Ремонт реставрація паркету Львів

Комплекси - Ціна під ключ


Барабанними машинами від 380 грн. м2

Плоскими машинами від 420 грн. м2

 • Циклювання барабанними (CO 206)
 • Шліфування плоскими (Lagler Trio)
 • Зароблювання щілин (Ірком)
 • Грунтування в один шар (Remmers HG0001-6)
 • Подвійне покриття лаком (Remmers H1043C)
Замовити послугу

Ціни на роботи - Якщо матеріали Замовника

Переклеювання старого паркету

1 м.кв

650 грн

Циклювання підлоги барабаними машинами

1 м.кв

55 грн

Шліфування полів плоскими машинами

1 м.кв

85 грн

Зароблювання щілин (суцільна)

1 м.кв

30 грн

Зароблювання щілин (вибіркова)

1 м.кв

10 грн

Грунтування підлоги в один шар

1 м.кв

15 грн

Лакування водним лаком

1 м.кв

15 грн

Лакування алкідним лаком

1 м.кв

20 грн

Монтаж дерев'яного плінтуса до 60 мм

1 м.пг

85 грн

Монтаж дерев'яного плінтуса до 80 мм

1 м.пг

95 грн

Монтаж плінтуса з МДФ до 60 мм

1 м.пг

85 грн

Монтаж пластікового плінтуса до 60 мм

1 м.пг

65 грн

Ремонт реставрація паркету в Львові!

Ремонт реставрація паркету в Львові,  ціна робіт під ключ. Дерев’яний паркет – стильний, надійний і теплий тип підлогового покриття. По ньому можуть ходити кілька поколінь вашої родини, адже гарне дерево дуже довговічне. Термін служби паркету в нормальних умовах близько 50 років. Поширена практика, коли старий паркет залишають навіть після капітального дизайнерського ремонту. Звичайно, найчастіше старий паркет вимагає відновлення виду. В цьому випадку телефонуйте нам, адже ремонт і реставрація паркету в Львові та Львівській області – якраз те, в чому ми розбираємося найкраще.

Реставрація ремонт старого паркету в Львові!

Затіяли ремонт, реставрацію старого паркету в Львові- але зовсім не хочеться розлучатися з коханою паркетом? І правильно – навіть якщо він втратив вид, служити буде ще дуже довго. Хороша деревина в правильних умовах може служити 50 і більше років, головне – це стабільна вологість і температура в приміщенні. Але ось вид паркету після 15-20 років експлуатації залишає бажати кращого. Не біда – допоможе біс пилова циклювання і шліфування використовуючи барабанну шліфувальну машину Lägler Hummel, ми вирівняємо всі нерівності і перепади висотою до 30 мм і видалимо шар старого потертого лаку або фарби. Це дозволить використовувати дискову шліфувальну машину для остаточної обробки. Тепер на паркет можна наносити лак або масло, після чого він буде як новенький.

Чистова обробка великих площ паркету проводиться за допомогою трьох дискової шліфувальної машини Lägler Trio великої продуктивності, а при необхідності шліфування у важкодоступних місцях застосовуємо мініатюрну Lägler Flip.

Потрібно відшліфувати новий або старий паркет? Звертайтеся до нас!

Що може бути не так з вашим паркетом і як це виправити?

Одна з найпоширеніших проблем зі стандартним дешевим паркетом, який укладали в «хрущовках» і ранніх «брежневках» – поява проміжків між дошками. На жаль, через невеликої товщини паркетин (всього 5 мм) і низької якості зробити з ним що-небудь складно. Однак залишити таку підлогу в якості підкладки під новий цілком допустимо. Ми укладаємо зверху шар вологостійкої фанери, а потім – новий паркет, паркетну дошку або ламінат. Такий спосіб відносно недорогий, проте забирає частину висоти кімнати.

Якщо ж щілини між паркетинами невеликі, шириною не більше 0,5 міліметра, ми закладаємо їх паркетної шпаклівкою. Застосовуємо підібрану за кольором шпаклівку фірм Ирком і Bona. Потім паркет шліфується спеціальними машинами і покривається лаком. Ми використовуємо якісні паркетні лаки лак H1043C і PL 413.

Ремонт реставрація старого паркету в Львові, – що і як!

Іноді паркет починає скрипіти, причин для цього може бути дві – відшаровування окремих планок або нещільне прилягання паркету до основи через руйнування прокладки між ними. Перестилання в даному випадку можна уникнути: ремонт та реставрація паркету нашими майстрами включає прикручування окремих дощок саморізами (як найбільш бюджетний варіант) або перестилання статі як найнадійніший, але більш дорогий і витратний за часом. У панельних будинках паркет часто укладався на бетонну основу. В такому випадку ми заповнюємо зазори між паркетом і підставою спеціальним клеєм.

Дуже неприємне явище для паркету – заливши водою. Якщо вас затопили сусіди, йому може загрожувати деформація і грибок. Відновлювати паркет можна – процедура ця витратна і займає приблизно місяць, але все одно обійдеться дешевше повної перестилання. Ми забезпечимо повний цикл реставраційних робіт: підклеювання пошкоджених ділянок, шліфування і покриття лаком. Однак чим пізніше ви до нас зверніться після затоплення, тим менше шансів на успіх.

