За нас говорить наш досвід – ось уже понад 14 років ми пропонуємо якісні послуги з укладання, циклювання, реставрацію та відновлення після затоки паркету, паркетної дошки, масиву статі. Ми також працюємо з дерев’яними сходами в приватних будинках. За всі роки провели ремонтні та відновлювальні роботи на 11 тисячах об’єктів – понад тисячу на рік. У тому числі великі об’єкти – такі, як школи та дитячі садки, державні установи, приватні заклади (кафе і ресторани).

В роботі використовуємо тільки сучасне обладнання і матеріали, в тому числі німецького і естонського виробництва, включаючи плоскі і барабанні циклювальні машини, торцювальні пили, промислові пилососи, пневматичні гвоздезабівателі і компресори. Наші майстри регулярно проходять навчання новим методикам і підходам, освоюють інноваційні матеріали і новинки будівельної хімії.

Все це дозволяє нам стверджувати – ми готові взятися за паркетні роботи будь-якої складності та обсягу. Підтвердження цьому – фотографії і відеозаписи в розділі «Проекти». Тут представлені найбільш яскраві приклади наших робіт.

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони