В нашій роботі ми використовуємо тільки найсучасніше обладнання. Для циклювальник робіт застосовуються машини виробництва німецької компанії Lӓgler. Циклювання великих площ виробляємо за допомогою машини Lӓgler Trio – завдяки трьом шліфувальним кругам вона здатна якісно циклювати паркет широкою смугою. У важкодоступних місцях застосовуємо циклювальні машину Lӓgler Flip – вона легко впорається з циклюванням в кутах і на дерев’яних сходових сходинках. Ці машини виробляють мінімум пилу, завдяки чому циклювання можна проводити навіть в населених приміщеннях.

Якщо необхідно провести попередню шліфування і видалення старого покриття, застосовуємо потужні барабанні шліфувальні машини – Lӓgler Hummel і СО-206. Їх перевага – висока потужність і швидкість роботи.

Навіть Безпилової циклювального машини виробляють мінімум пилу. Перед лакуванням паркет необхідно повністю очистити від неї, з чим впораються тільки потужні пилососи. Для повноцінної очищення використовуємо промислові пилососи фірм Kӓrcher і Hilti. Для обрізки паркету, паркетної дошки і плінтуса використовується пила торцювання, що дозволяє зробити чистий і гладкий зріз без розщеплення. А для фіксації плінтуса застосовуємо пневматичний цвяхів пістолет.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони