Ремонт реставрація паркету

Комплекси - Ціна під ключ


Барабанними машинами від 260 грн. м2

Плоскими машинами від 320 грн. м2

 • Циклювання барабанними (CO 206)
 • Шліфування плоскими (Lagler Trio)
 • Зароблювання щілин (Ірком)
 • Грунтування в один шар (Remmers HG0001-6)
 • Подвійне покриття лаком (Remmers H1043C)
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Переклеювання старого паркету

1 м.кв

450 грн

Циклювання підлоги барабаними машинами

1 м.кв

45 грн

Шліфування полів плоскими машинами

1 м.кв

65 грн

Зароблювання щілин (суцільна)

1 м.кв

20 грн

Зароблювання щілин (вибіркова)

1 м.кв

5 грн

Грунтування підлоги в один шар

1 м.кв

10 грн

Лакування водним лаком

1 м.кв

10 грн

Лакування алкідним лаком

1 м.кв

20 грн

Монтаж дерев'яного плінтуса до 60 мм

1 м.пг

65 грн

Монтаж дерев'яного плінтуса до 80 мм

1. м.пг

85 грн

Монтаж плінтуса з МДФ до 60 мм

1 м.пг

75 грн

Монтаж пластікового плінтуса до 60 мм

1 м.пг

45 грн

Ремонт  реставрація паркету Київ

Ремонт реставрація паркету в Києві, 14 років досвіду, ціна робіт під ключ. Дерев’яний паркет – стильний, надійний і теплий тип підлогового покриття. По ньому можуть ходити кілька поколінь вашої родини, адже гарне дерево дуже довговічне. Термін служби паркету в нормальних умовах близько 50 років. Поширена практика, коли старий паркет залишають навіть після капітального дизайнерського ремонту. Звичайно, найчастіше старий паркет вимагає відновлення виду. В цьому випадку телефонуйте нам, адже ремонт і реставрація паркету в Києві та Київській області – якраз те, в чому ми розбираємося найкраще.

Реставрація ремонт старого паркету в Києві!

Затіяли ремонт реставрацію старго паркету, але зовсім не хочеться розлучатися з коханом паркетом? І правильно – навіть якщо він втратив вид, служити буде ще дуже довго. Хороша деревина в правильних умовах може служити 50 і більше років, головне – це стабільна вологість і температура в приміщенні. Але ось вид паркету після 15-20 років експлуатації залишає бажати кращого. Не біда – допоможе безпилове циклювання і шліфування паркету використовуючи барабанну шліфувальну машину Lägler Hummel, ми вирівняємо всі нерівності і перепади висотою до 30 мм і видалимо шар старого потертого лаку або фарби. Це дозволить використовувати дискову шліфувальну машину для остаточної обробки. Тепер на паркет можна наносити лак або масло, після чого він буде як новенький.

Чистова обробка великих площ паркету проводиться за допомогою трьохдискове шліфувальної машини Lägler Trio великої продуктивності, а при необхідності шліфування у важкодоступних місцях застосовуємо мініатюрну Lägler Flip.

Потрібно відшліфувати новий або старий паркет? Звертайтеся до нас!

Що може бути не так з вашим паркетом і як це виправити?

Одна з найпоширеніших проблем зі стандартним дешевим паркетом, який укладали в «хрущовках» і ранніх «брежневках» – поява проміжків між дошками. На жаль, через невеликої товщини паркетин (всього 5 мм) і низької якості зробити з ним що-небудь складно. Однак залишити таку підлогу в якості підкладки під новий цілком допустимо. Ми укладаємо зверху шар вологостійкої фанери, а потім – новий паркет, паркетну дошку або ламінат. Такий спосіб відносно недорогий, проте забирає частину висоти кімнати.

Якщо ж щілини між паркетинами невеликі, шириною не більше 0,5 міліметра, ми закладаємо їх паркетної шпаклівкою. Застосовуємо підібрану за кольором шпаклівку фірм Ирком і Bona. Потім паркет шліфується спеціальними машинами і покривається лаком. Ми використовуємо якісні паркетні лаки лак H1043C і PL 413.