Чим ми працюємо по реставрації підлог:

В роботі використовується тільки надійна техніка. Німецькі безпилові шліфувальні машини Lägler знімають з паркету найтонший шар:

 • первинна обробка та видалення старого лаку виробляємо барабанної шліфувальною машиною CO 206 або Hummel;
 • на площі застосовується трьох дискова Trio;
 • в важкодоступних місцях – Flip.

Всі сліди ремонтних робіт прибираємо за собою за допомогою потужних пилососів Hilti і Kärcher. Звертайтеся – ремонт реставрація паркету в Львові та Львівській області проводиться професіоналами.

Види робіт, які ми готові запропонувати клієнтові в Львові!

Наші фахівці готові виконати найскладніші види робіт. Багаторічний досвід, відповідальне ставлення і професіоналізм дозволять швидко і якісно виконати ремонт:

 • після затоки;
 • роздутого паркету;
 • ремонт подряпин;
 • скрипить паркет;
 • старого паркету;
 • ремонт сколів.

Наявність сучасного обладнання дозволяє виконувати реставрацію дубового паркету, а також частковий або капітальний ремонт паркету, виготовленого з інших порід дерева.

Як виконується ремонт паркету після затоплення?

Повний або частковий ремонт паркету після затоки – це один з найбільш затребуваних видів робіт. Особливо актуальний він в перші тижні після початку опалювального сезону. Пов’язано це з тим, що старі або погано скріплені труби не справляються з тиском і дають текти. Нерідко реставрацію паркету в Львові замовляють після поломки пральної машини, бойлера і інших пристроїв, здатних призвести до протікання.

Зазвичай від води відбувається здуття і деформація паркету, що призводить до появи скрипу. Як правило, після затоплення реставрація старого паркету не вимагає повної заміни, відновлюються тільки окремі сегменти, які отримали пошкодження.

На початковому етапі ремонт штучного паркету майстер проводить огляд пошкоджень і видаляє деформовані ділянки. Для усунення здуття застосовується метод перенастіла. Після зачистки старого клею проводиться вимір для установки нових планок. При цьому сам собою видаляється і скрип.

Ремонт і реставрація паркету!

Ремонт старого паркету може бути необхідний з різних причин. Наші майстри мають досвід роботи з різними дефектами:

 • Реставрація подряпин на паркеті.
 • Заміна зношених планок.
 • Видалення елементів з наскрізними плямами.
 • Повне усунення скрипу.
 • Ремонт сколів на паркеті і багато іншого.

Причина скрипу – це погане зчеплення паркету з підставою. Усувається він шляхом застосування апробованої технології і правильно обраного клею. Раніше для склеювання використовували бітумну мастику, втрачає свої властивості через кілька років. Сьогодні технології зовсім інші, і ми готові виправити помилку, допущену в минулому, швидко і якісно виконавши частковий ремонт. На реставрацію паркету ціна в даному випадку буде мінімальна, оскільки повністю перестилати паркет немає потреби.

Телефонуйте вже зараз, щоб замовити ремонт паркету в Львові. Наші майстри дадуть відповідь на додаткові питання і приймуть заявку на виїзд майстра для оцінки обсягу необхідних робіт. Він же скаже точну вартість.

Наші роботи ДО та ПІСЛЯ

Замовити послугу
Ремонт реставрація паркету Львів


ON-Line питання та відповіді

Напишіть Ваше запитання нижче і ми обов'язково дамо на нього відповідь!

Питання #930

Світланв

Добрий день! Скажать будь ласка, у нас радянський паркет, коли по ньому ходишь, він прогибається та дуже – дуже скрипить. Квартира зйомна, чи можно щось зробити з минимальними витратами? Скрип дуже заважає. Під паркетом дошки і вони прогибаються.


Питання #850

Галина

Доброго дня! Цікавить ремонт у частка біля дверей, де паркет рухається і скрипить, заміна порогу


Питання #630

Алексей

Добрый день! Интересует ремонт вот этого участка


04.10.2020

Роман Анатолійович

Доброго дня, так звичайно зможемо зробити. Позвоніть поспілкуємось пару хвилин

Питання #370

Любовь

Добрый день Роман Анатольевич! Знаю вашу работу, Ваши ребята были на Троещине в сентябре, мне все понравилось. Можете ли Вы привести в порядок паркет, тоже на Троещине. Посылаю фото. И какая сейчас цена за кв.м.


02.04.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня, так звичайно зможемо освіжити, зараз в нас комплекс робота з матеріалами 260 грн м2

Питання #270

Ірина

Добрий ранок. Висилають вам фото проблемних місць. В деяких місцях відклеєні дощечки, таких штук 5. В деяких вони прибутті цвяхами, теж 5-10 місць. В деяких є щілини між дощечками. І є місця де залишилися отвори від старих дверей. Таких 2 місця. В цих місцях отвір під підлогу біля 10 см. Тобто виходить, що перш ніж покласти дощечки його потрібно залити. Ви це робите або це на робити? Всі описані випадки на фотографіях.


29.01.2019

Роман Анатолійович

Доброго дня, фото побачив, так звичайно зможемо зробити. Підлить стяжку повинні Ви, щоб висохла, а все остальне зробимо ми. За всю підклейку що на фото, робота вийде +- 250-300 грн, плюс клей по факту робіт

Прикрепить фото

Ми обслуговуємо

Житлові масиви

Передмістя

Райони