до одного і міцно лежати на підставі.

Штучний паркет – має досить непогані властивості серед інших видів, має різновид укладання різними малюнками, піддається багато разовому ремонту. Штучний паркет класифікується за розпорошення малюнків: селект, натур, рустик, класик, універсал, антик!

Щитовий паркет – до складу паркету входить два шари! Перший шар являє собою квадратний щит з дощок або ДВП, а другий шар, лицьової це не великі планки Листв’яний порід дерева. Розміри щитів можуть становити 80 х 80 см і товщина 15-30 мм. Особова шар розкритий лаком.

Види щитового паркету: рамковий є обв’язку з кутовим з’єднанням, на клею або на щепах, рейки всередині кріпляться на прямий несквозной шип. Рейкового проходить облицювання пушёним шпоном з обох сторін. Двох річної рейки склеюються в перпендикулярному напрямку. Даний вид має типи лицьового покриття щитового паркету: паркетні планки, фанерна облицювальна плита, або квадратний струганий шпон!

Мозаїчний паркет – таку назву він отримав через те, що в щитках розміром 40 х 40 або 60 х 60 см знаходиться набір паркетних планок, різних відтінків. Товщина планок становить 8-12 мм. Готове покриття покриттям буде вигляд як, цікава мозаїка, так само можна викладати у вигляді малюнків! Лицьова сторона паркету захищена спеціальним папером, яку потрібно видалити відразу після монтажу, до нижньої частини паркету можна приклеювати звукоізоляцію! За профілем пазів і способу кріплення може бути 4 види:

 • Клепка з фальцем
 • кріплення на тверду рейку
 • клепка з косим пазом
 • кріплення на м’яку рейку

Масивний паркет – масивна дошка складається з цілого і цінного шматка дерева, тому й коштує набагато дорожче, він також має пази і шипи для надьожной фіксації в процесі укладання. Різниця між штучним паркетом і масивним складається тільки в тому в розмірах ширина, може досягати від 8 см до декількох метрів, товщина від 15 мм і до 22 мм

Пронто-паркет – унікальний обробний матеріал для підлоги, має переваги, завдяки яким складно знайти йому рівних серед аналогічних виробів. Є одним з видів штучного паркету, має багатошарову структуру і проходить досить складний технологічний процес, під час виробництва що може займати до місяця часу. Виготовляється з високоякісних порід дерева. Для верхнього шару, на які припадає основна частина навантаження і стирання використовують міцні породи дерева: дуб, ясен, бук, клен! Також можна використовувати горіх або червоне дерево. Для середніх шарів використовують переважно сосну, акацію або венге! Випускається Пронто паркет двох видів:

Лакований штучний паркет

Головним достоїнством пронто є його міцність, за рахунок перпендикулярно спрямованих волокон щодо найближчих шарів, що дозволяє тримати стабільну форму і не міняти її при перепадах температури! Такий вид паркету доречно використовувати в спорт залах і танцювальних студіях, завдяки дуже твердою і не ковзної поверхні. Виготовляється такий паркет тільки з натуральної деревини, тому він знаменитий своєю гіпоалергенна, і екологічністю! Також величезним плюсом є можливість до багаторазової реставрації, це шліфування і покриття лаком, не втративши естетичних і технічних характеристик! Завдяки достатній товщині паркетна дошка має такі переваги як тепло- і звукоізоляція навіть якщо мова йде про холодному бетонному підставі! До плюсів пронто паркету можна віднести легкість монтажу, якщо звичайно ж мова не йде про викладенні у вигляді художньої композиції! Не менш важливим при виборі є маркування паркету:

МАРКА А – характеризується виробами вищої якості, без будь-яких, дефектів, але допускаються мікротріщини і мікровідколи.

МАРКИ Б – це паркет першого сорту, можуть бути присутніми зрослі сучки з обох сторін, також допускаються тріщини не більше 0,5 мм.

Натяжний паркет є новинкою серед підлогового покриття, тому маловідомий більшості покупців. Являє собою конструкцію, що складається з дерев’яних планок, з’єднаних замками і високоміцними пластиковими шнурами. Вплив на покриття вимірюється силою 1200 кг м2. Технологія дає можливість змонтувати міцний і довго службовець підлогу, цю можливість дає шнур, що утримує дошки, в строго, заданому положенні, і препяцтвует їх здуття або ж розшарування. Чи не використовуючи при цьому клей і цвяхи. Природно ніхто не дає 100 % гарантії. Для виготовлення використовують тверді породи дерева-дуб, ясен. Також, іноді можуть бути застосовані такі породи дерева береза ​​або вільха! Натяжний підлоговий паркет, потрібно укладати на підкладку, вона допоможе вирішити кілька питань!

 • вирівнювання не великих нерівностей
 • посилить звуко- і теплоізоляційні характеристики даного паркету
 • гідроізоляція, потрібно брати підкладку з гідроізоляційної плівкою

При виборі будь якої підкладки слід брати до уваги експлуатаційні умови в приміщенні! Головною перевагою є довговічність (понад 30 років) завдяки товстому захисному шару, товщина якого становить не менше 6 мм. Така товщина дає можливість зробити кілька циклювань за період експлуатації! Дуже важливо, що гарантія на натяжний паркет становить 3 роки, в той час як на класичний паркет всього 1 рік! Однак присутні і недоліки:

 • неможливо зробити укладку в діагональному ладі
 • досить дорогий, укладання майстрами істотно збільшить витрати на монтаж
 • погана вологостійкість, не рекомендується стелити таку підлогу в приміщенні з підвищеною вологістю
 • є необхідність періодично робити циклювання, і обробляти захисними складами
 • піддається впливу температури і вологи