Ремонт реставрація старого паркету в Києві, – що і як!

Ремонт реставрація старого паркету іноді паркет починає скрипіти. Причин для цього може бути дві – відшаровування окремих планок або нещільне прилягання паркету до основи через руйнування прокладки між ними. Перестилання в даному випадку можна уникнути: ремонт та реставрація паркету в Києві та області нашими майстрами включає прикручування окремих дощок саморізами (як найбільш бюджетний варіант) або перестилання статі як найнадійніший, але більш дорогий і витратний за часом. У панельних будинках паркет часто укладався на бетонну основу. В такому випадку ми заповнюємо зазори між паркетом і підставою спеціальним клеєм.

Дуже неприємне явище для паркету – заливши водою. Якщо вас затопили сусіди, йому може загрожувати деформація і грибок. Відновлювати паркет можна – процедура ця витратна і займає приблизно місяць, але все одно обійдеться дешевше повної перестилання. Ми забезпечимо повний цикл реставраційних робіт: підклеювання пошкоджених ділянок, шліфування і покриття лаком. Однак чим пізніше ви до нас зверніться після затоплення, тим менше шансів на успіх.

Чим ми працюємо по реставрації паркету:

По реставраціїї в роботі використовується тільки надійна техніка. Німецькі Безпилової шліфувальні машини Lägler знімають з паркету найтонший шар:

 • первинна обробка та видалення старого лаку виробляємо барабанної шліфувальною машиною CO 206 або Hummel;
 • на площі застосовується трьохдискове Trio;
 • в важкодоступних місцях – Flip.

Всі сліди ремонтних робіт прибираємо за собою за допомогою потужних пилососів Hilti і Kärcher. Звертайтеся – ремонт реставрація паркету в Києві та Київській області проводиться професіоналами.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #370

Любовь

Добрый день Роман Анатольевич! Знаю вашу работу, Ваши ребята были на Троещине в сентябре, мне все понравилось. Можете ли Вы привести в порядок паркет, тоже на Троещине. Посылаю фото. И какая сейчас цена за кв.м.


  02.04.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня, так звичайно зможемо освіжити, зараз в нас комплекс робота з матеріалами 260 грн м2

Питання #270

Ірина

Добрий ранок. Висилають вам фото проблемних місць. В деяких місцях відклеєні дощечки, таких штук 5. В деяких вони прибутті цвяхами, теж 5-10 місць. В деяких є щілини між дощечками. І є місця де залишилися отвори від старих дверей. Таких 2 місця. В цих місцях отвір під підлогу біля 10 см. Тобто виходить, що перш ніж покласти дощечки його потрібно залити. Ви це робите або це на робити? Всі описані випадки на фотографіях.


  29.01.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня, фото побачив, так звичайно зможемо зробити. Підлить стяжку повинні Ви, щоб висохла, а все остальне зробимо ми. За всю підклейку що на фото, робота вийде +- 250-300 грн, плюс клей по факту робіт

Питання #220

Татьяна

Добрий день. А яка ціна підклейки паркету за м.кв., хотілося би розуміти на яку суму загалом я вийду? І ще одне питання, отвори які залишилися від дверей ви теж можете закрити?


  28.01.2019

  Роман Анатолійович

  Доброго дня. Так зможу до вас заїхати в завтра в районі обіда +- 12.00

Питання #160

Светлана

Добрый день. Интересует ремонт паркета после потопа. У Вас есть возможность подъехать и оценить объем работы? Квартира находится возле метро Академгородок.


  29.01.2019

  Роман Анатолійович

  Ремонт после потопа делаем очень часто, перед восстановление паркета он должен высохнуть, это происходит на протяжении месяца. Заехать смогу к Вам в любой день, это не далеко от нас. Сбросьте фото на Вайбер
  0674462255 Роман Анатольевич

Прикрепить фото